- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Положення
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного
майна України
10.03.2004 N 459
( z0388-04 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 березня 2004 р.
за N 389/8988
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок роботи екзаменаційної комісії та проведення кваліфікаційного іспиту осіб, які претендують на право здійснення функцій управління корпоративними правами держави
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду
державного майна
N 2847 від 25.12.2014 )
Це Положення розроблено з метою організації роботи екзаменаційної комісії та проведення кваліфікаційного іспиту осіб, які претендують на право здійснення функцій управління державними корпоративними правами.
1. Загальні положення
1.1. Екзаменаційна комісія організовує свою роботу на базі навчального закладу, визначеного на тендерних засадах, з яким укладено договір про співробітництво з питань навчання, підвищення кваліфікації фахівців з управління корпоративними правами держави та який здійснює навчання зазначених фахівців.
1.2. Склад екзаменаційної комісії затверджується Фондом державного майна України.
Екзаменаційна комісія утворюється у складі голови екзаменаційної комісії, заступника голови екзаменаційної комісії та не менше трьох членів, один з яких виконує обов'язки секретаря екзаменаційної комісії.
Екзаменаційна комісія формується з числа представників:
Фонду;
( Абзац п’ятий пункту 1.2 глави 1 виключено на підставі Наказу Фонду державного майна
N 2847 від 25.12.2014 )
навчальних закладів, з якими укладено договори про співробітництво з питань навчання та підвищення кваліфікації фахівців з управління корпоративними правами держави.
Головою екзаменаційної комісії є уповноважена Головою Фонду державного майна України особа, в підпорядкуванні якої перебуває відповідний структурний підрозділ, до компетенції якого належать питання забезпечення підготовки фахівців, які здійснюють управління корпоративними правами держави.
( Абзац шостий пункту 1.2 глави 1 в редакції Наказу Фонду державного майна
N 2847 від 25.12.2014 )
1.3. Екзаменаційна комісія виконує такі функції:
призначає місце, дату та час проведення кваліфікаційного іспиту;
погоджує перелік питань до кваліфікаційних іспитів, вносить зміни до зазначеного переліку;
проводить кваліфікаційні іспити;
затверджує результати кваліфікаційних іспитів та робить висновок про видачу кваліфікаційних сертифікатів.
1.4. Технічне забезпечення роботи екзаменаційної комісії здійснює навчальний заклад, на базі якого проводиться кваліфікаційний іспит.
2. Підготовка до кваліфікаційного іспиту
2.1. Якщо особа, що претендує на здійснення функцій управління корпоративними правами держави, після проходження курсу навчання за відповідними типовими навчальними програмами виявила бажання скласти кваліфікаційний іспит, вона подає до навчального закладу, на базі якого відбувалося навчання, на адресу екзаменаційної комісії заяву про включення її до списку осіб, які складатимуть кваліфікаційний іспит, зразок якої установлюється навчальним закладом та погоджується екзаменаційною комісією.
До заяви додаються такі документи:
копія свідоцтва про навчання за відповідною навчальною програмою;
копія документа про вищу освіту;
одна фотокартка розміром 4 х 6 см.
2.2. Навчальний заклад, на базі якого проводиться кваліфікаційний іспит, розглядає документи осіб, які виявили бажання скласти кваліфікаційний іспит, на відповідність установленим вимогам та приймає рішення про допуск їх до кваліфікаційного іспиту.
2.3. У разі подання особою усіх вищезазначених документів та їх відповідності установленим вимогам навчальний заклад включає її до списку осіб, що складатимуть кваліфікаційний іспит, та надсилає зазначений список голові екзаменаційної комісії.
2.4. У разі невідповідності поданих особою документів установленим вимогам приймається рішення про недопущення її до іспиту. Особі надається письмова відмова з обґрунтуванням причини відмови, а подані документи повертаються. У цьому разі вважається, що особа не складала кваліфікаційного іспиту. Особа, яку не допущено до кваліфікаційного іспиту, має право протягом місяця усунути причини відмови в складанні кваліфікаційного іспиту. Після усунення причини відмови вона може повторно подати документи.
2.5. Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами навчання чи підвищення кваліфікації, за якими навчались особи, що його складатимуть, у міру комплектування груп за наявності не менше 15 осіб за умови присутності не менше половини складу екзаменаційної комісії.
2.6. Екзаменаційна комісія своїм рішенням призначає дату кваліфікаційного іспиту. Призначення дати кваліфікаційного іспиту здійснюється не пізніше ніж за 3 дні до дати його проведення. Інформація про дату кваліфікаційного іспиту письмово доводиться до відома навчального закладу.
2.7. Перелік питань кваліфікаційних іспитів готується навчальним закладом, на базі якого організовано навчання та роботу екзаменаційної комісії, відповідно до затверджених Фондом типових програм навчання та підвищення кваліфікації та затверджується Фондом.
................Перейти до повного тексту