1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ АРХІВІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
17.12.2007 N 181
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 січня 2008 р.
за N 23/14714
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства юстиції N 778/5 від 24.05.2012 )
Про затвердження Положення про Центральну експертно-перевірну комісію Державного комітету архівів України
Відповідно до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" та Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року N 1004,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про Центральну експертно-перевірну комісію Державного комітету архівів України, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету архівів України від 19.07.2005 N 94 "Про затвердження Положення про Центральну експертно-перевірну комісію Державного комітету архівів України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28.07.2005 за N 814/11094.
3. Відділу формування Національного архівного фонду та діловодства управління формування та зберігання Національного архівного фонду Державного комітету архівів України (Кузнєцова М.І.) подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету архівів України Портнова Г.В.
Голова Державного комітету О.П.Гінзбург
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
архівів України
17.12.2007 N 181
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 січня 2008 р.
за N 23/14714
ПОЛОЖЕННЯ
про Центральну експертно-перевірну комісію Державного комітету архівів України
1. Відповідно до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" і Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року N 1004, Державний комітет архівів України (далі - Держкомархів) утворює Центральну експертно-перевірну комісію (далі - ЦЕПК) для розгляду науково-методичних питань, пов'язаних з експертизою цінності документів, внесенням їх до Національного архівного фонду (далі - НАФ) або вилученням документів з нього, визначенням у складі НАФ, унікальних документів, здійснення науково-методичного керівництва діяльністю експертно-перевірних комісій центральних та галузевих державних архівів, Національної академії наук, державного архіву Автономної Республіки Крим, державних архівів областей, міст Києва і Севастополя, експертних комісій архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, об'єднань громадян, релігійних організацій, фондово-закупівельних комісій музеїв, експертно-оцінних комісій бібліотек, що перебувають у державній чи комунальній власності (далі - комісії з проведення експертизи цінності документів).
2. ЦЕПК є постійно діючим дорадчим органом Держкомархіву.
3. У своїй діяльності ЦЕПК керується Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами та цим Положенням.
4. До складу ЦЕПК, який затверджується Головою Держкомархіву, входять: голова - заступник Голови Держкомархіву відповідно до розподілу функціональних обов'язків, заступник голови - начальник управління формування та зберігання НАФ, секретар та члени ЦЕПК - фахівці Держкомархіву, фахівці з архівної справи, представники наукових установ і творчої громадськості, інші фахівці.
5. Голова керує діяльністю ЦЕПК і відповідає за виконання покладених на неї завдань.
Голові надається право запрошувати на засідання ЦЕПК і залучати до підготовки окремих питань фахівців архівних установ та інших юридичних осіб за погодженням з їх керівниками.
6. Секретар за рішенням голови забезпечує скликання засідань ЦЕПК, складає протоколи, доводить до відома зацікавлених осіб рішення ЦЕПК, здійснює облік і звітність про її роботу, оформлює документацію ЦЕПК і забезпечує її збереженість.

................
Перейти до повного тексту