- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 квітня 2019 р.
за № 434/33405
Про затвердження Порядку проведення перевірки готовності ініціаторів проектів Twinning до реалізації проектів Twinning
Відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року
№ 1424 "Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні", пункту 18 Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року
№ 700 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 663),
Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 500,
Положення про Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2008 року № 528, та з метою вдосконалення організації роботи з ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning в Україні
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок проведення перевірки готовності ініціаторів проектів Twinning до реалізації проектів Twinning, що додається.
3. Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу в установленому законодавством порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Національного
агентства України з питань
державної служби
01 квітня 2019 року № 60-19
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 квітня 2019 р.
за № 434/33405
ПОРЯДОК
проведення перевірки готовності ініціаторів проектів Twinning до реалізації проектів Twinning
I. Загальні положення
1. Перевірка готовності органів державної влади - ініціаторів проектів Twinning до реалізації проектів Twinning (далі - перевірка) проводиться з метою підвищення ефективності підготовки та подальшої реалізації зазначених проектів в Україні.
2. Відповідно до цього Порядку перевірці підлягає діяльність органів державної влади - ініціаторів проектів Twinning щодо належного вжиття заходів, передбачених
Порядком ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 663), іншими нормативно-правовими актами, необхідними для ефективної реалізації проектів Twinning.
3. Перевірка здійснюється Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (далі - суб’єкт перевірки) виключно за наявності письмової згоди органу державної влади - ініціатора проекту Twinning на проведення такої перевірки.
4. Перевірка здійснюється відповідно до Програми проведення перевірки готовності ініціаторів проектів Twinning до реалізації проектів Twinning (далі - Програма перевірки) згідно з додатком до цього Порядку.
5. Терміни у цьому Порядку вживаються у значеннях, наведених у
Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 663), та інших нормативно-правових актах.
II. Порядок проведення перевірки
1. Головою НАДС або його заступником відповідно до розподілу обов’язків за згодою керівника органу державної влади - ініціатора проекту Twinning може бути прийнято рішення щодо здійснення перевірки готовності цього органу до реалізації проекту Twinning, виконання вимог нормативно-правових актів щодо підготовки проектів Twinning.
Для здійснення перевірки наказом НАДС утворюється робоча група для проведення перевірки готовності ініціаторів проектів Twinning до реалізації проектів Twinning (далі - Робоча група), до складу якої входять представники суб’єкта перевірки, а також (в окремих випадках) залучаються посадові особи НАДС, спеціалісти або експерти з інших установ та організацій (за їхньою згодою).
2. Перевірка проводиться не пізніше ніж за 2 місяці до підписання Twinning-контракту.
3. Суб’єкт перевірки за 10 робочих днів до початку проведення перевірки інформує листом відповідний орган державної влади - ініціатора проекту Twinning про дату, мету та Програму перевірки.
4. Під час проведення перевірки члени Робочої групи мають право:
1) отримувати та ознайомлюватися в установленому законодавством порядку з інформацією та документами щодо вжитих органами державної влади - ініціаторами проектів Twinning організаційних та інших заходів з питань підготовки проектів Twinning;
2) отримувати від посадових осіб органів державної влади - ініціаторів проектів Twinning усні та письмові пояснення щодо предмета перевірки.
5. Під час проведення перевірки члени Робочої групи повинні:
1) дотримуватися вимог законодавства, повноти, об’єктивності, достовірності результатів перевірки;
2) проводити перевірку відповідно до Програми перевірки;
3) не втручатися у діяльність органів державної влади - ініціаторів проектів Twinning;
4) відображати в експертному висновку виявлені під час перевірки порушення вимог нормативно-правових актів щодо підготовки проектів Twinning з обґрунтуванням таких порушень;
................Перейти до повного тексту