1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
ПО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВУ
Н А К А З
N 72 від 05.08.94
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 серпня 1994 року
за N 201/411
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства N 396 від 16.12.2009 )
Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян
У зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду"
НАКАЗУЮ:
Внести зміни та доповнення до Положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 15 вересня 1992 р. N 56 (додаються).
Перший заступник
Голови Комітету

В.І.Ляшко
Додаток
до наказу Державного комітету
України по житлово-комунальному
господарству
ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ
що вносяться до Положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 15.09.92 р. N 56 ( v0056303-92 )
1. Пункт 3 викласти у такій редакції:
"Не підлягають приватизації: квартири-музеї; квартири (будинки), розташовані на територіях закритих військових поселень, підприємств, установ та організацій, природних та біосферних заповідників, національних парків, ботанічних садів, дендрологічних, зоологічних, регіональних ландшафтних парків, парків-пам'яток садово-паркового мистецтва, історико-культурних заповідників, музеїв-заповідників, кімнати в гуртожитках; квартири (будинки), які перебувають в аварійному стані (в яких неможливо забезпечити безпечне проживання людей); квартири (кімнати, будинки), віднесені в установленому порядку до числа службових, а також квартири (будинки), розташовані в зоні безумовного (обов'язкового) відселення, забрудненій внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС".
2. Пункт 4 викласти у такій редакції:
"Приватизація квартир у будинках, включених до плану реконструкції поточного року, здійснюється після її проведення (власником) будинку.
Жилий будинок може бути включений до плану реконструкції поточного року лише в разі виконання таких вимог і умов:
а) наявності затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції жилого будинку;
б) завершення відселення мешканців будинку;
в) включення будинку до титульного списку реконструкції та наявності коштів у власника будинку або договору з інвестором про фінансування реконструкції будинку;
г) наявності укладеного договору між власником жилого будинку і підрядним будівельним чи ремонтно-будівельним підприємством на виконання робіт з реконструкції.
Недодержання будь-якої з умов або вимог не є підставою для відмови мешканцям таких будинків у приватизації займаного ними житла.

................
Перейти до повного тексту