- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Рішення
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ
РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 березня 2006 р.
за N 329/12203
( Рішення втратило чинність на підставі Рішення
Національної комісії з питань регулювання зв'язку
N 1256 від 11.12.2008 )
Про затвердження Граничних тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язаних з користуванням радіочастотним ресурсом України
( Додатково див. Рішення Національної комісії з питань
регулювання зв'язку
N 529 від 28.12.2006 )
( Із змінами, внесеними згідно з Рішенням Національної
комісії з питань регулювання зв'язку
N 1059 від 10.06.2008 )
1. Затвердити Граничні тарифи на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язані з користуванням радіочастотним ресурсом України (далі - Граничні тарифи), що додаються.
2. Департаменту економіки та фінансів і Юридичному управлінню забезпечити державну реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України.
Голова ПОГОДЖЕНО: Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва | О.В.Гайдук А.В.Дашкевич |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної
комісії з питань
регулювання зв'язку України
02.03.2006 N 217
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 березня 2006 р.
за N 329/12203
ГРАНИЧНІ ТАРИФИ
на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язані з користуванням радіочастотним ресурсом України
Загальні положення
1. Граничні тарифи на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язані з користуванням радіочастотним ресурсом України (далі - тарифи), є чинними на всій території України.
2. Чинність тарифів поширюється на всіх користувачів радіочастотного ресурсу (далі - РЧР) незалежно від юридичного статусу та форм власності.
3. Тарифи наведено без урахування податку на додану вартість, який нараховується згідно з чинним законодавством.
4. Чинні тарифи є граничними. Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" (далі - УДЦР) має право, за погодженням з Національною комісією з питань регулювання зв'язку України, знижувати їх рівень не більше ніж на 40 відсотків, але не нижче рівня витрат УДЦР, пов'язаних з виконанням відповідних робіт.
5. У разі, якщо дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу (далі - РЕЗ) або випромінювального пристрою (далі - ВП) було отримано користувачем РЧР у поточному місяці, вартість робіт з проведення технічного радіоконтролю параметрів випромінювання та забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП (далі - технічний радіоконтроль) сплачується за повний місяць.
У разі припинення експлуатації РЕЗ або ВП вартість робіт з технічного радіоконтролю сплачується за повний місяць.
6. У разі продовження терміну дії дозволу на ввезення РЕЗ та ВП справляється плата в розмірі 10 відсотків від статті 10 цих тарифів.
7. У разі продовження терміну дії дозволу на експлуатацію РЕЗ іноземними користувачами на наступні три місяці справляється плата в розмірі 50 відсотків від відповідної позиції статті 47 цих тарифів.
8. У разі зміни типу РЕЗ, що не потребує розрахунків електромагнітної сумісності (далі - ЕМС), надається новий дозвіл на експлуатацію РЕЗ з оплатою 25 відсотків від відповідної позиції статті 2 цих тарифів.
9. У разі зміни параметрів випромінювання та місця розташування РЕЗ рухомого радіозв'язку, що не потребує розрахунків ЕМС, надається новий дозвіл на експлуатацію РЕЗ з оплатою 50 відсотків від тарифу відповідної позиції статті 3.
10. Наведені в статтях 3, 4, 18 та 19 тарифи визначені для сільської місцевості. У разі використання РЕЗ або ВП в адміністративних межах міст Київ, Сімферополь, Севастополь та обласних центрів, розмір оплати збільшується згідно з коефіцієнтом, який враховує ускладнення ЕМС у містах і дорівнює 2,0.
В адміністративних межах міст з чисельністю населення 0,5 млн. і більше, крім вищезазначених, коефіцієнт дорівнює 1,7.
В адміністративних межах міст та селищ - районних центрів з чисельністю населення менше 0,5 млн., крім вищезазначених, коефіцієнт дорівнює 1,5.
Підставою для віднесення населених пунктів до однієї з передбачених цим пунктом категорій є довідник "Чисельність наявного населення України", що видається Державним комітетом статистики України. У разі, якщо в цьому довіднику населений пункт, у якому передбачається створення радіомережі, відсутній, - уважається, що цей населений пункт є селом, і в цьому випадку коефіцієнт ускладнення електромагнітної обстановки не застосовується.
