1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 1020 від 07.08.95 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
22 серпня 1995 р.
за N 311/847
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Фонду державного майна N 1477 від 30.07.99 )
Про затвердження Положення про порядок відчуження засобів виробництва, що є державною власністю
З метою всебічного, державного комплексного підходу до вирішення питань щодо відчуження засобів виробництва, що є державною власністю та керуючись частиною 3 статті 10 Закону України "Про підприємства в Україні",
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про порядок відчуження засобів виробництва, що є державною власністю (додається).
2. Скасувати дію Положення про порядок відчуження засобів виробництва, що є державною власністю і закріплені за державним підприємством, затвердженого наказом Голови Фонду державного майна України від 02.12.92 N 530 і наказу Голови Фонду державного майна України від 01.03.94 N 113 "Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок відчуження засобів виробництва, що є державною власністю і закріплені за державним підприємством".
3. Юридичному управлінню та Департаменту у справах управління державним майном зареєструвати Положення у Міністерстві юстиції.
4. Контроль за виконанням Наказу покласти на заступника Голови Фонду Тимошенка О.Є.
Голова Фонду Ю.Єхануров
Затверджено наказом
Голови Фонду
від 07.08.95 N 1020
Положення про порядок відчуження засобів виробництва, що є державною власністю
Це Положення розроблено відповідно до Законів України "Про підприємства в Україні", "Про приватизацію майна державних підприємств", "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" та Державної програми приватизації майна державних підприємств і визначає порядок відчуження (продажу, списання, передачі з балансу на баланс, обміну тощо) від держави засобів виробництва (в частині основних фондів), що є державною власністю.
1. Дія цього Положення поширюється на окремі інвентарні об'єкти (групу інвентарних об'єктів), які є засобами виробництва і віднесені до основних фондів.
2. Дія цього Положення не поширюється на цілісні майнові комплекси підприємств, їх структурні підрозділи та незавершене капітальне будівництво, відчуження яких відбувається шляхом приватизації. У випадках, коли цілісні майнові комплекси підприємств, їх структурні підрозділи, будівлі, споруди та незавершене капітальне будівництво є предметом застави згідно з договором застави, їх відчуження здійснюється шляхом продажу з урахуванням вимог, що визначаються законодавчими актами України з питань приватизації та застави.
3. Будівлі та споруди, які є окремими інвентарними об'єктами, відчужуються шляхом продажу, передачі з балансу на баланс тощо.
4. Списання основних фондів здійснюється з дозволу Фонду державного майна України, його регіональних відділень стосовно підприємств змішаної форми власності ( в частині основних фондів державної власності), а для державних підприємств з дозволу міністерств та відомств тільки у випадках неповного зносу основних фондів або прискореної амортизації.

................
Перейти до повного тексту