1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Інструкція


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МОЗ України
10.01.2006 N 1
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 червня 2006 р.
за N 690/12564
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми первинної облікової документації N 089-1/о "Повідомлення про випадок захворювання на сифіліс, гонококову, хламідійну інфекцію, урогенітальний мікоплазмоз та трихомоніаз"
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства охорони здоров'я N 56 від 25.01.2013 N 1642 від 15.09.2023 ) ( В тексті Інструкції слова "територіальній санітарно- епідеміологічній станції", "територіальної санітарно- епідеміологічної станції (далі - СЕС)", "санітарно- епідеміологічна станція", "СЕС", "заклад чи установа державної санітарно-епідеміологічної служби МОЗ України, інших центральних органів виконавчої влади", "територіальної СЕС", "СЕС, яка здійснює поточний санітарний нагляд", "територіальної СЕС району", "територіальних санітарно-епідеміологічних станцій Міністерства охорони здоров'я", "санітарно- епідеміологічними станціями", "установах державної санітарно-епідеміологічної служби", "територіальних СЕС", "територіальної санітарно-епідеміологічної станції" у всіх відмінках замінено словами "територіальний орган Держсанепідслужби України" у відповідних відмінках згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 56 від 25.01.2013 )
Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації N 089-1/о "Повідомлення про випадок захворювання на сифіліс, гонококову, хламідійну інфекцію, урогенітальний мікоплазмоз та трихомоніаз" (далі - Повідомлення).
1. Повідомлення заповнюють відповідальні особи закладів охорони здоров'я усіх профілів,незалежно від форм власності та підпорядкування.
2. Повідомлення заповнюється лікарями тільки у випадку виявлення та підтвердження діагнозу хвороби, що передається переважно статевим шляхом, незалежно від обставин виявлення захворювання: при самостійному зверненні, профілактичному огляді, при обстеженні в лікарні, обстеженні донорів, вагітних, осіб, які доставлені співробітниками МВС, а також осіб, що перебували в контакті з хворим.
3. У випадку підозри хвороби, що передається переважно статевим шляхом, виявленої лікарями, у т.ч. сімейними, фельдшерами, акушерами та іншим середнім медичним персоналом, Повідомлення не складається, а хворий направляється в територіальний дерматовенерологічний заклад (кабінет).
4. У верхньому лівому куті форми вказуються назва міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, у сфері управління якого перебуває заклад, його найменування, місцезнаходження (повна поштова адреса) закладу, відповідальні особи якого заповнили Повідомлення, та ідентифікаційний код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
5. Після заголовка вказується дата заповнення Повідомлення.

................
Перейти до повного тексту