- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 квітня 2016 р.
за № 647/28777
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Національного агентства України з питань державної служби
№ 198-19 від 01.11.2019 )
Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Національного
агентства України з питань державної служби
№ 62 від 16.03.2018 )
Відповідно до частини третьої статті
20 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В", що додається.
2. Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Нацдержслужби відповідно до розподілу обов’язків.
4. Цей наказ набирає чинності одночасно із набранням чинності Законом України від 10 грудня 2015 року
№ 889-VIІІ "Про державну службу", але не раніше дня його офіційного опублікування.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Національного
агентства України
з питань державної служби
06.04.2016 № 72
(у редакції наказу
Національного агентства України
з питань державної служби
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 квітня 2016 р.
за № 647/28777
ПОРЯДОК
визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"
1. Цей Порядок встановлює процедуру визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" (далі - спеціальні вимоги).
3. За змістом спеціальні вимоги є описом вимог до досвіду роботи осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В", їх освіти, компетентностей, професійних знань, необхідних для ефективного виконання обов’язків за відповідною посадою державної служби.
При цьому спеціальні вимоги щодо освіти та досвіду роботи можуть мати уточнюючий характер щодо галузей знань та/або спеціальностей, за якими здобуто вищу освіту, досвіду роботи у конкретній сфері.
4. Спеціальні вимоги визначаються з урахуванням вимог спеціальних законів, що регулюють діяльність відповідного державного органу, положення про державний орган, завдань та змісту роботи, яку зобов'язаний виконувати державний службовець відповідно до положення про структурний підрозділ та посадової інструкції.
Спеціальні вимоги описуються з рівнем деталізації, достатнім для відбору осіб, які претендують на зайняття посад державної служби, з одночасним встановленням компонентів кожної такої вимоги.
5. Для осіб, які претендують на зайняття посад державної служби з однаковими посадовими обов’язками, визначаються однакові спеціальні вимоги.
6. Спеціальні вимоги розробляє служба управління персоналом державного органу під час підготовки проекту умов проведення конкурсу. У разі утворення нового державного органу розроблення спеціальних вимог та підготовка проекту умов проведення конкурсу може покладатися на інший структурний підрозділ державного органу до утворення служби управління персоналом.
................Перейти до повного тексту