1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 57-ц від 24.03.97
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 квітня 1997 р.
за N 139/1943
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Мінтрансу N 271-Ц від 15.09.99 )
Про встановлення порядку відшкодування залізницям плати за користування вагонами, які належать іншим державам
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Мінтрансу N 207-Ц від 19.08.97 N 248-Ц від 16.10.97 )
З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1996 р. за N 1312 "Про номерний облік простою вантажних вагонів, які належать іншим державам" та для часткового відшкодування залізницям плати за користування вагонами, які належать іншим державам,
НАКАЗУЮ:
1. Запровадити номерний облік простою вагонів, які належать іншим державам, під час здійснення вантажно-розвантажувальних операцій.
2. Вантажовласники, порти відшкодовують залізницям плату за користування вагонами, які належать іншим державам, від часу прийому цих вагонів від залізниці до повернення їх після виконання вантажно-розвантажувальних операцій, в такому порядку:
2.1. Номерний облік знаходження на залізничних під'їзних коліях та в пунктах передачі вантажів з одного виду транспорту на інший для всіх родів вантажних вагонів, які належать іншим державам, а також залізницям країн-учасниць СНД (крім України), Латвії, Литви та Естонії проводити на основі первинних документів - пам'яток прийомоздавача (форма ГУ-45), відомостей подачі та забирання вагонів (форма ГУ-46), натурних листів (форма ДУ-1), актів загальної форми (форма ГУ-23), що застосовуються для обліку простою вагонів у відповідності з технологією роботи станції. Вказаному обліку підлягають також вагони, затримані на станціях в очікуванні подачі під вантажні операції з причин, які залежать від власника під'їзної колії, порта, пристані.
Визначений таким чином час користування обчислюється в годинах, при цьому неповна година до розрахунку не входить.

................
Перейти до повного тексту