1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Інструкція


МІНІСТЕРСТВО ЗОВНІШНІХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗВ'ЯЗКІВ
І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
І Н С Т Р У К Ц І Я
N 25 від 17.01.96
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 січня 1996 р.
за N 41/1066
Затверджено
наказом МЗЕЗторгу України
від 17.01.96 р. N 25
( z0040-96 )
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі N 335 від 03.07.97 )
Інструкція про порядок заповнення ліцензій на експорт феросилікомарганцю до країн-членів Європейського Союзу
Ця Інструкція розроблена на виконання Указу Президента "Про режим експорту феросилікомарганцю походженням з України до країн - членів Європейського Союзу" від 9 грудня 1995 року N 1140/95 та відповідно до положень Зобов'язань Уряду України та українських товаровиробників феросилікомарганцю у зв'язку з припиненням антидемпінгового розслідування щодо імпорту до країн-членів Європейського Союзу вищезгаданого товару.
2. Ліцензія на експорт повинна відповідати зразку (додаток) і є дійсною щодо експорту до країн-членів Європейського Союзу феросилікомарганцю походженням з України.
3. Кожна ліцензія на експорт повинна засвідчувати, що експортна ціна на зазначений товар відповідає умовам Зобов'язання Уряду України та ціновим зобов'язанням українських товаровиробників.
Вона може використовуватися для однієї або більше партій зазначеного товару, що дійсно виготовлена на момент видачі ліцензії.
Строк дії зазначеної ліцензії на території України - 30 (тридцять) днів з дня підпису бланку ліцензії.
4. Ліцензія на експорт та її копії оформлюються згідно з цією Інструкцією. Вони складатимуться англійською мовою. Якщо копії складені від руки, текст вписується чорнилом і друкованими літерами.
Розміри бланків ліцензії 210х297 мм.
Для виготовлення бланку ліцензії використовується білий письмовий папір зазначених розмірів, без механічних включень та вагою не менше 25 г на 1 м2. За наявності декількох примірників документів тільки перший примірник, який є оригіналом, має бути надрукований з фоном візерунка "гільош". Цей примірник має бути чітко позначений як "оригінал", а інші примірники як "копія".
Державний митний комітет України визначає тільки оригінал або дублікат, виданий МЗЕЗторгом України згідно з п.7 цієї Інструкції, як чинний документ для експорту до країн-членів Європейського Союзу. Копія ліцензії, яка видається разом з оригіналом, залишається на митниці, яка здійснює митне оформлення товару.
5. Кожний документ повинен мати стандартизований серійний номер, друкований або ні, за допомогою якого він може бути ідентифікований.
Цей номер складається з таких елементів:
- дві літери, що вказують країну-експортера, таким чином UA;
- дві літери, що вказують країну-члена Європейського Союзу, в якій передбачається здійснити митне оформлення, таким чином:
AT - Австрія
BE - Бельгія
DE - Федеративна Республіка Німеччини
DK - Данія
EL - Греція
ES - Іспанія
FI - Фінляндія
FR - Франція
GB - Об'єднане Королівство
IE - Ірландія
IT - Італія
LU - Люксембург
NL - Нідерланди
PT - Португалія
SE - Швеція;
- однозначний номер, що показує рік експорту, що відповідає останній цифрі відповідного року, наприклад, 5 для 1995 року;
- двозначний номер від 01 до 99, що вказує відповідний орган країни-експортера, який видає ліцензію;
- п'ятизначний порядковий номер від 00001 до 99999, призначений країні-члену Європейського Союзу, де передбачене митне оформлення.
6. У випадках крадіжок, втрати або приведення до непридатності ліцензії на експорт, експортер може звернутися до МЗЕЗторгу України, яке видало документ, з проханням видати дублікат, який видається на підставі необхідних документів на експорт, які знаходяться в його розпорядженні. Заява про видачу дубліката має супроводжуватись документом, що юридично підтверджує факт крадіжки чи втрати ліцензії та офіційним повідомленням Держмиткому України про фактичне відвантаження продукції за виданою ліцензією. Дублікат будь-якої такої ліцензії, виданий таким чином, матиме напис у п.8 "duplicata" або "dublicate". Про факт видачі дубліката МЗЕЗторг України повідомляє Держмитком України та Європейську Комісію.

................
Перейти до повного тексту