- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Інструкція
МІНІСТЕРСТВО СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
І Н С Т Р У К Ц І Я
N 207 від 09.07.96 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 липня 1996 р. за N 394/1419 |
Затверджено
наказом Міністерства статистики
України від 09.07.96 N 207
( z0391-96 )
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Держкомстатистики
N 10 від 27.08.97 )
Інструкція про порядок складання звіту про використання програмних продуктів і комп'ютерних мереж на 1 січня 1997 року за формою N 3-інф
1. Обстеження проводиться з метою обліку використання програмних продуктів і комп'ютерних мереж, що експлуатуються на підприємствах, в установах, організаціях, обчислювальних центрах, корпораціях, концернах, головних (територіальних) управліннях, спільних та малих підприємствах, кооперативах, учбових закладах, міністерствах, відомствах (далі - підприємства (організації), незалежно від форми власності та організаційно-правової форми господарювання, за станом на 1 січня 1997 року.
2. Звіт подають підприємства (організації), що звітують за формою N 2-інф та використовують програмні продукти й комп'ютерні мережі.
3. Звіт подають за адресою і в терміни, що вказані на бланку форми.
4. Коди у верхній частині бланку форми підприємства (організації) не заповнюють.
5. Звіт за формою N 3-інф заповнює працівник сфери обробки даних на обчислювальній техніці.
6. Розділ 1. У розділі подають сумісні операційні системи (ОС), що використовуються на підприємстві (організації) та підпадають під вказаний у цьому розділі перелік основних ОС, розроблені провідними фірмами світу.
Сумісними ОС вважають такі модифікації, що працюють на тій же платформі, але мають відмінності в назвах (наприклад: MS DOS, PC DOS, DR DOS відносять до сумісних з DOS).
Найменування ОС, що використовуються на підприємстві (організації), залишають в переліку, відсутні - викреслюють.
Якщо на підприємстві (організації) використовують системи, не названі в переліку, то їх відносять до рядка 08 "Інші".
7. Розділ 2. У розділі показують наявні програмні продукти (ПП), що розроблені на підприємстві (організації), за станом на 1 січня 1997 року.
До переліку програмних продуктів включають тільки ті продукти, що можуть бути реалізовані на ринку ПП, і використання яких може зацікавити стороннього користувача в тій же предметній галузі. Продукти, що мають вузьке галузеве застосування (наприклад, задачі обробки статзвітності) у звіт не включають.
8. У графі А подають повну назву розробленого програмного продукту.
9. У графах 1-4 вказують назви відповідних програмних продуктів, на базі яких було створено власну розробку.
10. У графі 5 вказують стислу характеристику власного розробленого ПП, його призначення та можливості.
11. У графі 6 вказують галузь, де застосовується ПП (наприклад: адміністративне управління, управління технологічними процесами, наукові розробки, сільське господарство, лікувальні процеси тощо ...) .
12. У графі 7 вказують кількість реалізованих копій власного ПП.
13. Розділ 3. У розділі показують наявні програмні продукти, що використовуються на підприємстві (організації). В кожній графі фіксується не більше шести найменувань. Власні розробки в цьому розділі не вказують.
14. У графі 1 подають найменування систем (мов) програмування з версіями чи без них (наприклад: ASSEMBLER, MS C, BORLAND C++, BORLAND C++ 4.5, BORLAND PASCAL, TURBO PASCAL, MODULA, ADA, FORTRAN, BASIC, VISUAL BASIC 3.0, LISP, PROLOG, ...).
15. У графі 2 подають найменування систем електронних таблиць з версіями чи без них (наприклад: LOTUS 1-2-3, LOTUS 1-2-3 5.0, SUPERCALC, EXCEL, EXCEL 5.0, WORKS, ...).
16. У графі 3 подають найменування систем керування базами даних з версіями чи без них (наприклад: DBASE 5.0, FOXBASE 2.10, FOXPRO 2.5, FOXPRO 2.6, CLIPPER, CLIPPER 5.01, PARADOX, DATAEASE, ORACLE, INGRES, SQL SERVER, BTRIEVE, SYBASE, PROGRESS, INFORMIX, DB2, XDB6, ADABAS, ADABAS 5.0, ...).
17. У графі 4 подають найменування текстових редакторів з версіями чи без них (наприклад: ЛЕКСИКОН, ТВІР, WORD, WORD 6.0, AMIPRO, WORD PERFECT 6.0, NORTON EDITOR, MULTIEDIT, ...).
18. У графі 5 подають найменування графічних засобів (пакетів) з версіями чи без них (наприклад: CORELDRAW, CORELDRAW 5, FOXGRAPH, COREL ARTSHOW, COREL ARTSHOW 5.0, PAINT BRUSH, GRAPHER, SURFER, AUTOCAD, ...).
19. Розділ 4. У розділі наводять дані по комп'ютерних мережах і телекомунікаційних пакетах, що застосовуються на підприємстві (організації).
20. У графі 1 вказують тип мережі і промисловий національний або міжнародний стандарт, згідно з технічною документацією, якому вона відповідає. Якщо на підприємстві (організації) використовують декілька локальних мереж, то у звіті вказують кожну з них окремим рядком з відповідними показниками (наприклад: ЛКМ, ETHERNET-ISO/IEC 8802-3; ЛКМ, TOKEN RING-ISO/IEC 8802-5; ЛКМ, ETHERNET-ISO/IEEE 802.11; ЛКМ, TOKEN BUS, Omnsntt; МКМ, вузол/станція DQDB; МКМ, вузол/станція FDDI; ГКМ, вузол/станція INTERNET; ГКМ, вузол/станція BITNET).
21. У графі 2 подають найменування телекомунікаційних пакетів, що застосовуються (наприклад: COMMIT, X.400, TELIX, CC:MAIL, PIE, SPRINT, MERCURY, RELCOM, BML, EUDORA, ...).
Якщо на підприємстві використовують декілька телекомунікаційних пакетів, то у звіті фіксують кожний окремим рядком.
22. У графі 3 подають ідентифікатори мереж для ЛКМ або вузлів, станцій для МКМ, ГКМ (наприклад: клас А 00000001, клас В 10(+13 біт)1, клас С 110(+12 біт)1 (+7 біт)1; вузол MONOLIT.CS, станція .../Solo@agency.co.ua).
................Перейти до повного тексту