1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 79 від 07.09.2001


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 вересня 2001 р.
за N 834/6025
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Головного контрольно-ревізійного управління N 337 від 10.10.2006 )
Про затвердження Порядку здійснення контрольно-ревізійних функцій органами державної контрольно-ревізійної служби щодо органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею
Відповідно до ст. 34 Закону України "Про державну таємницю"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок здійснення контрольно-ревізійних функцій органами державної контрольно-ревізійної служби щодо органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею (далі - Порядок), що додається.
2. Режимно-секретному відділу (Філіппов П.Д.) після погодження та державної реєстрації довести цей наказ та Порядок до відома контрольно-ревізійних управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
3. Відповідальність за виконання положень Порядку покласти на начальників контрольно-ревізійних управлінь в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
4. Контроль за виконанням положень Порядку покласти на начальника Режимно-секретного відділу Філіппова П.Д.
Голова
Погоджено:
Голова Служби безпеки України
П.К.Германчук

В.І.Радченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ГоловКРУ України
07.09.2001 N 79
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 вересня 2001 р.
за N 834/6025
ПОРЯДОК
здійснення контрольно-ревізійних функцій органами державної контрольно-ревізійної служби щодо органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею
1. Органи державної контрольно-ревізійної служби (далі-ДКРС) мають право провадити діяльність, пов'язану з державною таємницею, після надання їм Службою безпеки України відповідно до статті 20 Закону України "Про державну таємницю" спеціального дозволу на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею.
2. Доступ працівників ДКРС до державної таємниці в органах державної влади та місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (далі-підприємства, установи, організації), куди вони прибули для здійснення контрольно-ревізійних функцій, здійснюється з письмового дозволу керівників цих підприємств, установ та організацій після пред'явлення особистого службового посвідчення, довідки відповідної форми про наявність допуску до державної таємниці та припису на виконання завдання (далі-припис), які передбачені чинним законодавством України.
3. Припис на виконання завдання повинен містити повну назву підприємства, установи, організації, структурного підрозділу, куди відряджається працівник ДКРС, його посаду, прізвище, ініціали, зміст та підстави.
Право підпису приписів мають: Голова ГоловКРУ України та його заступники, начальники контрольно-ревізійних управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, міських, районних, міжрайонних контрольно-ревізійних відділів.
Припис видається для роботи тільки на одному підприємстві, в установі чи організації. Якщо у приписі викладаються відомості, віднесені до державної таємниці, йому надається відповідний гриф секретності і він реєструється та пересилається з дотриманням вимог режиму секретності.
4. Довідки про наявність допуску до державної таємниці підписуються начальником режимно-секретного органу (далі - РСО), реєструються в журналі обліку видачі працівникам довідок про допуск і видаються під розписку у цьому журналі на строк до 12 місяців.
Одна довідка може використовуватися працівником ДКРС для виконання завдань, які полягають у здійсненні контрольно-ревізійних функцій на кількох підприємствах, установах, організаціях, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею. Після того, коли потреби у використанні довідки немає, або після закінчення терміну її дії вона повертається до РСО, де знищується з відміткою у зазначеному журналі, завіреною підписами двох працівників РСО.

................
Перейти до повного тексту