1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.04.2015 № 368
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
09 квітня 2015 р.
за № 398/26843
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства внутрішніх справ № 868 від 26.08.2016 )
Про затвердження Положення про комісію Міністерства внутрішніх справ України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій працівників органів внутрішніх справ України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 1041 від 31.08.2015 )
Відповідно до статті 8 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" , пункту 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 401, та пункту 5 Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 (із змінами), з метою захисту соціальних гарантій працівників органів та підрозділів внутрішніх справ
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про комісію Міністерства внутрішніх справ України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій працівників органів внутрішніх справ України, що додається.
2. Департаменту кадрового забезпечення МВС (Слівінський В.Р.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра генерал-полковника Ярового С.А.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр А.Б. Аваков
ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної служби України
у справах ветеранів війни
та учасників антитерористичної операції

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні

Міністр соціальної політики України

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
об'єднань профспілок




А.В. Дерев'янко



О. Мірошниченко

П. Розенко



С.М. Кондрюк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Міністерства внутрішніх справ
України
01.04.2015 № 368
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
09 квітня 2015 р.
за № 398/26843
ПОЛОЖЕННЯ
про комісію Міністерства внутрішніх справ України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій працівників органів внутрішніх справ України
І. Загальні положення
1. Це Положення визначає основні функції, завдання, повноваження та склад комісії Міністерства внутрішніх справ України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій працівників органів внутрішніх справ України (далі - Комісія), а також організацію її роботи.
2. Це Положення розроблено відповідно до Конституції України, Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" , Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 (із змінами).
3. Комісія утворюється Міністерством внутрішніх справ України з метою реалізації заходів, пов'язаних із наданням статусу учасника бойових дій особам рядового і начальницького складу, працівникам органів і підрозділів внутрішніх справ України, особам, які у складі добровольчих формувань, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу МВС (далі - працівники ОВС), які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення.
( Пункт 3 розділу I із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 1041 від 31.08.2015 )
4. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України та цим Положенням.
5. Для надання статусу учасника бойових дій працівникам ОВС керівники підрозділів, у підпорядкуванні яких вони проходили службу чи працювали, у місячний строк після завершення працівниками ОВС виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення (після видання відповідного наказу керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України) зобов'язані подати на розгляд Комісії довідки за формою, установленою додатком 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 (із змінами), та документи, зазначені в пункті 3 розділу ІІ цього Положення. У разі коли місце постійної дислокації органу внутрішніх справ (підрозділу) або установи, закладу знаходиться безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції, керівники підрозділів подають документи на розгляд Комісії в місячний строк після призначення працівників ОВС на відповідні посади.
( Пункт 5 розділу I в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ № 1041 від 31.08.2015 )
ІІ. Основні завдання та права Комісії
1. Основним завданням Комісії є прийняття рішення щодо надання працівникам ОВС статусу учасника бойових дій.
2. Комісія має право:
1) вивчати довідки та документи, надіслані керівниками підрозділів щодо працівників ОВС;
2) вивчати документи, надані працівниками ОВС до Комісії особисто;
3) у разі потреби заслуховувати пояснення працівників ОВС, свідків, представників органів державної влади;
( Підпункт 3 пункту 2 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 1041 від 31.08.2015 )
4) приймати рішення про надання статусу учасника бойових дій працівникам ОВС;
5) подавати на розгляд міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій документи із спірних питань, що потребують міжвідомчого врегулювання;
6) повертати для подальшого доопрацювання керівникам підрозділів документи стосовно працівників ОВС;
7) приймати рішення про відмову в наданні статусу учасника бойових дій працівникам ОВС;

................
Перейти до повного тексту