- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ЛІЦЕНЗІЙНА ПАЛАТА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 42/23/5 від 07.05.99 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 1999 р. за N 308/3601 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Держпідприємництва
N 20/5/5 від 31.01.2001 )
Про затвердження Інструкції про умови й правила провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з юридичної практики та контроль за їх дотриманням
Відповідно до Закону України
"Про підприємництво", Указу Президента України від 03.02.98 N 79/98 "Про усунення обмежень, що стримують розвиток підприємницької діяльності" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.07.98
N 1020 "Про порядок ліцензування підприємницької діяльності"
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Інструкцію про умови й правила провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з юридичної практики та контроль за їх дотриманням (далі - Інструкція), що додається.
2. Управлінню ліцензування економічної діяльності Ліцензійної палати (Єфремов О.В.) та управлінню нотаріату та ліцензування юридичної практики Міністерства юстиції України (Круковес Н.В.) в установленому порядку:
2.1.Подати Інструкцію в п'ятиденний термін на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Довести Інструкцію до відома працівників: управлінь Ліцензійної палати, представництв Ліцензійної палати в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції, управління нотаріату та ліцензування юридичної практики Міністерства юстиції.
3. Управлінню контролю за процедурами ліцензування і реєстрації Ліцензійної палати (Апатенко О.П.), управлінню нотаріату та ліцензування юридичної практики Міністерства юстиції (Круковес Н.В.) передбачити у планах-графіках роботи перевірку діяльності суб'єктів підприємництва щодо дотримання ними умов і правил провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з юридичної практики.
4. Управлінню нотаріату та ліцензування юридичної практики Міністерства юстиції (Круковес Н.В.) забезпечити публікацію Інструкції в засобах масової інформації.
5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністра юстиції Української РСР від 05.06.91
N 20/5 "Про затвердження Правил розгляду заяв про видачу ліцензій на здійснення юридичної практики".
6.Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Ліцензійної палати Музичука В.Т. та Першого заступника Міністра юстиції Стичинського Б.С.
Голова Ліцензійної палати України Міністр юстиції України | С.І.Третьяков С.Р.Станік |
Затверджено
Наказ Ліцензійної палати України
та Міністерства юстиції України
07.05.99 N 42/23/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 травня 1999 р.
за N 308/3601
Інструкція про умови й правила провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з юридичної практики та контроль за їх дотриманням
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України
"Про підприємництво", Указу Президента України від 03.02.98 N 79/98 " Про усунення обмежень, що стримують розвиток підприємницької діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 03.07.98
N 1020 "Про порядок ліцензування підприємницької діяльності".
1.2. Інструкція визначає умови й правила провадження підприємницької діяльності (ліцензійні умови) з юридичної практики, а також порядок здійснення Міністерством юстиції та його територіальними органами, Ліцензійною палатою та її представництвами в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі контролю щодо дотримання суб'єктами підприємництва умов і правил провадження зазначеного виду підприємницької діяльності.
2. Права й обов'язки підприємців при здійсненні юридичної практики
2.1. Підприємництво в Україні здійснюється в будь-яких організаційних формах на вибір підприємця.
2.2. Підприємець має право приймати рішення і надавати самостійно всі види послуг з юридичної практики, які передбачені ліцензією, у межах чинного законодавства.
2.3. Підприємець має право укладати угоди з юридичними та фізичними особами щодо обсягу, складності, терміну, особливих умов виконання та розміру оплати.
................Перейти до повного тексту