11. Тарифи в статті 3 визначені для базових станцій фіксованої (рухомої) служби. У разі виконання робіт, передбачених статтею 3 цих тарифів, для стаціонарних абонентських станцій фіксованої (рухомої) служби до відповідної позиції статті 3 цих тарифів застосовується коефіцієнт 0,5.
12. За скорочення встановленого законодавством терміну виконання робіт, передбачених розділом 1 (крім статей 5, 7), за письмовим замовленням користувача РЧР і за наявності на те технічної можливості до тарифів відповідної позиції розділу 1 у залежності від терміну виконання застосовується коефіцієнт:
1,5 - у разі скорочення терміну виконання робіт до 11-15 робочих днів;
1,75 - у разі скорочення терміну виконання робіт до 6-10 робочих днів;
2,0 - у разі скорочення терміну виконання робіт до 5 робочих днів.
Коефіцієнти збільшення не застосовуються для робіт, пов'язаних з проведенням погоджень чи міжнародної координації.
13. За резервні РЕЗ та ВП платежі, передбачені розділом 2 цих тарифів, справляються в повному розмірі, але без застосування коефіцієнтів збільшення.
14. До платежів, визначених у статтях 18 - 19 цих тарифів, коефіцієнти збільшення не застосовуються для користувачів РЧР:
бюджетних організацій швидкої та невідкладної медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України;
бюджетних аварійних та аварійно-рятувальних служб;
підприємств Укрзалізниці;
користувачів смуг радіочастот в діапазонах 26.965 - 27.405 МГц (з потужністю передавача до 4 Вт включно), 33.0 - 48.5 МГц, 57.0 - 57.5 МГц.
15. Для РЕЗ технологічних користувачів, що працюють у смугах радіочастот 33.0 - 48.5 МГц та 57.0 -57.5 МГц, до тарифів, зазначених у позиціях 26 - 33 статті 3, застосовується коефіцієнт 0,5.
16. Для радіостанцій СВ-діапазону ("citizen's band") з потужністю передавача до 4 Вт включно, пристроїв охоронних і пожежних систем, дистанційного радіокерування, що працюють в смугах радіочастот 26.965 - 27.405 МГц, платежі, зазначені в статті 3 тарифів, не застосовуються.
17. Суб'єкти господарювання - користувачі РЧР, які фінансуються виключно за рахунок Державного бюджету або які зайняті виробництвом сільськогосподарської продукції в сільській місцевості, усі види робіт оплачують у розмірі 50 відсотків від суми відповідної позиції тарифів.
Зниження плати для бюджетних організацій і підприємств застосовується на підставі довідки фінансових органів виконавчої влади про повне фінансування організації чи підприємства за рахунок державного бюджету, а для виробників сільськогосподарської продукції в сільській місцевості - на підставі свідоцтва про реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності Держкомстатом України з визначенням реєстраційного коду.
У разі, якщо РЕЗ або ВП, які належать бюджетним організаціям чи виробникам сільськогосподарської продукції, використовуються для надання послуг, вартість зазначених робіт цими організаціями оплачується в повному розмірі на загальних підставах.
18. Плата за роботи з технічного радіоконтролю РЕЗ, що призначені для використання виключно в умовах надзвичайного або воєнного стану, за умови їх спеціальної реєстрації як таких, а також РЕЗ та ВП, що перебувають на консервації на підприємствах відповідно до порядку, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.97
N 1183 "Про порядок консервації основних виробничих фондів підприємств", не справляється.
19. Плата за роботи з технічного радіоконтролю РЕЗ, що працюють виключно на частотах виклику в разі стихійного лиха та з метою врятування людського життя, не справляється.
20. Від сплати за роботи з технічного радіоконтролю звільняються:
власники аматорських радіостанцій індивідуального користування - інваліди I та II груп, школярі;
власники аматорських радіостанцій колективного користування - державні школи, неприбуткові навчальні заклади.
21. Для суб'єктів господарювання, передавачі яких здійснюють розповсюдження програм державних телерадіокомпаній, до тарифів, зазначених у статтях 35 - 36, застосовується коефіцієнт 0,5.
