- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ ЩОДО ПОГОДЖЕННЯ ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ
ОХОРОНИ ЗНАКІВ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ
Н А К А З
N 1 від 16.01.96 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 січня 1996 р. за N 29/1054 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства освіти і науки
N 167 від 21.03.2005 )
Про затвердження Правил розгляду клопотань Міжвідомчою комісією щодо погодження питань правової охорони знаків для товарів і послуг
Відповідно до Закону України
"Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" Положення про Міжвідомчу комісію щодо погодження питань правової охорони знаків для товарів та послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 1995 року
N 846 та рішення комісії від 16 січня 1996 року,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Правила розгляду клопотань Міжвідомчою комісією щодо погодження питань правової охорони знаків для товарів і послуг, що додається.
Голова комісії Перший заступник Голови Держпатенту | В.О.Жаров |
Затверджено
наказом Голови Міжвідомчої комісії
від 16 січня 1996 року N 1
Правила розгляду клопотань Міжвідомчою комісією щодо погодження питань правової охорони знаків для товарів і послуг
1. Загальні положення
1.1. Ці Правила розроблені відповідно до Закону України
"Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" та Положення про міжвідомчу комісію щодо погодження питань правової охорони знаків для товарів та послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 1995 року
N 846.
1.2. Ці Правила визначають підстави та порядок подання клопотань у Міжвідомчу комісію щодо погодження питань правової охорони знаків для товарів і послуг (далі - Міжвідомча комісія), а також загальну процедуру розгляду.
2. Подання клопотань
2.1. Клопотання стосовно використання у позначенні елементів державної символіки, що нагадують Український державний герб, прапор, офіційну повну або скорочену назву держави, подається заявником або будь-якою фізичною чи юридичною особою до подання заявки на реєстрацію знака для товарів і послуг або у зв'язку з рішенням Держпатенту України стосовно заявки до завершення проведення експертизи.
2.2. Клопотання складається у довільній формі і повинно містити:
повну назву особи, яка подала клопотання;
повну назву особи, якої стосується клопотання;
дату подання заявки, номер заявки якщо заявка на реєстрацію позначення подана;
відомості про заявника із зазначенням адреси та повної назви установи, підприємства (для юридичних осіб);
підстави для подання клопотання.
До клопотання додається документ, що підтверджує оплату послуги за проведення експертної наради згідно з Порядком надання послуг Держпатентом України, затвердженим наказом Держпатента України від 25 січня 1995 року
N 9. У разі неподання одночасно з клопотанням документа, що підтверджує оплату послуги встановленого розміру, клопотання вважається неподаним.
2.3. Клопотання повинно стосуватися лише одного знака чи однієї заявки.
2.4. Клопотання подається до Міжвідомчої комісії особисто або надсилається поштою до Держпатенту України.
3. Реєстрація та прийняття клопотання
3.1. Клопотання, що надійшло до Міжвідомчої комісії, реєструється секретарем Міжвідомчої комісії з присвоєнням клопотанню реєстраційного номеру.
3.2. Якщо клопотання відповідає вимогам п.2.2. цих Правил, заявнику у місячний строк від дати надходження клопотання до Міжвідомчої комісії надсилається повідомлення про прийняття клопотання до розгляду.
3.3. У разі невідповідності клопотання встановленим вимогам заявнику надсилається запит з пропозицією протягом двох місяців від дати надходження запиту до заявника надати додаткові матеріали чи відомості, що необхідні для його розгляду.
При своєчасному наданні заявником затребуваних матеріалів строк розгляду клопотання відраховується з дати їх надходження до Міжвідомчої комісії.
Якщо в зазначений двохмісячний срок затребувані матеріали не надійшли, клопотання вважається відхиленим, про що голова Міжвідомчої комісії або його заступник повідомляє заявника.
................Перейти до повного тексту