1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
У СПРАВАХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомнацрелігій
09.06.2008 N 51
( z0560-08 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 червня 2008 р.
за N 561/15252
ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету України у справах національностей та релігій - Почесна грамота Державного комітету України у справах національностей та релігій
I. Загальні положення
1.1. Почесна грамота Державного комітету України у справах національностей та релігій (далі - Почесна грамота) є відомчою заохочувальною відзнакою Державного комітету України у справах національностей та релігій.
1.2. Почесною грамотою нагороджуються:
1.2.1. Працівники Державного комітету України у справах національностей та релігій за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, важливих доручень та високий професіоналізм під час реалізації завдань, покладених на Держкомнацрелігій, а також з нагоди урочистих подій, державних свят, ювілейних дат тощо.
1.2.2. Представники громадських організацій національних меншин; української діаспори; відомі громадські, політичні та наукові діячі у сфері етнополітики та мовознавства; педагогічні працівники; державні службовці, представники громадськості за:
видатні заслуги у справі гармонізації міжнаціональних відносин в Україні, зміцнення міжнаціональної злагоди;
активну роботу з пропаганди та збереження мови, історії, культури і традицій національних спільнот, а в українській діаспорі - збереження культури і традицій українського народу;
значний особистий внесок у реалізацію заходів, спрямованих на адаптацію та інтеграцію в українське суспільство осіб, депортованих за національною ознакою, відродження та розвиток національної культури, мови, традицій та звичаїв репатріантів.
1.2.3. Представники релігійних організацій, науки і культури, громадськості за:
особистий вагомий внесок у справу гармонізації державно-церковних відносин, благодійництва і милосердя;
відродження духовної культури, утвердження в суспільстві міжконфесійного миру і злагоди;
відбудову (будівництво) і реставрацію духовних (сакральних) пам'яток культури.
1.3. Особи, удостоєні Почесної грамоти, можуть бути представлені до повторного нагородження, як правило, не раніше ніж через 3 роки після останнього нагородження.
II. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою
2.1. Висунення кандидатур для нагородження Почесною грамотою здійснюється гласно, як правило, трудовим колективом, де працює представлена до нагородження особа, і оформляється протоколом загальних зборів.
2.2. Подання про нагородження Почесною грамотою працівників Держкомнацрелігій вноситься на розгляд колегії Головою, його заступниками або керівниками самостійних структурних підрозділів за погодженням із заступниками Голови відповідно до розподілу функціональних обов'язків.
2.3. Подання про нагородження Почесною грамотою працівників інших установ, підприємств, організацій, громадських діячів тощо вноситься на розгляд колегії Держкомнацрелігій не пізніше ніж за місяць до дати нагородження після попереднього опрацювання галузевими підрозділами.
2.4. У поданні зазначаються заслуги працівника чи колективу, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. Разом з поданням подається біографічна довідка на особу, представлену до нагородження, яка готується для працівників Держкомнацрелігій відділом організаційно-аналітичного забезпечення, контролю та кадрової роботи, а для інших установ, громадських діячів тощо - відповідними підрозділами цих установ.

................
Перейти до повного тексту