22. Плата за роботи з технічного радіоконтролю передавачів радіоцентрів (центральних станцій) міністерств, інших органів виконавчої влади, які мають закріплені списки частот, сплачується як за один багатоканальний передавач згідно з максимально дозволеною потужністю із наявних на радіоцентрі передавачів. Якщо ж за кожним передавачем радіоцентру (центральної станції) закріплені УДЦР конкретні номінали частот - плата справляється за кожну закріплену за передавачем частоту, виходячи з його максимально дозволеної потужності випромінювання.
23. Для станцій іоносферного зондування, що працюють у режимі частотного сканування, плата справляється як за одне частотне присвоєння, виходячи з максимально дозволеної (імпульсної) потужності передавача.
24. При втраті оригіналу дозволу на експлуатацію, реалізацію або висновків щодо ЕМС РЕЗ або ВП плата за оформлення та видачу дубліката справляється в повному розмірі.
25. У всіх випадках застосування тарифів для визначення розміру плати стосовно конкретного РЕЗ або ВП використовуються технічні параметри, зазначені у дозволі на експлуатацію.
26. Тарифи на виконання робіт щодо проведення первинного технічного контролю і перевірки відповідності параметрів випромінювання РЕЗ заявленим, що наведені в статті 12, встановлені за виконання безпосередньо зазначених робіт без урахування вартості пробігу автотранспорту. Вартість пробігу автотранспорту до місця виконання робіт визначається калькуляцією в кожному конкретному випадку.
27. Наведені в тарифах висоти підвісу антен (крім станцій телебачення та радіомовлення) визначено відносно рівня землі. Для РЕЗ телебачення та радіомовлення визначено ефективну висоту передавальної антени.
28. Для радіорелейної станції, що використовує один номінал частоти випромінювання у різних напрямках, застосовуються відповідні тарифи статей 2 і 3 для кожного напрямку випромінювання.
29. Якщо до окремих позицій тарифів цими Загальними положеннями передбачено застосування декількох коефіцієнтів, то сумарний результат визначається методом перемноження індексів усіх коефіцієнтів та номінального значення, передбаченого цією позицією.
30. Оплата за всі види робіт, не визначені цими тарифами, здійснюється на договірних засадах.
31. Для мереж радіозв'язку з фіксованим абонентським радіодоступом стандарту DECT за роботи з технічного радіоконтролю застосовувати тариф, визначений статтею 25, за одне частотне присвоєння (один номінал частоти) для кожної базової станції незалежно від кількості частотних каналів, які використовуються згідно з дозвільними документами.
( Загальні положення доповнено пунктом 31 згідно з Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку
N 1059 від 10.06.2008 )
32. Для РЕЗ широкосмугового радіодоступу, що використовують технологію FHSS, за роботи з технічного радіоконтролю застосовувати тариф, визначений позицією 148 статті 28, за один частотний канал для кожного радіоелектронного засобу базової станції незалежно від кількості каналів, які можуть використовуватися цим РЕЗ згідно з дозвільними документами.
( Загальні положення доповнено пунктом 32 згідно з Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку
N 1059 від 10.06.2008 )
33. Для окремої станції супутникового радіозв'язку типу VSAT за роботи з технічного радіоконтролю застосовувати тариф, визначений статтею 33, за один номінал незалежно від загальної кількості заявлених та зазначених у дозвільних документах частот.
( Загальні положення доповнено пунктом 33 згідно з Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку
N 1059 від 10.06.2008 )
34. Терміни, що наведені в тексті тарифів, вживаються в такому значенні:
Базова станція - це радіоелектронний засіб, що складається з одного або декількох передавачів і приймачів з допоміжним обладнанням, розташованих у визначеному місці, входить до складу радіомережі та призначений для здійснення завдань відповідної служби радіозв'язку.
Абонентська станція (термінал) - кінцеве обладнання радіомережі, що складається з одного передавача та приймача з допоміжним обладнанням, робота якого здійснюється під управлінням базової станції.
Стаціонарна абонентська станція рухомої служби - РЕЗ, який розміщується у фіксованому пункті з конкретними постійними географічними координатами і призначений для передачі та/або прийому радіосигналів у радіомережі.
Висновки щодо ЕМС і дозволи на експлуатацію РЕЗ надаються для тих стаціонарних абонентських станцій, параметри випромінювання яких відмінні від параметрів носимих абонентських станцій і вимагають проведення розрахунків ЕМС та відповідних погоджень.
