- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 травня 2004 р.
за N 635/9234
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Фонду
державного майна
N 439 від 02.04.2012 )
Про внесення змін до Положення про конкурсну комісію з продажу майна
1. Унести зміни до Положення про конкурсну комісію з продажу майна, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 травня 1993 року
N 219 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 липня 1993 року за N 81, виклавши його у новій редакції (додається).
2. Департаменту продажу цілісних майнових комплексів та активів підприємств (В.Зеленський) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на Департамент продажу цілісних майнових комплексів та активів підприємств (В.Зеленський).
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Л.Кальніченка.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна
України
17.05.93 N 219
( z0081-93 )
(у редакції наказу Фонду
державного майна України
від 30.04.2004 N 884)
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 травня 2004 р.
за N 635/9234
ПОЛОЖЕННЯ
про конкурсну комісію з продажу об'єктів приватизації
Положення визначає процедуру створення та діяльності конкурсної комісії з продажу об'єктів груп А, Д, Ж та Е (далі - об'єкти).
1. Порядок створення та склад конкурсної комісії з продажу об'єктів
1.1. Конкурсна комісія з продажу об'єктів (далі - комісія) - тимчасово діючий колегіальний орган, що створюється при приватизації об'єкта шляхом продажу його за конкурсом.
1.2. При приватизації об'єктів державної власності комісія створюється Фондом державного майна України, його регіональними відділеннями, представництвами, державними органами приватизації Автономної Республіки Крим (далі - органи приватизації).
Комісія створюється органами приватизації при приватизації об'єктів комунальної власності в разі делегування органами місцевого самоврядування відповідних повноважень з приватизації цих об'єктів.
1.3. Основні принципи діяльності комісії:
дотримання вимог законодавства;
колегіальність та обґрунтованість прийнятих рішень;
рівність усіх учасників конкурсу;
професіоналізм, неупередженість та незалежність членів комісії (недопущення втручання в діяльність комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу).
1.4. Комісія створюється відповідним органом приватизації у місячний строк з моменту прийняття рішення про приватизацію об'єкта за конкурсом. Кількість членів комісії - 5-9 чоловік.
1.5. До складу комісії можуть входити: представники відповідного органу приватизації, органів виконавчої влади, в тому числі представники органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи або його територіального відділення, органів місцевого самоврядування, на території яких знаходиться об'єкт, спеціалісти, експерти, представники трудового колективу підприємства, що приватизується.
1.6. Орган приватизації протягом п'яти днів з моменту прийняття рішення про приватизацію об'єкта шляхом продажу за конкурсом направляє у відповідні органи державної влади, організації та підприємства письмові запити про залучення їх представників до роботи у складі комісії. Делегування представників до складу комісії є обов'язковим для керівництва державних організацій, установ. Протягом п'яти робочих днів з дня одержання повідомлення вони зобов'язані надати органу приватизації відомості про кандидатури, рекомендовані до складу комісії (прізвище, ім'я та по батькові, посада, номер контактного телефону, факсу).
................Перейти до повного тексту