- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 76 від 07.03.2002 м. Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 р. за N 283/6571 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
аграрної політики
N 236 від 14.07.2003 )
Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу на надання часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва
З метою забезпечення ефективного використання коштів Державного бюджету України, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва відповідно до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2002 рік" та згідно з Положенням про Міністерство аграрної політики, затвердженим Указом Президента України від 7 червня 2000 року
N 772,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про умови проведення конкурсу на надання часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, що додається.
2. Департаменту науково-технічної політики (Саченко В.І.):
2.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Наказ довести до відома Міністерства агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головних управлінь сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря Яковенка В.П.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики України
7 березня 2002 р. N 76
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 березня 2002 р.
за N 283/6571
Положення
про умови проведення конкурсу на надання часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва
1. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення конкурсу на надання з Державного бюджету України часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та господарювання (далі - сільгосппідприємства).
1.2. Метою проведення конкурсу є забезпечення ефективного використання коштів Державного бюджету України, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.
2. Порядок організації конкурсу
2.1. Для виконання організаційної роботи, пов'язаної із проведенням конкурсу, Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій своїми наказами формують конкурсну комісію (далі - Комісія) з питань визначення сільгосппідприємств, яким будуть надані кошти державного бюджету на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, та затверджують її склад.
До складу Комісії входять представники Міністерства агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим і спеціалісти управлінь сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій. Головою Комісії в Автономної Республіці Крим призначається заступник міністра агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, в областях - заступники начальників управлінь сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій.
2.2. Рішення про проведення конкурсу приймається Комісією після прийняття Закону України
"Про Державний бюджет України на 2002 рік" та на підставі доведених Міністерством аграрної політики України обсягів бюджетних коштів на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.
2.3. Після прийняття рішення про проведення конкурсу, за 10 днів до дати його проведення, Комісія розміщує відповідне оголошення в засобах масової інформації.
2.4. Сільгосппідприємства, які претендують на право визначення їх отримувачами часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва (далі - Претенденти), подають до Комісії документи згідно з переліком, наведеним у додатку 1, та заявки на участь у конкурсі (додаток 2) не пізніше ніж за 2 дні до його початку.
2.5. Подані на конкурс документи реєструються Комісією в журналі обліку. Документи, представлені не в повному обсязі, не реєструються і повертаються Претендентам із зазначенням причин повернення. Реєстрація або повернення документів проводиться в день їх подання Претендентом.
2.6. Розпечатування конвертів із документами на конкурс проводиться Комісією в міру їх надходження.
2.7. Претендент несе повну відповідальність за достовірність поданої інформації.
2.8. Під час вивчення документів, поданих на конкурс, Комісія може при необхідності проводити перевірку достовірності наданої Претендентами інформації. У разі виявлення недостовірної інформації або неналежним чином оформлених документів Комісія приймає рішення про відхилення заявки Претендента на участь у конкурсі, про що письмово повідомляє його із зазначенням мотивів відмови.
2.9. Про день і час проведення конкурсу Комісія інформує Претендентів письмово, за допомогою факсу або телефонограмою не пізніше як за 2 дні до початку конкурсу.
3. Умови проведення конкурсу, участь в ньому Претендентів
3.1. Проведення конкурсу покладається на Комісію.
3.2. Комісія проводить відкритий для всіх Претендентів конкурс.
3.3. Комісія розпочинає роботу з моменту підписання наказу про її створення.
3.4. Керує діяльністю Комісії і організовує її роботу голова Комісії.
3.5. Голова Комісії в межах своєї компетенції:
- скликає засідання Комісії;
- головує на засіданнях Комісії;
- дає розпорядження та доручення, обов'язкові для членів Комісії;
- представляє Комісію у відносинах з установами та організаціями.
3.6. Рішення Комісії приймаються на закритих засіданнях у присутності не менше двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів голос голови на засіданні є вирішальним.
3.7. Рішення Комісії оформляється протоколом, який підписують усі члени Комісії.
4. Визначення переможців конкурсу
4.1.Комісія проводить попередній розгляд документів, поданих Претендентами.
4.2. Комісія в кількості не меньше двох третин складу в день проведення конкурсу аналізує подані Претендентами документи і на основі порівняння показників виробничої діяльності, з урахуванням результатів попереднього розгляду визначає переможців конкурсу.
Основними показниками, які беруться до уваги членами Комісії при визначенні переможців, є:
- можливість сплатити 70 відсотків вартості замовленої техніки;
- відсутність простроченої заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії і наданими для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, переданої сільгосптоваровиробникам та іншим суб'єктам господарювання, а також за вітчизняну сільськогосподарську техніку, отриману на умовах фінансового лізингу в минулі роки;
- наявність кваліфікованих кадрів з обслуговування сільськогосподарської техніки.
4.3. Рішення Комісії про визначення переможців у конкурсі у 3-денний термін надсилаються кожному Претенденту.
................Перейти до повного тексту