Рухома станція - возимий чи носимий РЕЗ рухомої радіослужби, призначений для роботи без управління базовою станцією під час руху або зупинок у невизначеному місці. До станцій такого типу належать також станції діапазону 27 МГц (СВ-діапазону), станції безпосереднього радіозв'язку, переговорні пристрої, абонентські станції мереж радіозв'язку, що працюють в режимі безпосереднього зв'язку.
Радіомережа - сукупність РЕЗ, що використовують спільні смуги радіочастот та поєднані в єдиному технологічному процесі забезпечення інформаційного обміну.
Об'єктова ЕМС - ЕМС РЕЗ, розміщених на спільному майданчику (споруді) або на відстані один від одного, що визначається межами ближніх зон антен РЕЗ.
Розділ 1
Тарифи на роботи, пов'язані з присвоєнням радіочастот, призначенням позивних сигналів, підготовкою висновків, оформленням дозволів (для суб'єктів господарювання - користувачів радіочастотного ресурсу)
N стат. |
N поз. |
Види робіт, одиниці виміру |
Розмір оплати, грн. |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
1 |
Розгляд заявочних документів на визначення принципової можливості здійснення присвоєння радіочастот (за кожну заяву) |
45.00 |
2 |
|
Розгляд заяви про видачу висновків щодо ЕМС РЕЗ (якщо не вказано інше - за кожний номінал частоти) |
|
2 |
Аналогового УКХ радіотелефонного зв'язку (двосторонній симплексний або дуплексний радіозв'язок) та пейджингового зв'язку |
90.00 |
3 |
Аналогового КХ радіозв'язку, у тому числі берегових засобів радіозв'язку (за РЕЗ) |
90.00 |
4 |
Аналогового КХ радіозв'язку суднових засобів радіозв'язку |
20.00 |
5 |
Морської, річкової радіонавігації та радіолокації |
90.00 |
6 |
Радіозв'язку берегових та суднових станцій (за РЕЗ) |
20.00 |
7 |
Аналогового та цифрового транкінгового і радіального зв'язку |
130.00 |
8 |
Аналогового та цифрового стільникового зв'язку (стандарти NMT-450, GSM-900, DCS-1800, CDMA, D-AMPS) |
135.00 |
9 |
Цифрового стільникового зв'язку - при впровадженні режиму стрибків по частоті ("frequency hopping") за вибором користувача РЧР (за базову станцію) |
220.00 |
10 |
Радіозв'язку передавання даних (за базову станцію) |
60.00 |
11 |
Цифрової безпроводової телефонії стандарту DECT (за базову станцію) |
30.00 |
12 |
Цифрового радіозв'язку розподільчого типу, мультимедійного радіодоступу (за РЕЗ) |
135.00 |
13 |
Радіорелейного зв'язку (за інтервал) |
60.00 |
14 |
Радіолокації та радіонавігації (за станцію) |
115.00 |
15 |
Багатоканального наземного телерадіомовлення (за РЕЗ) |
140.00 |
16 |
Передавання телевізійної інформації (ENG/OB) |
125.00 |
17 |
Широкосмугового радіодоступу (за базову станцію) |
140.00 |
18 |
Широкосмугового радіодоступу для внутрішньоофісного використання (за базову станцію) |
40.00 |
19 |
Земних станцій супутникового радіозв'язку (усі типи та стандарти) (за станцію) |
105.00 |
20 |
Аналогового телерадіомовлення (при потужності передавача до 1 Вт) |
15.00 |
21 |
Аналогового телерадіомовлення (при потужності передавача 1 Вт і більше) |
100.00 |
22 |
Цифрового наземного телевізійного мовлення |
115.00 |
23 |
Радіоподовжувачів абонентських телефонних ліній (за комплект) |
30.00 |
24 |
Радіотелеметрії та дистанційного радіокерування |
45.00 |
25 |
Інших радіотехнологій та стандартів радіозв'язку |
45.00 |
3 |
|
Розрахунок електромагнітної сумісності РЕЗ, здійснення погоджень частотних присвоєнь (якщо не вказано інше - за кожний номінал частоти) |
