1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ЗОВНІШНІХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 249/257 від 28.04.98
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 травня 1998 р.
за N 336/2776
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної митної служби N 914/380 від 26.12.2003 )
Про вдосконалення процедури застосування спеціальних санкцій
З метою підвищення оперативності запобігання порушенням зовнішньоекономічного законодавства України, прискорення застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності - порушників зовнішньоекономічного законодавства (далі - суб'єкти-порушники) спеціальних санкцій - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності та застосування індивідуального режиму ліцензування, передбачених статтею 37 Закону УРСР "Про зовнішньоекономічну діяльність" (далі - спеціальні санкції), спрощення процедури отримання Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України відповідних подань щодо застосування зазначених спеціальних санкцій та запобігання ухиленню суб'єктами-порушниками від застосування зазначених спеціальних санкцій в період від виявлення правопорушення до прийняття рішення про застосування спеціальних санкцій, а також з метою усунення можливості застосування спеціальних санкцій, якщо в період від виявлення правопорушення до прийняття рішення про застосування спеціальних санкцій були вжиті практичні заходи, що гарантують припинення правопорушення і ліквідацію його наслідків,
НАКАЗУЄМО:
1. Установити, що подання до Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України про застосування спеціальних санкцій за порушення Закону УРСР "Про зовнішньоекономічну діяльність", передбачених статтею 37 зазначеного Закону (далі - подання), вносяться Державною митною службою України не пізніше ніж через 10 днів з дати виявлення порушення.
2. Подання до Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від Державної митної служби України вносити за підписом відповідної посадової особи, уповноваженої підписувати такі подання.
3. Установити, що подання повинні містити:
3.1. Назву підприємства, до якого пропонується застосування спеціальної санкції.
3.2. Код ЄДРПОУ (стосовно резидента).
3.3. Місцезнаходження підприємства на момент внесення подання, телефон/факс.
3.4. Організаційно-правову форму господарювання підприємства (для резидента).
3.5. Банківські реквізити підприємства (поточний рахунок у національній валюті, рахунок в іноземній валюті, найменування, адреса, код ЄДРПОУ та МФО банківської установи).
3.6. Прізвище, ім'я та по батькові директора, бухгалтера (для резидента) або іншої уповноваженої особи (якщо це передбачено статутом підприємства), яка підписала контракт, за яким було здійснено правопорушення.
3.7. Викладення змісту правопорушення з посиланням на конкретні положення чинного законодавства України, дату порушення, реквізити контракту, при виконанні якого було здійснення порушення, суму нанесених державі збитків (якщо можливо їх визначити).

................
Перейти до повного тексту