- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Н А К А З
N 131/208/288/88 від 26.09.96 Зареєстровано в Міністерстві м.Київ юстиції України 11 жовтня 1996 р. за N 595/1620 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
економічного розвитку і торгівлі
N 726/746 від 20.06.2012
Постанови Національного банку
N 251 від 20.06.2012 )
Про затвердження Інструкції про порядок перерахунку звітних і планових показників соціального і економічного розвитку України та бюджетів усіх рівнів з українських карбованців у гривні
На виконання пункту 14 рішення Державної комісії з проведення в Україні грошової реформи "Про заходи щодо підготовки до проведення грошової реформи" від 26 серпня 1996 року
N 1/96,
НАКАЗУЄМО:
Затвердити Інструкцію про порядок перерахунку звітних і планових показників соціального і економічного розвитку України та бюджетів усіх рівнів з українських карбованців у гривні (додається).
Міністр економіки України Міністр фінансів України Міністр статистики України В.о.Голови Правління Національного банку України | В.М.Гуреєв В.М.Короневський О.Г.Осауленко В.С.Стельмах |
Затверджено
спільним наказом
Міністерства економіки України
Міністерства фінансів України
Міністерства статистики України
Національного банку України
від 26.09.96 N 131/208/288/88
Інструкція про порядок перерахунку звітних і планових показників соціального й економічного розвитку України з українських карбованців у гривні
Загальні положення
1. Інструкція розроблена на виконання рішення Державної комісії з проведення в Україні грошової реформи "Про заходи щодо підготовки до проведення грошової реформи" від 26 серпня 1996 року
N 1/96 (п.14).
2. Перерахування усіх вартісних звітних і планових показників у гривні здійснюється у такому співвідношенні: 1 гривня дорівнює 100000 карбованців. При цьому в останньому розряді цифр менше півкопійки відкидаються, а півкопійки і більше округлюються до однієї копійки.
3. Методика обчислення звітних показників соціального й економічного розвитку України у зв'язку з проведенням грошової реформи залишається незмінною.
Перерахування звітних показників Макроекономічні показники
1. Розрахунки національних рахунків, міжгалузевого балансу, балансу основних фондів, балансу грошових доходів та витрат населення за 1995 рік проводити в млрд.карбованців. Починаючи з 1996 року розрахунки здійснювати в тис.гривень в цілих числах без десяткових знаків.
2. Розрахунок валового внутрішнього продукту, його складових та основних показників балансу грошових доходів та витрат населення України за 1 півріччя, 8 місяців та серпень поточного року проводити в млрд.крб., а в публікаціях та експрес-інформаціях дані щодо валового внутрішнього продукту - у трлн.карбованців.
3. Баланс грошових доходів та витрат населення України за вересень, III квартал та 9 місяців поточного року складати в гривнях відповідно до касових оборотів Національного банку України.
4. Розрахунок валового внутрішнього продукту за 9 місяців поточного року проводити в тис.гривень.
5. Інформацію про наявність, рух основних фондів та їх амортизацію (знос) за 1996 рік подавати в тис.гривень у цілих числах без десяткових знаків.
Фінансові показники
1. Вартісні показники бухгалтерської звітності, згідно з наказом Міністерства фінансів України від 12 вересня 1996 року
N 194, погодженим з Мінстатом України, починаючи зі звітності за 9 місяців, наводити в тис.гривень без десяткових знаків.
2. Для розрахунку темпів зростання показників 1996 року в порівнянні з 1995 роком показники останнього перерахувати у гривні за співвідношенням, прийнятим для проведення грошової реформи.
Показники промисловості
1. Починаючи зі звіту за вересень, III квартал та 9 місяців 1996 року, всі вартісні показники наводяться у гривнях.
2. Для обрахунків обсягів виробництва у порівнянних цінах на 01.01.96 р. ціну на кожний вид продукції, робіт та послуг необхідно перерахувати у гривні.
3. У статистичних формах щодо продукції NN 1-П, 3-П, 29-АПК вартісні показники наводяться в тис.гривень (тис.грн.) з одним десятковим знаком.
Показники агропромислового комплексу
Збір та розробка вартісних показників у поточній звітності за серпень, включаючи дані з початку 1996 року, проводяться без змін - у карбованцях, а починаючи зі звітів за вересень, III-й квартал та 9 місяців поточного року, в гривнях.
Показники капітального будівництва
Всі вартісні показники наводяться в тис.гривень у цілих числах.
Базисну кошторисну вартість підрядних будівельно-монтажних робіт у цінах 1993 року (ф.N 1-кб) наводити в тис.гривень з двома десятковими знаками. Інформацію про ціни (ф.N 1-ціни(буд)) наводити в гривнях (графи 2-5 - у цілих, графа 6 - з двома десятковими знаками).
Показники торгівлі та послуг
1. Всі вартісні показники, що містяться у звітності з питань торгівлі та послуг, наводяться в тис.гривень із одним десятковим знаком. Виняток становлять:
форма N 2 "Бланк щомісячної реєстрації цін на міському ринку", форма N 4 "Блокнот реєстратора цін на міському ринку", де ціни на товари наводяться у копійках, а на товари з кодами 501-512 - у гривнях.
................Перейти до повного тексту