1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
Н А К А З
31.01.2011 N 8
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Генерального прокуратура N 148 від 11.04.2016 )
Про організацію взаємодії органів прокуратури України з Національною академією прокуратури України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури N 3/2/1гн від 04.10.2011 )
З метою забезпечення ефективної підготовки і підвищення кваліфікації прокурорсько-слідчих кадрів, максимального наближення навчальної та наукової діяльності Національної академії прокуратури України (далі - Академія) до потреб прокурорської практики, керуючись ст. 15 Закону України "Про прокуратуру", а також Законами України "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про наукову і науково-технічну діяльність",
НАКАЗУЮ:
1. Заступникам Генерального прокурора України, керівникам структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, Дніпровському екологічному прокурору:
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури N 3/2/1гн від 04.10.2011 )
1.1. Розглядати взаємодію з Академією як один з основних засобів покращання підготовки та підвищення кваліфікації прокурорсько-слідчих кадрів, удосконалення наукових досліджень з проблем діяльності прокуратури, її нормативного регулювання.
1.2. Брати участь та залучати підпорядкованих працівників до навчального процесу і наукової роботи в Академії. Запрошувати до проведення окремих навчальних заходів керівників і фахівців інших органів державної влади, установ та організацій.
1.3. Забезпечувати своєчасне і якісне опрацювання та рецензування у структурних підрозділах Генеральної прокуратури України навчальних і тематичних планів та фондових лекцій науково-педагогічного складу Академії і лекцій працівників прокуратури, які беруть участь у навчальному процесі.
1.4. Планувати й проводити спільно з Академією регіональні навчальні заходи з прокурорсько-слідчими працівниками.
1.5. Інформувати Академію за опрацьованими у відповідних підрозділах Генеральної прокуратури України матеріалами і пропозиціями прокуратур обласного рівня щодо проблем прокурорсько-слідчої діяльності, які потребують наукового дослідження та вирішення засобами організаційно-методичного забезпечення. Обґрунтовані пропозиції з відповідними матеріалами надсилати до Академії за необхідності проте не рідше, кожного півроку до 15 числа останнього місяця.
1.6. Залучати за необхідності науково-педагогічний склад Академії до підготовки окремих питань на засідання колегії, науково-методичної ради при Генеральній прокуратурі України, проведення комплексних або галузевих перевірок, загальних заходів аналітичного та організаційно-методичного характеру.
1.7. Проводити на базі Академії заходи у рамках міжнародних проектів, що реалізуються за участі Генеральної прокуратури України.
1.8. Надсилати до Академії копії рішень колегій, постанов координаційних і міжвідомчих нарад, статистичних збірників, аналізів та узагальнень, методичних посібників і рекомендацій, інформаційних листів про позитивний досвід, а також інших матеріалів, необхідних для використання у навчальному процесі та наукових дослідженнях.
1.9. Надавати за зверненням керівництва Академії можливість науково-педагогічному складу, докторантам, аспірантам, здобувачам і магістрантам вивчати архівні справи, документи й інші матеріали прокурорсько-слідчої практики.
1.10. Сприяти поповненню експозиції Музею історії прокуратури України шляхом надання Академії оригіналів або копій архівних документів, які мають історичну цінність, фотографій та особистих речей видатних працівників прокуратури.
2. Прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, Дніпровському екологічному прокурору:
( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури N 3/2/1гн від 04.10.2011 )
2.1. Забезпечувати щорічно якісний відбір до Академії випускників вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, які відповідають вимогам ст. 46 Закону України "Про прокуратуру", мають високий рівень освітньої підготовки, схильність до прокурорсько-слідчої діяльності, успішно пройшли психологічне тестування, за станом здоров'я можуть виконувати покладені на них функції.
2.2. Організовувати належний рівень проходження студентами Академії прокурорського практикуму та переддипломної практики (стажування) у відповідних прокуратурах.
2.3. Забезпечувати працевлаштування випускників Академії, які були рекомендовані на навчання відповідними прокуратурами обласного рівня та пройшли атестацію за підсумками стажування.
2.4. Надсилати до Академії не пізніше ніж за десять днів до початку кожного навчального року (семестру) списки працівників, які включені до календарного плану навчання та набору слухачів до Інституту підвищення кваліфікації кадрів.
2.5. Проводити за місяць до початку занять опитування включених до плану набору працівників з метою визначення проблемних питань прокурорсько-слідчої діяльності. Результати опитування спрямовувати до Академії для їх завчасного вивчення і врахування у навчальному процесі та науково-методичній роботі.

................
Перейти до повного тексту