1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.02.2016 № 27
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 березня 2016 р.
за № 376/28506
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства розвитку громад та територій № 177 від 21.07.2021 )
Про затвердження Порядку проведення кваліфікації когенераційної установки
Відповідно до пунктів 3 та 6 Порядку проведення кваліфікації когенераційної установки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 року № 1670,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок проведення кваліфікації когенераційної установки, що додається.
2. Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики (Токаренко В.В.), Департаменту нормативно-правового регулювання (Вернигор Ю.Ю.) разом з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Савчук С.Д.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Кругляка Е.Б.
Перший заступник Міністра В.А. Негода
ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної
регуляторної служби України

Голова Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сферах енергетики та комунальних послуг



К.М. Ляпіна



Д.В. Вовк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва
та житлово-комунального
господарства України
18.02.2016 № 27
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 березня 2016 р.
за № 376/28506
ПОРЯДОК
проведення кваліфікації когенераційної установки
1. Цей Порядок визначає механізм проведення кваліфікації когенераційної установки (далі - кваліфікація).
2. Кваліфікацію проводить Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (далі - Держенергоефективності) на безоплатній основі.
До проведення кваліфікації Держенергоефективності може залучати науково-дослідні та проектно-конструкторські установи (організації).
3. Заявником кваліфікації є власник когенераційної установки або уповноважена ним особа (далі - заявник).
4. Для проведення кваліфікації заявник подає Держенергоефективності заяву згідно з додатком 1 до цього Порядку, технічну інформацію про когенераційну установку, яка експлуатується або яка вперше введена в експлуатацію, згідно з додатками 2 або 3 до цього Порядку (далі - технічна інформація).
Заявник зобов’язаний сприяти Держенергоефективності в об’єктивному і комплексному розгляді технічної інформації.
Заявник забезпечує достовірність інформації, що міститься в поданих документах.
5. Подана на кваліфікацію документація зберігається в установленому законодавством порядку в структурному підрозділі Держенергоефективності, до компетенції якого належить питання щодо проведення кваліфікації (далі - структурний підрозділ), для подальшої аналітичної роботи.
6. Під час проведення кваліфікації встановлюється відповідність умов та показників експлуатації когенераційної установки, яка відпускає частину або весь обсяг виробленої електричної енергії споживачам, крім потреб власного споживання, кваліфікаційним показникам однієї з двох умов, визначених статтею 11 Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу".
7. Структурний підрозділ за результатами розгляду заяви та технічної інформації готує проект свідоцтва про кваліфікацію когенераційної установки (далі - cвідоцтво) згідно з додатком 4 до цього Порядку або рішення про відмову в його видачі.
Свідоцтво або рішення про відмову в його видачі підписується Головою Держенергоефективності (у разі його відсутності - заступником Голови відповідно до розподілу обов’язків та повноважень), свідоцтво скріплюється печаткою Держенергоефективності.
Свідоцтво або рішення про відмову у видачі свідоцтва (з обґрунтуванням підстав) видається або надсилається заявникові не пізніше 30 календарних днів з дня реєстрації заяви у Держенергоефективності.
8. Підставами для відмови у видачі свідоцтва є невідповідність когенераційної установки кваліфікаційним показникам однієї з двох умов, встановлених статтею 11 Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу", а також подання неповного пакета документів, визначених у пункті 4 цього Порядку, виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих заявником.

................
Перейти до повного тексту