1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
03.01.2013 № 25/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 січня 2013 р.
за № 67/22599
Про затвердження Змін до Положення про майстерню установи виконання покарань, слідчого ізолятора
З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Кримінального процесуального кодексу України та відповідно до статті 6 Кримінально-виконавчого кодексу України , статті 16 Закону України "Про попереднє ув’язнення"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Положення про майстерню установи виконання покарань, слідчого ізолятора, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22 березня 2012 року № 442/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 березня 2012 року за № 437/20750, що додаються.
2. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенанта внутрішньої служби Дуку О.О. і департамент виробничої діяльності та ресурсного забезпечення Державної пенітенціарної служби (Пудак В.А.).
Перший заступник Міністра І.І. Ємельянова
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державної пенітенціарної служби України О.В. Лісіцков
Заступник Міністра соціальної політики України -
керівник апарату
В. Коломієць
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
03.01.2013 № 25/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 січня 2013 р.
за № 67/22599
ЗМІНИ
до Положення про майстерню установи виконання покарань, слідчого ізолятора ( z0437-12 )
1. У пункті 5.1 розділу V слова "слідчого, органу дізнання або суду, у провадженні яких перебуває справа" замінити словами "слідчого або суду, які здійснюють кримінальне провадження".
2. Після розділу V доповнити новим розділом VI такого змісту:
"VI. Особливості організації виготовлення виробів сувенірної продукції в майстерні
6.1. До виробів сувенірної продукції (далі - вироби) належать художні вироби побутового та декоративного призначення. Орієнтовний перелік виробів наведено в додатку 9 до цього Положення.
6.2. Організація виготовлення виробів здійснюється виключно на дільниці виготовлення виробів (далі - дільниця) у відокремлених приміщеннях майстерні установи з окремим входом, що замикається на замок.
Місцезнаходження дільниці визначається наказом по установі.
Облаштування інших приміщень для виготовлення виробів забороняється.
6.3. На вході в приміщення дільниці вивішується табличка із зазначенням назви дільниці, прізвища відповідальної посадової особи, яка здійснює керівництво дільницею (далі - відповідальна особа), режиму роботи, а також списку осіб з числа персоналу установи, які мають право доступу на дільницю.
6.4. Доступ персоналу установи на дільницю обмежується переліком осіб з числа персоналу відповідних служб установи, які забезпечують виведення на роботу та повернення з роботи засуджених і осіб, узятих під варту, дотримання вимог належної охорони та ізоляції, санітарії і гігієни, правил охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки, контроль за поведінкою засуджених і осіб,
узятих під варту, на робочих місцях. Зазначений перелік посадових осіб визначається наказом по установі.
6.5. На дільниці для наочності працюючим встановлюється стенд, на якому розміщують зразки виробів (у вигляді макетів, фотознімків тощо), які виготовляються або виготовлялися раніше.
6.6. Зразок виробу (при необхідності) та протокол погодження договірної ціни погоджуються із замовником.
6.7. Закріплення робітників за робочими місцями та обладнанням на дільниці здійснюється відповідальною особою та супроводжується відповідним записом у книзі реєстрації закріплення робітників за робочими місцями та обладнанням за формою згідно з додатком 10 до цього Положення.
6.8. На дільниці облаштовуються комора або шафа, що замикається на замок, де зберігається ріжучий інструмент для виготовлення продукції (далі - інструмент).
Інструмент клеймується надписом "ДСП" (дільниця сувенірної продукції) та щодня видається (приймається) відповідальною особою працюючим на дільниці. При видачі (прийманні) інструменту проводиться його поштучний запис у книзі видачі та приймання інструменту за формою згідно з додатком 11 до цього Положення.
6.9. Кожний виріб перед початком його виготовлення на дільниці реєструється відповідальною особою в книзі обліку виробів сувенірної продукції за формою згідно з додатком 12 до цього Положення.
6.10. Незакінчені вироби в кінці робочого дня здаються відповідальній особі та зберігаються у коморі або шафі.
6.11. В кінці робочого дня вхід на дільницю, а також комори (шафи) для зберігання інструменту та незакінчених виробів замикаються на замок і опломбовуються відповідальною особою.
Допускається зберігати інструмент і незакінчені вироби в одній коморі (шафі).
6.12. При передачі виробу на склад установи у накладній вказується номер реєстрації виробу в книзі обліку виробів сувенірної продукції.
Кожну накладну на передачу виробу на склад установи підписують відповідальна особа та посадова особа установи, яка відповідно до розподілу функціональних обов’язків організовує роботу з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації.
6.13. При виявленні адміністрацією установи або відповідальною особою під час проведення перевірок та здійснення нагляду за особами, які працюють у майстерні (на дільниці), необлікованого виробу, інструменту або інших недоліків складається акт.
Необлікований закінчений виріб реєструється в книзі обліку виробів сувенірної продукції і передається на склад установи для подальшої оцінки та реалізації через крамницю установи.
Незавершений виріб повертається на дільницю для доробки.
Необлікований інструмент клеймується і реєструється у книзі видачі та приймання інструменту.".
У зв’язку з цим розділи VI, VII вважати відповідно розділами VII, VIII.
3. Доповнити Положення додатками 9-12, що додаються.
Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О.В. Зеркаль
Додаток 9
до Положення про майстерню
установи виконання покарань,

................
Перейти до повного тексту