1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ МИТНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 212 від 18.07.94
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 серпня 1994 р.
за N 180/389
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної митної служби N 379 від 17.05.2006 )
Про заходи по матеріальному стимулюванню студентів митної спеціалізації
( Щодо скасування Наказу додатково див. Наказ Державної митної служби N 347 від 28.04.2005 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Митного комітету N 569 від 17.11.95 )
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 січня 1993 р. N 50 "Про додаткові заходи соціального захисту студентів вищих, учнів середніх та професійно-технічних навчальних закладів, аспірантів і докторантів" , з метою соціального захисту від інфляційних процесів та ефективної підготовки спеціалістів для митної системи і стимулювання їх навчання
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок перерахування та виплати доплат до стипендії студентам, з якими укладені індивідуальні угоди про підготовку на стаціонарі у вищих навчальних закладах України (додається).
2.
( Пункт 2 втратив чинність на підставі Наказу Митного комітету N 569 від 17.11.95 )
Встановити на період навчального семестру студентам митної спеціалізації, які за результатами сесії успішно навчаються, не мають пропусків занять без поважних причин та уклали трьохсторонні індивідуальні угоди про підготовку на стаціонарі, щомісячні доплати до стипендії в таких розмірах:
2.1.
( Пункт 2.1 втратив чинність на підставі Наказу Митного комітету N 569 від 17.11.95 )
Студентам, які навчаються тільки на "5" - в розмірі 2-х мінімальних заробітних плат.
2.2.
( Пункт 2.2 втратив чинність на підставі Наказу Митного комітету N 569 від 17.11.95 )
Студентам, які навчаються на "5" і (або) "4" - в розмірі 1,5 мінімальних заробітних плат.
3. Управлінню по роботі з особовим складом (Копач В.С.):
3.1. Спільно з учбовими закладами, з якими ДМК України уклав договори, визначити порядок видачі документів про успішність та відвідування занять студентами та інформувати про прийнятий порядок видачі документів митні установи і студентів митної спеціалізації.
3.2. Щорічно, не пізніше 15 грудня, подавати в Фінансове управління ДМК України відомості про чисельність студентів, які проходять цільову підготовку за направленнями митних установ, а в 1994 році - в місячний термін після отримання цього наказу.
4. Фінансовому управлінню (Грінченко В.М.) щорічно передбачати асигнування на доплату до стипендії студентам, які навчаються на стаціонарі учбових закладів за цільовими направленнями митних установ, за рахунок коштів фонду розвитку митної системи.
5. Начальникам митних установ забезпечити щомісячну виплату доплат до стипендії студентам, з якими укладені індивідуальні угоди, на підставі довідок учбового закладу про успішність та відвідування занять.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Управління по роботі з особовим складом Копача В.С. і начальника Фінансового управління Грінченка В.М.
Голова Комітету А.В.Колос
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного митного
комітету України
від 18 липня 1994 р. N 212
ПОРЯДОК
перерахування та виплати доплат до стипендії студентам, з якими укладені індивідуальні угоди про підготовку на стаціонарі у вищих навчальних закладах України
1. Порядок встановлює механізм перерахування коштів митним установам та виплати доплат до стипендії студентам, з якими укладені трьохсторонні індивідуальні угоди (додаток N 1).
2. Виплата доплат до стипендії студентам вищих навчальних закладів різного рівня акредитації, включаючи технікуми, в яких здійснюється цільова підготовка студентів для митних органів України, здійснюється на підставі трьохсторонньої індивідуальної угоди та довідки про успішність і відвідування занять студентами (додаток N 2).
Зазначена довідка подається студентом до митної установи в двотижневий термін після завершення чергового семестру і є підставою для бухгалтерії митного органу, з яким укладена угода, для нарахування та виплати доплат до стипендії.
3. На підставі наданих довідок в тижневий термін, але не пізніше 15 березня та 15 серпня митні органи подають до відділу підготовки та підвищення кваліфікації особового складу Комітету зведений розрахунок потреби митної установи в коштах на виплату доплат до стипендії (додаток N 3) за категоріями студентів в залежності від успішності з зазначенням кількості студентів, що навчаються тільки на "5" та на "5" і (або) "4", потреби в коштах по зазначених групах і в цілому в розрахунку на місяць і на черговий семестр (за винятком канікулярного періоду).