|
|
Стаціонарних станцій (базових і абонентських) сухопутної фіксованої та рухомої служб радіозв'язку: |
|
|
за потужності передавача до 3 Вт включно і висоти підвісу антени: |
|
26 |
- до 10 м включно |
365.00 |
27 |
- понад 10 до 37 м включно |
435.00 |
28 |
- понад 37 до 75 м включно |
525.00 |
29 |
- понад 75 м |
630.00 |
|
за потужності передавача понад 3 до 50 Вт включно і висоти підвісу антени: |
|
30 |
- до 10 м включно |
400.00 |
31 |
- понад 10 до 37 м включно |
475.00 |
32 |
- понад 37 до 75 м включно |
570.00 |
33 |
- понад 75 м |
685.00 |
|
за потужності передавача понад 50 Вт до 1 кВт включно і висоти підвісу антени: |
|
34 |
- до 10 м включно |
440.00 |
35 |
- понад 10 до 37 м включно |
525.00 |
36 |
- понад 37 до 75 м включно |
630.00 |
37 |
- понад 75 м |
760.00 |
|
за потужності передавача понад 1 кВт і висоти підвісу антени: |
|
38 |
- до 10 м включно |
485.00 |
39 |
- понад 10 до 37 м включно |
580.00 |
40 |
- понад 37 до 75 м включно |
700.00 |
41 |
- понад 75 м |
840.00 |
42 |
Передавачів берегових станцій |
485.00 |
43 |
Базових станцій, ретрансляторів пейджингового зв'язку |
455.00 |
44 |
Базових станцій аналогового та цифрового транкінгового і радіального зв'язку |
500.00 |
|
Базових станцій аналогового та цифрового стільникового зв'язку (стандарти NMT, GSM, DCS, CDMA, D-AMPS) за висоти підвісу антени: |
|
45 |
- до 37 м включно |
350.00 |
46 |
- понад 37 до 75 м включно |
420.00 |
47 |
- понад 75 м |
500.00 |
48 |
Базових станцій цифрового стільникового зв'язку - при впровадженні режиму стрибків по частоті ("frequency hopping") за вибором користувача РЧР (за базову станцію) |
665.00 |
49 |
Базових станцій цифрового радіозв'язку розподільчого типу, мультимедійного радіодоступу |
495.00 |
|
Базових станцій широкосмугового радіодоступу: |
|
50 |
- з прямим розширенням спектра |
495.00 |
51 |
- зі стрибками частоти по спектру |
85.00 |
|
Станцій радіорелейного зв'язку в діапазоні частот: |
|
52 |
- до 17 ГГц включно |
665.00 |
53 |
- понад 17 ГГц |
330.00 |
54 |
Станцій радіолокації і радіонавігації |
415.00 |
55 |
Станцій багатоканального наземного телерадіомовлення |
495.00 |
56 |
Станцій передавання телевізійної інформації (ENG/OB) |
480.00 |
57 |
Земних станцій супутникового радіозв'язку (усі типи та стандарти) |
165.00 |
58 |
РЕЗ радіозв'язку передавання даних |
230.00 |
59 |
РЕЗ радіотелеметрії та дистанційного радіокерування |
230.00 |
60 |
Аматорських радіостанцій колективного користування та ретрансляторів |
25.00 |
61 |
РЕЗ аналогового телерадіомовлення (при потужності передавача до 1 Вт) |
100.00 |
62 |
РЕЗ аналогового телерадіомовлення (при потужності передавача 1 Вт і більше) |
1035.00 |
63 |
РЕЗ цифрового наземного телерадіомовлення |
1035.00 |
64 |
Базових станцій цифрової безпроводової телефонії стандарту DECT |
485.00 |
65 |
РЕЗ (станцій) інших радіотехнологій та стандартів радіозв'язку |
330.00 |
4 |
|
Підбір одного номіналу частоти (якщо не вказано інше - з розрахунком ЕМС): |
|
66 |
РЕЗ рухомої радіослужби (без розрахунку ЕМС) |
200.00 |
|
РЕЗ радіорелейного зв'язку: |
|
67 |
- до 17 ГГц включно |
900.00 |
68 |
- понад 17 ГГц |
600.00 |
69 |
РЕЗ широкосмугового радіодоступу |
1400.00 |
70 |
РЕЗ цифрового радіозв'язку розподільчого типу |
1035.00 |
