- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 92/197 від 21.03.2002 м. Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 червня 2002 р. за N 473/6761 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства аграрної політики
N 80/177 від 10.02.2007 )
Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин
На виконання Указу Президента України від 22 березня 2001 року
N 192/2001 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні" та з метою запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок використання бюджетних коштів на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин, що додається.
2. Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Мельник Ю.Ф.), юридичному управлінню (Бочковська С.М.) Міністерства аграрної політики України у встановленому порядку:
2.1. Забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Довести положення цього наказу до відома галузевих об'єднань, підприємств та організацій, структурних підрозділів Міністерства аграрної політики.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря Мінагрополітики України Мельника С.І. та заступника Державного секретаря Міністерства фінансів України Бауліна С.О.
В.о. Міністра аграрної політики України Міністр фінансів України | С.Рижук І.Юшко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики України
та Міністерства фінансів
України
21 березня 2002 р. N 92/197
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
4 червня 2002 р.
за N 473/6761
Порядок використання бюджетних коштів на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок розроблено на виконання Указу Президента України від 22 березня 2001 року
N 192/2001 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні".
1.2. Порядок визначає використання коштів державного бюджету на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин (КВК 280 - Міністерство аграрної політики, КПКВ-2801340 "Запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин", КЕКВ-1170 "Дослідження і розробки, державні програми").
1.3. Дія Порядку поширюється на ветеринарно-санітарні заводи (далі - ветсанзаводи) України, які виконують функції збирання, транспортування, заготівлі та утилізації трупів загиблих тварин, боєнських, інших відходів тваринного походження і вилученої з обігу неякісної і небезпечної продукції та продуктів переробки її на сухі білкові корми, запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань серед людей і тварин, забезпечують поліпшення екології довкілля та здійснюють заходи запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин і потребують компенсації з державного бюджету частини витрат на здійснення зазначених заходів.
1.4. Головним розпорядником коштів державного бюджету, що виділені на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин, є Міністерство аграрної політики України.
2. Умови надання та використання коштів
2.1. Для одержання коштів з державного бюджету на компенсацію витрат на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин ветсанзавод включається в мережу відповідного розпорядника, якому в органі Державного казначейства відкривається відповідний рахунок.
Ветсанзаводи подають асоціації "Укрветсанзавод" розрахунки витрат на збір сировини тваринного походження, виходячи із нормативів витрат на збір, заготівлю та утилізацію тваринної сировини згідно з додатком 1, диференційованих у залежності від середньої віддалі перевезень сировини та виду палива (газ, мазут, кам'яне вугілля), що використовується при утилізації.
2.2. Асоціація "Укрветсанзавод" подає зведений розрахунок на збір сировини тваринного походження до Міністерства аграрної політики України.
2.3. У залежності від розміру бюджетних коштів, визначених на відповідний рік, асоціацією "Укрветсанзавод" робиться зведений розрахунок виділених коштів між ветсанзаводами (лімітна довідка) і направляється Міністерству аграрної політики України.
2.4. Міністерство аграрної політики України на підставі зведеного розрахунку виділених коштів подає до Державного казначейства розподіл коштів для здійснення видатків на зазначені заходи.
2.5. Кошти, що передбачені в державному бюджеті для здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин, перераховуються Державним казначейством України за розподілом Міністерства агарної політики України у межах бюджетних асигнувань відповідно до Порядку виконання державного бюджету за видатками за умови функціонування внутрішньої платіжної системи, затвердженого наказом Державного казначейства України від 10.08.2001
N 140 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.08.2001 за N 756/5947.
2.6. Ветсанзаводи подають до Державного казначейства плани використання бюджетних коштів, затверджені та погоджені розпорядником коштів. План використання бюджетних коштів є основним плановим документом, на підставі якого ветсанзаводу перераховуються бюджетні кошти і він має право на їх використання.
Отримані кошти використовуються ветсанзаводами на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин (збирання, заготівля та утилізація трупів тварин та інших відходів), а саме на:
а) придбання пально-мастильних матеріалів для спецавтотранспорту (бензину, дизпалива, мастильних матеріалів) та паливно-енергетичних ресурсів (газу, мазуту, кам'яного вугілля, електроенергії);
б) виплату заробітної плати водіям, слюсарям, автомеханікам, що обслуговують спецавтомобілі для перевезення загиблих тварин, боєнських та інших відходів, ветлікарям, технологам, обробникам сировини, дезінфекторам, апаратникам хімічної та термічної обробки технічної сировини, лаборантам бактеріально-хімічного аналізу, інженерно-технічному та ремонтному персоналу, які безпосередньо працюють у цеху обслуговування та ремонту технологічного обладнання для переробки трупів загиблих тварин, боєнських відходів та іншої сировини тваринного походження, включаючи нарахування на заробітну плату цих працівників;
в) придбання дезінфекційних засобів та мішків для затарювання м'ясо-кісткового борошна, облаштування дезбар'єрів;
г) компенсацію інших прямих витрат на збір і заготівлю сировини (придбання шин, інструменту та малоцінного інвентарю, запчастин, контейнерів тощо).
Підставою для здійснення видатків є платіжні доручення, підготовлені ветсанзаводами та підтверджувальні документи, які приймаються в межах зареєстрованих в органах Державного казначейства зобов'язань, відповідно до плану використання бюджетних коштів та в межах залишків коштів на рахунках.
3. Звітність, контроль
3.1. Отримані бюджетні кошти відображаються в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності у відповідності з діючим законодавством.
3.2. Для контролю за використанням коштів державного бюджету ветсанзаводи подають асоціації "Укрветсанзавод" щокварталу, не пізніше 15-го числа місяця, наступного після закінчення кварталу, звіт про обсяг заготовленої сировини тваринного походження (додаток 2).
3.3. Асоціація "Укрветсанзавод" не пізніше 20-го числа наступного кварталу подає Міністерству аграрної політики звіт про використання коштів державного бюджету на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин (додаток 3).
3.4. Міністерство аграрної політики звітність про використання бюджетних коштів щодо здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин подає за формами і в порядку, що визначені Державним казначейством України.
3.5. Міністерство агарної політики щокварталу подає Міністерству фінансів звіт про ефективність використання бюджетних коштів на здійснення заходів запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин.
3.6. Персональну відповідальність за нецільове використання коштів, що виділяються із державного бюджету на запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин, та недостовірність звітності про використання зазначених коштів несуть керівники та головні бухгалтери ветсанзаводів.
3.7. Контроль за використанням ветсанзаводами бюджетних коштів на запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин здійснює Мінагрополітики України.
Начальник Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією Міністерства аграрної політики України Начальник Департаменту фінансів виробничої сфери Міністерства фінансів України | Ю.Ф.Мельник К.І.Теличко |
................Перейти до повного тексту