1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
02.03.2006 N 163/242/159/100
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 березня 2006 р.
за N 294/12168
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства фінансів N 1318/1077 від 13.12.2012 )
Про затвердження Вимог до технічного оснащення та облаштування території спеціальної (вільної) економічної зони й до контролю за переміщенням товарів через кордони цієї зони
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної митної служби N 95/144/70/54 від 06.02.2007 )
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2005 N 1119 "Деякі питання ввезення (пересилання) товарів у спеціальні (вільні) економічні зони та вивезення товарів за їх межі" та з метою дотримання вимог до технічного оснащення та облаштування території спеціальної (вільної) економічної зони й до контролю за переміщенням товарів через кордони цієї зони
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Вимоги до технічного оснащення та облаштування території спеціальної (вільної) економічної зони й до контролю за переміщенням товарів через кордони цієї зони, що додаються.
2. Начальникам регіональних митниць та митниць:
2.1. Довести зазначені Вимоги до органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, органів управління спеціальних (вільних) економічних зон.
2.2. Своєчасно інформувати Держмитслужбу України про дату остаточного обстеження території спеціальної (вільної) економічної зони.
3. Департаменту організації митного контролю (Сьомка С.М.) та Юридичному департаменту (Мельник М.В.) Державної митної служби України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Установити, що цей наказ набирає чинності через 10 днів після його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держмитслужби України Федорова О.О., заступника Міністра фінансів України Регурецького В.В., першого заступника Голови Державної прикордонної служби України - директора Департаменту охорони державного кордону Шишоліна П.А., першого заступника Голови Державної податкової адміністрації України Оперенка Г.М.
Голова Державної митної
служби України
В.о. Міністра фінансів
України
Голова Державної
прикордонної служби України
Голова Державної податкової
адміністрації України
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

О.Єгоров

В.Кальник

М.Литвин

О.Кірєєв



А.В.Дашкевич
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної митної
служби України,
Міністерства фінансів
України,
Адміністрації Державної
прикордонної служби України,
Державної податкової
адміністрації України
02.03.2006 N 163/242/159/100
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 березня 2006 р.
за N 294/12168
ВИМОГИ
до технічного оснащення та облаштування території спеціальної (вільної) економічної зони й до контролю за переміщенням товарів через кордони цієї зони
Ці Вимоги розроблено відповідно до п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2005 N 1119 "Деякі питання ввезення (пересилання) товарів у спеціальні (вільні) економічні зони та вивезення товарів за їх межі".
1. Вимоги до технічного оснащення та облаштування території спеціальної (вільної) економічної зони
1.1. Територія спеціальної (вільної) економічної зони (далі - СЕЗ) повинна бути огороджена по периметру таким чином, щоб унеможливити несанкціоноване й неконтрольоване переміщення та проникнення через її кордони товарів, транспортних засобів і фізичних осіб.
1.2. Пункти пропуску через кордони СЕЗ (контрольно-пропускні пункти) (далі - КПП) повинні встановлюватися таким чином, щоб забезпечити можливість здійснення належного митного контролю під час переміщення на територію (з території) СЕЗ товарів та транспортних засобів. Якщо кордони СЕЗ збігаються з державним кордоном України, то переміщення здійснюється в пунктах пропуску через державний кордон.
1.3. При встановленні КПП і визначенні режиму їх роботи повинні бути враховані різноманітні фактори та особливості конкретної СЕЗ (інтенсивність та напрями руху транспортних засобів, пішоходів, початок та кінець робочої зміни, специфіка виробництва тощо). Залежно від цього режим роботи КПП має бути цілодобовим, протягом робочого дня, протягом незначного часу з викликом посадових осіб митного органу або на початку та в кінці робочої зміни. Якщо переміщення на територію (з території) СЕЗ автомобільного, залізничного та водного транспортного засобу не буде носити безперервного характеру, то контроль і пропуск цих транспортних засобів можна здійснювати за викликом посадових осіб митного органу.

................
Перейти до повного тексту