71 |
РЕЗ цифрового наземного телерадіомовлення |
1830.00 |
72 |
РЕЗ аналогового телерадіомовлення (при потужності передавача до 1 Вт) |
250.00 |
73 |
РЕЗ аналогового телерадіомовлення (при потужності передавача 1 Вт і більше) |
1830.00 |
74 |
Здійснення розрахунку об'єктової ЕМС (для усіх радіотехнологій та стандартів зв'язку) |
1080.00 |
5 |
|
Міжнародна координація радіочастотних присвоєнь (за один номінал частоти з адміністрацією зв'язку однієї країни): |
|
75 |
РЕЗ телерадіомовлення |
410.00 |
76 |
Інших РЕЗ |
320.00 |
6 |
|
Оформлення, переоформлення та продовження дії дозволу на експлуатацію РЕЗ, ВП (за РЕЗ, ВП): |
|
77 |
Стаціонарних РЕЗ, ВП |
40.00 |
78 |
Інших РЕЗ, в тому числі рухомих |
10.00 |
7 |
79 |
Оформлення та подача документів на реєстрацію частотного присвоєння в Міжнародному Союзі Електрозв'язку |
135.00 |
8 |
|
Оформлення суднової ліцензії на право експлуатації суднової радіостанції (за весь комплект радіообладнання): |
|
80 |
Річкової |
55.00 |
81 |
Морської |
85.00 |
9 |
82 |
Призначення сигналів розпізнавання (позивних, номерів вибіркового виклику, ідентифікаторів морської рухомої служби) мереж або береговим та судновим радіостанціям (за сигнал) |
35.00 |
10 |
83 |
Оформлення дозволу на ввезення (тимчасове вивезення) із-за кордону РЕЗ та ВП з урахуванням вартості захисних елементів (за РЕЗ або ВП) |
10.00 |
11 |
84 |
Оформлення висновків щодо ЕМС РЕЗ та ВП (за висновок) |
20.00 |
12 |
|
Проведення первинного технічного контролю та перевірки відповідності параметрів випромінювання РЕЗ заявленим перед введенням їх в експлуатацію (за прийомо-передавач): |
|
85 |
- першого прийомо-передавача стаціонарного РЕЗ, що розташований в межах обласного центру, міст Київ, Сімферополь, Севастополь |
350.00 |
86 |
- першого прийомо-передавача стаціонарного РЕЗ, що розташований за межами обласного центру, міст Київ, Сімферополь, Севастополь |
415.00 |
87 |
- кожного наступного прийомо-передавача стаціонарного РЕЗ, розташованого за тією ж адресою, що й перший |
30.00 |
13 |
88 |
Розгляд технічної документації на розробку РЕЗ та іншого обладнання (за сторінку) |
30.00 |
14 |
89 |
За погодження щодо можливості або неможливості застосування заявленого типу РЕЗ або ВП на території України (за РЕЗ, ВП) |
495.00 |
15 |
|
Видача дозволів на реалізацію в Україні РЕЗ, ВП: |
|
90 |
- розгляд матеріалів на предмет їх відповідності вимогам законодавства щодо надання дозвільних документів (за один вид РЕЗ, ВП відповідного виду радіозв'язку) |
80.00 |
91 |
- розгляд матеріалів на предмет їх відповідності вимогам законодавства щодо надання дозвільних документів (за кожний додатковий вид РЕЗ, ВП відповідного виду радіозв'язку) |
20.00 |
92 |
- оформлення та видача дозволу (за дозвіл на пункт реалізації) |
20.00 |
93 |
- відкриття додаткового (до діючих) пункту реалізації |
80.00 |
94 |
- доповнення додаткового (до діючого виду РЕЗ) переліку обладнання |
20.00 |
95 |
- видача копії дозволу (за копію дозволу) |
10.00 |
96 |
- повторне звернення заявника щодо зміни даних: юридичної адреси, адреси пункту реалізації |
40.00 |
16 |
97 |
Надання консультацій з підготовки та оформлення заявочних матеріалів, участь у роботі комісій та інше (за годину) |
20.00 |
17 |
98 |
Надання довідкових матеріалів (за сторінку) |
10.00 |
................Перейти до повного тексту