Управління по роботі з особовим складом подає зведений розрахунок потреби митних органів в коштах на виплату доплат до стипендій (додаток N 4) до Фінансового управління Комітету для здійснення перерахування на відповідні рахунки митних установ.
4. Фінансування в наступному періоді проводиться з урахуванням перехідних залишків коштів митних органів на зазначені цілі.
У разі зміни розміру мінімальної заробітної плати протягом поточного семестру Фінансовим управлінням в місячний термін після зазначених змін визначається додаткова потреба в коштах на зазначені цілі та їх перерахування на відповідні рахунки митних установ.
5. Виплата доплат до стипендій студентам при наявності відповідної угоди між митною установою та учбовим закладом може здійснюватись шляхом щомісячного перерахування коштів на відповідний рахунок учбового закладу з наступною виплатою студентам за місцем навчання чи безпосередньою виплатою бухгалтерією митного органу за окремою відомістю або поштовим переказом (за бажанням студента) з віднесенням поштових витрат за рахунок одержувача.
Термін одержання студентами зазначених коштів є:
- в учбовому закладі дні виплати основної стипендії,
- на митній установі дні виплати заробітної плати.
6. Розмір та умови виплати доплат до стипендії за час навчання можуть бути переглянуті Комітетом в залежності від наявності коштів на зазначені цілі та змін чинного законодавства, про що в обов'язковому порядку письмово сповіщаються усі студенти та учбові заклади, в яких вони навчаються.
Додаток N 1
до Порядку перерахування та
виплати доплат до стипендії
студентам, з якими укладені
індивідуальні угоди про
підготовку на стаціонарі у
вищих навчальних закладах
України
ТИПОВА ТРЬОХСТОРОННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНА УГОДА N ________
Студент _________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
Митна установа __________________________________________________
(назва митної установи)
в особі _________________________________________________________
(посада, прізвище, по батькові)
_________________________________________________________________
та Учбовий заклад _______________________________________________
(назва учбового закладу)
в особі _________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
_________________________________________________________________
уклали цю угоду про підготовку студента _________________________
_____ курсу ________________ за спеціальністю ___________________
(форма навчання)
та його (її) роботу після навчання в ____________________________
_________________________________________________________________
(назва митної установи)
1. Загальні Положення
1.1. Ця угода відповідним протоколом може бути змінена або розірвана за погодженням сторін, що брали участь у її складанні, а також з ініціативи студента чи установи у випадках, передбачених чинним законодавством.
1.2. Одностороння відмова від виконання умов угоди недопустима, за винятком випадків, передбачених законодавством.
1.3. За невиконання окремих умов угоди або її розірвання у випадках, не передбачених п.4.1 сторони несуть відповідальність згідно із законодавством. Суперечки, що виникають між сторонами, розв'язуються відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством.
1.4. Ця угода набирає чинності з моменту підписання її сторонами та діє до "___"__________ 199__ р.
1.5. Угода складається в чотирьох екземплярах та зберігається у кожної із сторін та в Державному митному комітеті України (надалі ДМКУ).
2. Обов'язки сторін
2.1. Обов'язки студента
Я _______________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
зобов'язуюсь:
2.1.1. Сумлінно вивчати дисципліни, передбачені навчальним планом.
2.1.2. Оволодіти знаннями та навичками, необхідними
службових обов'язків відповідно до вимог кваліфікаційної
характеристики спеціаліста _______________________________________
(назва спеціальності, спеціалізації)
а також вивчити необхідні спецкурси, за подальшим погодженням
митної установи з учбовим закладом.
2.1.3. Відпрацювати після закінчення учбового закладу
в ____________________________________ або в іншій митній установі
(назва митної установи)
згідно розподілу ДМКУ, ___________________________________________
(зазначення роботи)
2.1.4. Прибути в митну установу не пізніше місячного терміну після закінчення навчального закладу. В разі призову на військову службу в місячний термін повідомити про це митну установу та прибути на роботу після закінчення служби у встановлений законодавством строк.
2.1.5. Пройти протягом 2-х місяців стажування за індивідуальним планом на робочому місці __________________________
2.1.6. Повернути всі грошові витрати митній установі (в т.ч. за обмундирування) у випадку:
а) відрахування з складу студентів за академзаборгованість та порушення дисципліни;
б) не прибуття на роботу згідно п.2.1.4 або відмову працювати чи продовжувати навчання без поважних причин.
2.1.7. ______________________________________________________
2.2. Обов'язки митної установи

................
Перейти до повного тексту