1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Л И С Т
N 17-0117/10-8886 від 05.11.97
м.Київ
Про порядок ведення Книги ф.N 10
На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 1997 року N 43, за погодженням з Федерацією профспілок робітників кооперації та інших форм підприємництва України Державною податковою адміністрацією України підготовлено Порядок ведення Книги обліку доходів і витрат громадян - суб'єктів підприємницької діяльності (з особливостями її ведення для сфери торгівлі) за формою N 10 згідно з інструкцією "Про прибутковий податок з громадян", затвердженою наказом Головної державної податкової інспекції від 21 квітня 1993 року N 12.
Зазначений Порядок необхідно довести підпорядкованим податковим адміністраціям, фінансовим управлінням і платникам податків для застосування в практичній роботі.
Заступник Гопови Г.М.Оперенко
Порядок ведення Книги обліку доходів і витрат громадян - суб'єктів підприємницької діяльності (з особливостями її ведення для сфери торгівлі) ф.N 10
Порядок реєстрації та ведення Книги обліку доходів і витрат (далі - Книга), які ведуть громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, розроблено відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року N 13-92 "Про прибутковий податок з громадян" і наказу Міністерства фінансів та Міністерства статистики України від 16 жовтня 1997 року N 216/27 "Про часткову зміну Порядку реєстраціі та ведення товарно-касової книги при розрахунках готівкою у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".
1. Громадянин - суб'єкт підприємницької діяльності повинен заводити Книгу самостійно (Книга може мати вигляд зошита чи блокнота і купується самим громадянином). Форма Книги наведена у додатку N 10 до інструкції "Про прибутковий податок з громадян", затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 21 квітня 1993 року N 12 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 9 червня 1993 року за N 64. За необхідністю, з урахуванням специфіки окремих видів діяльності, до Книги за погодженням з податковою адміністрацією можуть бути внесені зміни і доповнення.
Книга нумерується, прошнуровується і скріплюється печаткою державної податкової адміністрації і затверджується підписом Голови або заступником Голови податкової адміністрації на час, коли суб'єкт підприємницької діяльності стає на облік у державній податковій адміністрації як платник податків. При реєстрації Книги слід ознайомити підприємця з порядком її ведення, про що отримати підпис.

................
Перейти до повного тексту