1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 27 від 03.03.2000
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 квітня 2000 р.
за N 219/4440
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства аграрної політики N 488 від 30.12.2004 )
Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з визначення виконавців державної програми селекції у тваринництві, що фінансується з державного бюджету
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства аграрної політики N 457 від 22.12.2003 )
З метою забезпечення ефективного використання коштів з Державного бюджету для фінансування державної програми селекції у тваринництві та виконання Закону України "Про племінну справу у тваринництві" і положень Указу Президента України від 03.12.99 N 1529/99 "Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про умови проведення конкурсу з визначення виконавців державної програми селекції у тваринництві, що фінансується з державного бюджету (додається).
2. Головному управлінню тваринництва з держплемінспекцією (В.А.Пищолка), Юридичному управлінню (С.М.Бочковська) забезпечити подання Положення, зазначеного в п.1 цього наказу, на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Мельника Ю.Ф.
Перший заступник Міністра Ю.Лузан
Затверджено
Наказ Міністерства
агропромислового
комплексу України
від 03.03.2000 N 27
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 квітня 2000 р.
за N 219/4440
Положення про умови проведення конкурсу з визначення виконавців державної програми селекції у тваринництві, що фінансується з державного бюджету
1. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення конкурсу з визначення виконавців державної програми селекції у тваринництві, що фінансується з державного бюджету України.
За рахунок коштів державного бюджету фінансуються такі напрямки та види робіт з племінної справи: розроблення та виконання державної програми селекції у племінному тваринництві; ведення державних книг племінних тварин та Державного племінного реєстру; збереження племінних (генетичних) ресурсів.
1.2. Це Положення поширюється на суб'єктів племінної справи у тваринництві незалежно від форм власності:
власників племінних (генетичних) ресурсів;
підприємства (об'єднання) з племінної справи, селекційні, селекційно-технологічні та селекційно-гібридні центри, іподроми, станції оцінки племінних тварин;
підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності, та фізичних осіб, які надають відповідні послуги та беруть участь у створенні та використанні племінних (генетичних) ресурсів.
1.3. Метою проведення конкурсу є забезпечення: ефективного використання коштів державного бюджету, виділених на виконання державної програми селекції у тваринництві; створення середовища для конкурентного визначення виконавців цієї програми; вибір найсприятливіших умов раціонального використання племінних (генетичних) ресурсів вищої племінної (генетичної) цінності для поліпшення генетичної якості тварин, підвищення конкурентоспроможності тваринництва; функціонування єдиної системи селекції.
2. Порядок організації конкурсу
2.1. Для виконання організаційної роботи, пов'язаної з проведенням конкурсу, Міністерство агропромислового комплексу України своїм наказом формує конкурсну комісію з питань визначення виконавців державної програми селекції у тваринництві (надалі - Комісія) та затверджує її склад у кількості не менш як 5 осіб. До Комісії мають входити представники Міністерства агропромислового комплексу України (надалі - міністерство), а в разі потреби - представники організацій при міністерстві, наукових установ Української академії аграрних наук.
2.2. Рішення про проведення конкурсу приймається головою Комісії, а в разі його відсутності - його заступником щорічно протягом 10 днів після прийняття закону України про державний бюджет України.
2.3. Після прийняття рішення про проведення відкритого конкурсу за 10 днів до дати його проведення Комісія дає відповідне оголошення в засобах масової інформації.
2.4. Заявки на участь у конкурсі на право виконання державної програми селекції у тваринництві, що фінансується з державного бюджету, подаються претендентами (далі - Претенденти) Комісії не пізніше ніж за 1 день до його початку.
2.5. Претенденти подають до Комісії заявки на участь у конкурсі (додаток 1) та інші відповідні документи (додаток 2), запаковані в окремі конверти, на яких зазначаються повна назва та реквізити Претендента.
2.6. Розпечатування конвертів з документами на конкурс проводиться Комісією в міру їх надходження.
Якщо частина чи вся інформація, що міститься у пропозиції, має конфіденційний характер або становить комерційну таємницю, то Претендент повинен письмово повідомити про це Комісію.
За розголошення такої інформації члени Комісії несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
2.7. Подані на конкурс документи реєструються членом Комісії у журналі обліку. Реєстраційний номер зазначається на конвертах. Документи, представлені не в повному обсязі, не реєструються і повертаються Претендентам із зазначенням причин повернення.
Претендент несе повну відповідальність за достовірність поданої ним інформації.
2.8. Під час вивчення документів, поданих на конкурс, Комісія може проводити перевірку достовірності наданої інформації. У разі виявлення недостовірної інформації або неналежним чином оформлених документів Комісія приймає вмотивоване рішення про відхилення заявки Претендента на участь у конкурсі.
2.9. День і час проведення закритого конкурсу визначаються Комісією. Претенденти отримують інформацію про проведення конкурсу від Головного управління тваринництва з держплемінспекцією міністерства письмово, факсом або телефонограмою.
3. Умови проведення конкурсу та участі в ньому Претендентів
3.1. Проведення конкурсу покладається на Комісію.
Конкурси можуть бути:
відкритими - для всіх Претендентів;
закритими - із запрошенням Претендентів на розсуд Комісії (закриті конкурси проводяться в разі потреби оперативного вирішення питань щодо розроблення та виконання державної програми селекції у тваринництві; ведення державних книг племінних тварин та Державного племінного реєстру, породовипробування та придбання за імпортом племінних (генетичних)) ресурсів.
Рішення про спосіб проведення конкурсу приймає Комісія. Запрошення на участь у конкурсі надсилаються Комісією Претендентам поштою не пізніше як за 5 днів до початку конкурсу.
3.2. Комісія розпочинає роботу з моменту підписання наказу про її створення.
3.3. Керує діяльністю Комісії і організовує її роботу голова Комісії.
3.4. Голова Комісії в межах своєї компетенції:
скликає засідання Комісії;

................
Перейти до повного тексту