1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
Н А К А З
28.02.2011 N 126
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 березня 2011 р.
за N 398/19136
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства N 288 від 12.11.2015 )
Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт
Відповідно до статей 6 та 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, затверджених наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 05.08.2009 N 423, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 821/16837, що додаються.
2. Департаменту державної експертизи землевпорядної документації та ліцензування, Юридичному департаменту забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Відділу інформаційного забезпечення роботи з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити публікацію цього наказу у засобах масової інформації.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держкомзему Левушевського І.Д.
Голова Комісії
з проведення реорганізації
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державного комітету України
з питань регуляторної політики
та підприємництва
В.о. Голови
Антимонопольного комітету України

А.М.Кадомський



М.Бродський

Ю.Кравченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
України із земельних
ресурсів
28.02.2011 N 126
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 березня 2011 р.
за N 398/19136
ЗМІНИ
до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт ( z0821-09 )
1. У розділі I:
1.1. Пункт 1.14 викласти в такій редакції:
"1.14. Ліцензіат згідно з Законом України "Про державну експертизу землевпорядної документації" має подавати до Держкомзему (територіальним органам Держкомзему в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі) документацію із землеустрою та звіти з експертної грошової оцінки земельних ділянок для проведення обов'язкової, вибіркової та добровільної форм державної експертизи.".
1.2. Пункти 1.15, 1.16 виключити.
У зв'язку з цим пункти 1.17-1.21 вважати відповідно пунктами 1.15-1.19.
2. Розділ II виключити.
У зв'язку з цим розділи III, IV вважати відповідно розділами II, III.
3. У розділі II:
3.1. У пункті 2.1:
абзац другий підпункту 2.1.1 викласти в такій редакції:
"наявність у власності або в користуванні ліцензіата геодезичного обладнання (високоточного або точного електронного тахеометра, іншого вимірювального приладу), обчислювальної, розмножувальної техніки, необхідного для провадження виробничого процесу програмного забезпечення;";
доповнити підпункт 2.1.1 новими абзацами такого змісту:
"ліцензіат повинен дотримуватись вимог Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності";
ліцензіат повинен дотримуватись установленого чинним законодавством порядку прийняття та оформлення громадян на роботу відповідно до глави III Кодексу законів про працю України (укладання трудового договору з найманим працівником).";
абзаци другий та третій підпункту 2.1.2 викласти в такій редакції:
"наявність у складі ліцензіата спеціаліста (за основним місцем роботи), який закінчив вищий навчальний заклад за спеціальністю "землевпорядкування", "землевпорядкування та кадастр" або "землеустрій та кадастр" за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр та має стаж роботи за спеціальністю не менше ніж три роки;
призначення цього спеціаліста відповідальним за дотримання вимог земельного законодавства, стандартів, норм і правил при виконанні робіт із землеустрою.".
3.2. Пункт 2.2 викласти в такій редакції:
"2.2. У разі розробки ліцензіатами окремих видів документації із землеустрою встановлюються додаткові кваліфікаційні вимоги, пов'язані із необхідністю залучення за трудовим договором таких спеціалістів:
2.2.1. Для розроблення загальнодержавної й регіональної (республіканської) програм використання та охорони земель, розроблення схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень - залучення до розробки документації із землеустрою спеціалістів, які закінчили вищий навчальний заклад за спеціальностями "економіка підприємства" або "економіка підприємства (за видами економічної діяльності)", "агрохімія і ґрунтознавство", "містобудування".
2.2.2. Для розроблення проектів землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальних громад і проектів розмежування земель державної та комунальної власності населених пунктів, проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів - залучення до розробки проектів спеціалістів, які закінчили вищий навчальний заклад за спеціальністю "містобудування".
2.2.3. Для розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення - залучення до розробки проектів спеціалістів, які закінчили вищий навчальний заклад за спеціальностями "екологія та охорона навколишнього середовища", "містобудування".
2.2.4. Для розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розроблення технічної документації з бонітування ґрунтів, розроблення робочих проектів землеустрою щодо рекультивації порушених земель, землювання малопродуктивних угідь, захисту земель від ерозії, підтоплення, заболочення, вторинного засолення, висушення, зсувів, ущільнення, закислення, забруднення промисловими та іншими відходами, радіоактивними та хімічними речовинами, консервації деградованих і малопродуктивних земель, покращення сільськогосподарських земель, підвищення родючості ґрунтів - залучення до розробки проектів та технічної документації спеціалістів, які закінчили вищий навчальний заклад за спеціальностями "агрономія", "агрохімія і ґрунтознавство".

................
Перейти до повного тексту