- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Інструкція
ДЕРЖПАТЕНТ УКРАЇНИ
N 132 від 17.11.94 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 грудня 1994 року за N 319/529 |
Затверджено
наказом Держпатенту України
від 17 листопада 1994 р.
N 132 ( z0318-94 )
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Міністерства освіти і науки України
N 155 від 18.03.2005 )
Інструкція щодо підготовки опису до патенту на винахід (корисну модель) до публікації
Інструкція призначена для заявників, які мають відкоректувати опис винаходу (корисної моделі) для його подальшої публікації згідно з рішенням Науково-дослідного центра патентної експертизи (надалі - НДЦПЕ) та відповідно до Правил складання та подання заявки на видачу патенту України на винахід і корисну модель (надалі - Правила).
1. Загальні положення
1.1. Після винесення рішення про видачу патенту на винахід (корисну модель) (надалі - рішення) заявник має виправити опис винаходу (корисної моделі) відповідно до встановленої в процесі експертизи формули винаходу (корисної моделі). Відкоректований опис винаходу повинен виключати подальшу смислову правку та уточнення технічної суті тексту.
1.2. Коректуванню і(або) переробці підлягають ті розділи опису винаходу (корисної моделі), зміст яких змінюється залежно від редакції формули винаходу (корисної моделі), наведеної в рішенні.
1.3. Текст виправленого опису винаходу (корисної моделі) щодо оформлення повинен відповідати вимогам до опису винаходу (корисної моделі), що наведені у Правилах, та бути придатним для репродукування в необмеженій кількості.
1.4. Кожен розділ опису винаходу (корисної моделі) слід викладати у вигдялі окремого абзаца.
1.5. На кожному аркуші з графічними зображеннями (надалі - креслення) у верхньому правому куті необхідно вказати чорними чорнилами (або пастою) номер заявки.
1.6. На першій сторінці опису винаходу (корисної моделі) у правому верхньому куті проставляють номер заявки, до якої опис відноситься. Опис підписує заявник або його представник у порядку, визначеному Правилами.
1.7. Виправлений опис винаходу (корисної моделі) та графічні матеріали заявник має представити у 3-х примірниках до НДЦПЕ протягом 2-х місяців від дати одержання заявником рішення.
Допускається можливість переробки або складання заново окремих розділів опису винаходу (корисної моделі), наприклад тих, що стосуються характеристики прототипу, критики прототипу, якщо у процесі державної науково-технічної експертизи було знайдено інший прототип, ніж той, що було вказано у описі до заявки.
2. Структура відкоректованого опису винаходу (корисної моделі)
2.1. Опис винаходу (корисної моделі) повинен містити такі розділи:
- галузь техніки, до якої відноситься винахід (корисна модель);
- рівень техніки;
- суть винаходу (корисної моделі);
- перелік креслень (якщо вони додаються);
- відомості, що підтверджують можливість здійснення винаходу.
................Перейти до повного тексту