1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 1631/114 від 18.08.98
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 серпня 1998 р.
за N 537/2977
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Фонду державного майна N 529/199 від 20.04.2018 )
Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок приватизації майна підприємств і організацій рибної галузі
На виконання Постанови Верховної Ради України "Про порядок введення в дію Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств" від 19.02.97 N 90/97-ВР
НАКАЗУЄМО:
1. Внести зміни і доповнення до Положення про порядок приватизації майна підприємств і організацій рибної галузі, затвердженого спільним наказом Фонду державного майна України та Міністерства рибного господарства України від 11.10.96 N 1218/174, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.10.96 за N 636/1661, виклавши його в новій редакції (додається).
2. Директору Департаменту з питань реформування власності в агропромисловому комплексі Чорноіванову В.В. забезпечити державну реєстрацію зазначеного Положення в Міністерстві юстиції України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Васильєва В.В.
В.о.Голови Фонду
державного майна України
Голова Державного комітету
рибного господарства України

В.Крюков

М.Шведенко
Затверджено
Наказ Фонду державного майна України
та Міністерства рибного господарства
України від 11.10.96 N 1218/174
(в редакції наказу
Фонду державного майна України та
Державного комітету рибного
господарства України від 18.08.98
N 1631/114)
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 серпня 1998 р.
за N 537/2977
Положення
про порядок приватизації майна підприємств і організацій рибної галузі
Розділ 1. Загальні положення
1.1. Це Положення розроблене відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств" 19.02.97 N 89/97-ВР, Закону України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі" 10.07.96 N 290/96-ВР і визначає порядок приватизації майна підприємств і організацій рибної галузі.
1.2. Відповідно до цього Положення приватизації підлягає державне майно:
1.2.1. Рибокомбінатів, рибоводно (рибницько)- меліоративних станцій, нерестово-вирощувальних рибницьких господарств, які спеціалізуються на вирощуванні рибопосадкового матеріалу і товарної риби в ставках, басейнах, лиманах та інших внутрішніх водоймах (далі - рибні господарства).
1.2.2. Комбікормових заводів, що виробляють спеціальні рибні корми; підприємств, на яких виготовляється обладнання для рибництва та знаряддя лову; пересувних механізованих колон, які спеціалізуються на будівництві та ремонті рибогосподарських об'єктів; рибокомбінатів і рибозаводів з переробки рибної сировини; холодильників, призначених для зберігання риби, а також інших підприємств, які переробляють сировину рибних господарств (далі - рибні підприємства).
1.2.3. Рибокомбінатів і рибозаводів по переробці океанічної (морської) сировини та об'єктів океанічного рибопромислового флоту.
1.3. Проекти планів приватизації підприємств і організацій рибної галузі, в разі їх узгодження з Кабінетом Міністрів України, погоджуються також з Державним комітетом рибного господарства України і Антимонопольним комітетом України.
У проектах планів приватизації цих підприємств та організацій комісією з приватизації визначається пакет акцій, який тимчасово залишається у державній власності. Пільги працівникам підприємства, що приватизується, та прирівняним до них особам надаються залежно від розміру вказаного пакета.
Розділ 2. Приватизація майна рибних господарств
2.1. Приватизація державного майна рибних господарств, указаних у пункті 1.2.1 цього Положення, здійснюється шляхом перетворення їх у відкриті акціонерні товариства на умовах, передбачених статтями 5, 6, 7 Закону України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі". При цьому зберігається профільність, технологічна єдність виробництва та цілісність майнових комплексів.
З метою забезпечення здійснення демонополізації структурні підрозділи, які не мають технологічної єдності, мають закінчений цикл виробництва і є окремими майновими комплексами, можуть бути окремими об'єктами приватизації.

................
Перейти до повного тексту