1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Національної
комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків
фінансових послуг
21.05.2014 № 1501
,
наказ Міністерства аграрної
політики та продовольства
України
21.05.2014 № 184
( Документ втратив чинність на підставі Постанови Національного банку № 106 від 20.10.2021 )
АКТ
весняного огляду посівів та врегулювання збитків на посівах озимих зернових сільськогосподарських культур, застрахованих з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (страховий продукт 1)
( Див. текст )

Директор департаменту
методології, стандартів
регулювання та нагляду
за фінансовими установами
Нацкомфінпослуг





В.Г. Логвіновський

Директор Департаменту
фінансово-кредитної
політики та бухгалтерського
обліку Мінагрополітики
України





Б.Р. Ахіджанов
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Національної
комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків
фінансових послуг
21.05.2014 № 1501
,
наказ Міністерства аграрної
політики та продовольства
України
21.05.2014 № 184
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 липня 2014 р.
за № 719/25496
ІНСТРУКЦІЯ
по заповненню Акта весняного огляду посівів та врегулювання збитків на посівах озимих зернових сільськогосподарських культур, застрахованих з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (страховий продукт 1)
I. Загальні положення
1. Ця Інструкція визначає порядок щодо заповнення Акта весняного огляду посівів та врегулювання збитків на посівах озимих зернових сільськогосподарських культур, застрахованих з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (страховий продукт 1) (далі - Акт).
2. Акт оформлюється страховиком або уповноваженою ним особою.
3. Акт оформлюється після проведення огляду та врегулювання збитків на посівах озимої зернової сільськогосподарської культури в полі. В нього заносяться всі отримані в результаті огляду дані.
II. Порядок заповнення реквізитної частини Акта
При заповненні Акта необхідно дотримуватися таких правил:
1) у графі "Акт № ___" зазначається порядковий номер Акта. Порядок присвоєння номера Акта повинен бути встановлений страховиком залежно від використання страхового продукту в рамках програми загального або субсидованого страхування озимих зернових сільськогосподарських культур.
Нумерація повинна забезпечувати чітку ідентифікацію Акта в інформаційних базах страховика;
2) у графі "Дата огляду" повинна бути вписана дата огляду у форматі: дд.мм.рррр, де дд - число місяця огляду цифрами, мм - місяць огляду цифрами, рррр - рік огляду цифрами;
3) у графі "Аркуш №" ставиться нумерація відповідного робочого аркуша;
4) у графі "Культура (назва)" вписується код озимої зернової сільськогосподарської культури, що страхується:
озима пшениця - код 101;
озиме жито - код 102;
5) у графі "Загальна площа посіву застрахованої культури, га" зазначається загальна площа озимої зернової сільськогосподарської культури, що страхується;
6) у графі "Найменування страховика" зазначається повне найменування страховика, який уклав Стандартний договір страхування посівів та майбутнього врожаю озимих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (страховий продукт 1) (далі - Договір) з виробником сільськогосподарської продукції;
7) у графі "№ Договору" проставляється номер Договору, до якого складений Акт;
8) у графі "Страхова сума, грн" вказується загальна страхова сума за Договором;
9) у графі "Найменування страхувальника" вказується повне найменування виробника сільськогосподарської продукції, майновий інтерес якого щодо конкретного поля застрахований згідно з Договором;
10) у графах "Місцезнаходження", "Телефон/факс, е-mail:" вказується контактна інформація виробника сільськогосподарської продукції.
III. Інформація, яка зазначається в розділі І Акта "Результати огляду"
1. Розділ заповнюється за результатами огляду.
2. У графі "Номер поля" вказується ідентифікаційний номер поля, який є номером (назвою) поля або ділянки згідно з прийнятим у виробника сільськогосподарської продукції обліком земель. У разі відсутності номера поля поле ідентифікується як "б/н", тобто без номера. Якщо на полі вирощуються кілька сортів або частина поля не приймається на страхування, поле ділиться на відповідні частини і номер визначається в такий спосіб: для кожної частини поля в чисельнику вказується номер поля за внутрішньогосподарським обліком, а в знаменнику через косу риску - розмір ділянки (наприклад: 4/34). У формі "Карта поля", яка додається до Акта, схематично позначаються контур поля (полів), межа його поділу й ідентифікуються ділянки.

................
Перейти до повного тексту