1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Інструкція


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО СТАНДАРТИЗАЦІЇ,
МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ
І Н С Т Р У К Ц І Я
N 29 від 11.02.94
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 квітня 1994 р.
за N 80/289
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Держстандарту України
від 11 лютого 1994 р. N 29
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Держстанжарту N 161 від 13.03.98 )
Інструкція щодо умов і правил здійснення ввезення, виготовлення, ремонту, відомчої повірки, калібрування, прокату та продажу засобів вимірювань
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція встановлює умови і правила здійснення ввезення, виготовлення, ремонту, відомчої повірки, калібрування, прокату та продажу засобів вимірювань.
1.2. Інструкція є обов'язковою для підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та виду діяльності, що діють на території України, та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності, а також фірм-виготівників (експортерів) зарубіжних країн, що здійснюють ввезення засобів вимірювань на територію України (далі - суб'єкти підприємницької діяльності).
Інструкція не поширюється на територіальні органи Держстандарту України, а також на підприємства, установи і організації Міністерства оборони України, які здійснюють ці види діяльності згідно з окремими Положеннями.
2. Умови для здійснення ввезення, виготовлення, ремонту, відомчої повірки, калібрування, прокату та продажу засобів вимірювань
2.1. Для здійснення ввезення засобів вимірювань типи їх повинні бути занесені до Державного реєстру засобів вимірювань, допущених до застосування в Україні (в разі ввезення засобів вимірювань партіями), або засоби вимірювань повинні мати свідоцтво про метрологічну атестацію (в разі ввезення засобів вимірювань одиницями).
2.2. Для здійснення виготовлення засобів вимірювань типи їх повинні бути занесені до Державного реєстру засобів вимірювань, допущених до застосування в Україні, а суб'єкт підприємницької діяльності повинен мати дозвіл (ліцензію) на право їх відомчої повірки, або контрольно-повірочний пункт територіального органу Держстандарту України, або узгодження з територіальним органом Держстандарту України іншого порядку проведення повірки засобів вимірювань.
2.3. Для здійснення ремонту засобів вимірювань суб'єкт підприємницької діяльності повинен мати: робоче приміщення, що відповідає вимогам, установленим в нормативних документах на повірку засобів вимірювань; необхідне технологічне устаткування та засоби вимірювань; нормативну, експлуатаційну чи ремонтну документацію; фахівців для виконання ремонту засобів вимірювань; дозвіл (ліцензію) на право їх відомчої повірки або контрольно-повірочний пункт територіального органу Держстандарту України, або узгодження з територіальним органом Держстандарту України іншого порядку проведення повірки засобів помірювань.

................
Перейти до повного тексту