1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.06.2017 № 566
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 червня 2017 р.
за № 752/30620
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства фінансів № 470 від 31.08.2023 )
Про затвердження Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації
Відповідно до пункту 201.16 статті 201 розділу V Податкового кодексу України та Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, що додається.
2. Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України та Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем Державної фіскальної служби України в установленому порядку забезпечити:
подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
оприлюднення цього наказу.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби України Продана М.В.

Міністр

О. Данилюк
ПОГОДЖЕНО:

В.о. Голови
Державної фіскальної служби України


М.В. Продан
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України
13.06.2017 № 566
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 червня 2017 р.
за № 752/30620
ПОРЯДОК
роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації
( Див. текст )
1. Цей Порядок визначає організаційні та процедурні засади діяльності комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі - Комісія), а також права та обов’язки її членів.
2. Комісія є постійно діючим колегіальним органом при ДФС, що діє в межах повноважень, визначених пунктом 201.16 статті 201 розділу V Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року № 190 "Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації".
3. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, а також цим Порядком.
4. Документування діяльності Комісії здійснюється державною мовою.
5. До складу Комісії включаються посадові особи ДФС.
6. Комісія складається з голови, заступника голови, секретаря та не менше ніж семи членів.
7. Голова Комісії та її персональний склад затверджується ДФС.
8. Голова Комісії організовує її роботу і відповідає за виконання покладених на Комісію завдань та функцій, головує на її засіданнях та визначає коло питань, що підлягають розгляду.
Голова Комісії визначає функціональні обов’язки кожного члена Комісії. У разі відсутності голови Комісії його обов’язки виконує заступник голови Комісії. У разі відсутності голови Комісії та його заступника обов’язки голови Комісії виконує один з членів Комісії, який обирається Комісією.
9. Секретар Комісії забезпечує підготовку проведення засідань та матеріалів, що підлягають розгляду на засіданнях Комісії, ведення протоколів засідань Комісії.
У разі відсутності секретаря Комісії його обов’язки виконує один із членів Комісії, який обирається Комісією.
10. Член Комісії має право:
1) ознайомлюватися з матеріалами, поданими на розгляд Комісії, та брати участь у їх перевірці;
2) переглядати всю інформацію щодо платників податку на додану вартість, наявну в ДФС;
3) подавати пропозиції, висловлювати власну думку з питань, що розглядаються;
4) висловлювати окрему думку, оформлену в письмовому вигляді;
5) вносити пропозиції до порядку денного засідання Комісії.

................
Перейти до повного тексту