1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
У СПРАВАХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомнацрелігій
09.06.2008 N 51
( z0560-08 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 червня 2008 р.
за N 562/15253
ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету України у справах національностей та релігій - нагрудний знак "Почесна відзнака Державного комітету України у справах національностей та релігій"
I. Загальні положення
1.1. Нагрудний знак "Почесна відзнака Державного комітету України у справах національностей та релігій" (далі - Нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Державного комітету України у справах національностей та релігій.
1.2. Нагрудним знаком нагороджуються:
1.2.1. Працівники Державного комітету України у справах національностей та релігій за значні досягнення в праці, виконання особливо важливих доручень, високий професіоналізм, ініціативу та пошук нових підходів під час реалізації завдань, покладених на Держкомнацрелігій, а також з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо.
1.2.2. Представники громадських організацій національних меншин; української діаспори; відомі громадські, політичні та наукові діячі у сфері етнополітики та мовознавства; педагогічні працівники; державні службовці, представники громадськості за видатні заслуги та особистий вагомий внесок у:
збереження міжнаціонального миру і злагоди в Україні;
розвиток і збереження самобутньої культури, звичаїв та традицій національних меншин в Україні;
розвиток, підтримку та збереження державної мови та мов національних меншин в Україні;
розвиток національно-культурних надбань, збереження рідної мови українців, що проживають за межами України;
розвиток, збереження та популяризацію культурно-мистецьких надбань;
реалізацію заходів, спрямованих на розселення та облаштування осіб, депортованих за національною ознакою.
1.2.3. Представники релігійних організацій, науки і культури, громадськості за:
особистий вагомий внесок у справу гармонізації державно-церковних відносин;
особистий вагомий внесок у справу благодійництва і милосердя, відродження духовної культури, утвердження в суспільстві міжконфесійного миру і злагоди;
багаторічну плідну богословську діяльність.
1.3. Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються працівники, які раніше нагороджувалися відомчими заохочувальними відзнаками Держкомнацрелігій.
1.4. Нагородження особи Нагрудним знаком здійснюється один раз.
II. Порядок представлення до нагородження Нагрудним знаком
2.1. Висунення кандидатур для відзначення Нагрудним знаком здійснюється гласно, як правило, в колективі, де працює особа, яку представляють до нагородження (товаристві, громаді), або за ініціативою керівництва Держкомнацрелігій.
2.2. Подання про відзначення Нагрудним знаком працівників Держкомнацрелігій вноситься на розгляд колегії заступниками Голови або керівниками структурних підрозділів за погодженням із заступниками Голови відповідно до розподілу функціональних обов'язків.
2.3. Подання про нагородження Нагрудним знаком працівників інших установ, підприємств, організацій, громадських діячів тощо вноситься на розгляд колегії Держкомнацрелігій не пізніше ніж за один місяць до дати нагородження після попереднього опрацювання галузевими підрозділами.
2.4. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження, та подається біографічна довідка на особу, представлену до нагородження, яка готується для працівників Держкомнацрелігій відділом організаційно-аналітичного забезпечення, контролю та кадрової роботи, а для інших установ, громадських діячів тощо - відповідними підрозділами цих установ.
2.5. Рішення про нагородження Нагрудним знаком приймається колегією Держкомнацрелігій і оформляється протоколом колегії.
2.6. Про нагородження Нагрудним знаком видається наказ Держкомнацрелігій, який готується відділом організаційно-аналітичного забезпечення, контролю та кадрової роботи.
III. Порядок вручення Нагрудного знака
3.1. Вручення Нагрудного знака провадиться Головою Держкомнацрелігій або, за його дорученням, членами колегії.
3.2. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці. Вручення Нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат працівників, товариств, громад, установ, організацій тощо.
3.3. Особі, нагородженій Нагрудним знаком, видається посвідчення про відомчу заохочувальну відзнаку Нагрудний знак "Почесна відзнака Державного комітету України у справах національностей та релігій", за формою та описом згідно з додатками 1 і 2, за підписом Голови Держкомнацрелігій (особи, що виконує його обов'язки).
3.4. У трудовій книжці особи, удостоєної Нагрудного знака, за місцем роботи робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
3.5. Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.
3.6. Втрачений Нагрудний знак повторно не видається.
3.7. Про вручення Нагрудного знака та посвідчення до нього складається протокол, який зберігається у справах відділу організаційно-аналітичного забезпечення, контролю та кадрової роботи.
Начальник управління
організаційно-інформаційного
забезпечення, контролю
та кадрової роботи



Л.Гришко

................
Перейти до повного тексту