- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
Н А К А З
N 56 від 24.02.2000 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 травня 2000 р. за N 282/4503 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
внутрішніх справ
N 883 від 29.08.2014 )
Про затвердження Положення про оцінку та конкурсний відбір інвестиційних проектів в МНС України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
України з питань надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків Чорнобильської
катастрофи
N 444 від 25.06.2007 )
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р.
N 2145 "Про Порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету" та з метою забезпечення ефективного та цільового використання коштів державного бюджету, створення конкурентного середовища під час відбору та впровадження інвестиційних проектів
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про оцінку та конкурсний відбір інвестиційних проектів у МНС України, що передбачають залучення коштів державного бюджету (додається).
2. Постійно діючому тендерному комітету МНС, склад якого затверджено наказом МНС України від 24 січня 2000 р. N 17 "Про створення постійно діючого тендерного комітету МНС України", при оцінці та конкурсному відборі запропонованих суб'єктами господарської діяльності інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету, керуватись у своїй роботі цим Положенням.
3. Нормативно-правовому управлінню та юридичному відділу разом з управлінням економічного аналізу та виконання бюджету здійснити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра генерал-лейтенанта Логінова В.В.
Затверджено
Наказ Міністерства України з
питань надзвичайних ситуацій
та у справах захисту
населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи
24.02.2000 N 56
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 травня 2000 р.
за N 282/4503
Положення
про оцінку та конкурсний відбір інвестиційних проектів у МНС України, що передбачають залучення коштів державного бюджету
1. Загальні положення
1.1. Це Положення, розроблене відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р.
N 2145 "Про Порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету", установлює єдиний порядок оцінки та конкурсного відбору інвестиційних проектів у МНС України (далі - Замовник).
1.2. Оцінці та конкурсному відбору підлягають інвестиційні проекти, що направлені на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідацію їх наслідків та наслідків Чорнобильської катастрофи (далі - інвестиційні проекти).
1.3. Участь у конкурсі можуть брати суб'єкти господарської діяльності всіх форм власності.
1.4. До участі в конкурсі не допускаються суб'єкти господарської діяльності або їх участь у конкурсі може бути припинена, якщо вони:
визнані банкрутами або стосовно них порушено справу про банкрутство;
перебувають у стадії ліквідації;
припинили свою господарську діяльність;
подали необ'єктивну інформацію щодо інвестиційного проекту або свого фінансово-економічного стану.
2. Критерії відбору інвестиційних проектів
2.1. Оцінці та конкурсному відбору підлягають інвестиційні проекти невиробничого та виробничого призначення.
2.2. Критеріями відбору інвестиційних проектів невиробничого призначення мають бути:
2.2.1. Соціально-економічна значущість інвестиційного проекту щодо збереження здоров'я громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
2.2.2. Відповідність інвестиційного проекту стратегії захисту населення та забезпечення пріоритетності вирішення соціально-економічних проблем.
2.2.3. Направленість інвестиційного проекту на зміцнення та підтримку бар'єрів радіаційної безпеки (обмеження виходу радіонуклідів із зони відчуження), на зменшення рівня опромінення людей на забруднених територіях та підвищення рівня стійкості ландшафтів та природного біорізноманіття.
2.2.4. Направленість інвестиційного проекту на забезпечення стабільності функціонування природно-територіального комплексу регіону та інші показники.
2.3. Критеріями оцінки та відбору інвестиційних проектів виробничого призначення мають бути:
2.3.1. Відповідність проекту до стратегії економічного і соціального розвитку та пріоритетних напрямків структурної перебудови економіки.
2.3.2. Фінансово-економічні показники ефективності (вартість, рентабельність, технічний рівень нових виробничих фондів (продукції), що плануються до освоєння, термін окупності та інші).
2.3.3. Відповідність вимогам санітарно-гігієнічних, радіаційних, екологічних, архітектурних та інших норм, установлених чинним законодавством України.
2.3.4. Рівень використання місцевих матеріальних та трудових ресурсів.
2.3.5. Ліквідність продукції у межах регіону, держави та на міждержавному рівні.
2.3.6. Фінансово-економічний стан суб'єкта господарської діяльності та інші показники.
2.4. Перелік документів, які подаються суб'єктами господарської діяльності для участі в конкурсному відборі запропонованого ним інвестиційного проекту, що передбачає залучення коштів державного бюджету (додається), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р.
N 2145.
2.5. Управління, яке відповідає в межах своїх повноважень за відповідний напрямок діяльності МНС України як державного замовника (далі - управління МНС), здійснює організаційно-методичну роботу щодо підготовки інвестиційних проектів суб'єктів господарської діяльності для передачі на розгляд постійно діючого тендерного комітету (тендерної комісії).
3. Процедура оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів (далі - пропозиції)
3.1. Конкурс пропозицій починається в той день, годину та за адресою, що були зазначені в оголошенні про його проведення, вміщеному в засобах масової інформації.
3.2. Процедура розкриття конвертів з пропозиціями є відкритою (прилюдною), де можуть бути присутні усі претенденти, які подали пропозиції.
3.3. Перед початком відкриття конкурсу пропозицій управління МНС передає всі зареєстровані конверти тендерній комісії.
Перед відкриттям конкурсу пропозицій голова тендерної комісії перевіряє недоторканість зовнішніх конвертів. Тендерна комісія розкриває зовнішні конверти, оголошує найменування претендентів та перевіряє відповідність і недоторканість внутрішніх конвертів, після чого вони розкриваються.
3.4. Розкриття конвертів проводиться тендерною комісією у присутності не менш як двох третин кількості членів цієї комісії.
Про розкриття зовнішніх і внутрішніх конвертів складаються протоколи, які підписуються всіма присутніми членами тендерної комісії.
Після розкриття конвертів із пропозиціями претенденти не мають права вносити зміни до своїх пропозицій.
3.5. Тендерна комісія залежно від кількості поданих пропозицій та складності умов конкурсу встановлює конкретний строк розгляду пропозицій та визначення переможців, про що фіксується в протоколі засідання. Установлений строк не може перевищувати трьох місяців після дати розкриття конвертів.
3.6. Тендерна комісія перевіряє відповідність поданих пропозицій вимогам конкурсу.
Якщо подана пропозиція не відповідає зазначеним вимогам, а виправлення недоліків змінює її суть, то пропозиція відхиляється, що фіксується у протоколі засідання тендерної комісії.
У разі виявлення тих недоліків та відхилень від вимог конкурсу, які можна виправити без зміни суті пропозицій, конкурсна комісія зобов'язана повідомити про це претендентів із зазначенням кінцевого строку виправлення та повторного подання пропозиції. Якщо претендент у визначений тендерною комісією строк не виправляє пропозицію належним чином, то тендерна комісія відхиляє її, що фіксується у протоколі засідання.
................Перейти до повного тексту