1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Л И С Т
N 11/6-6325 від 07.07.97
м.Київ
Начальникам регіональних
митниць:
Донбаської, Київської,
Кримської, Чорноморської
Начальнику Севастопольської
митниці
( Лист втратив чинність на підставі Листа Державної митної служби N 10/1-3189-ЕП від 28.12.98 )
Щодо Тимчасового порядку митного оформлення продукції морського промислу
( Із змінами, внесеними згідно з Листом Державної митної служби N 11/6-6910 від 23.07.97 ) ( Лист втратив чинність в частині заповнення граф вантажної митної декларації; Порядок нарахування митних платежів залишається чинним згідно з Листом Державної митної служби N 11/3-1971 від 27.02.98 )
З метою впорядкування митного контролю при здійсненні митного оформлення продукції морського промислу українських та орендованих (зафрахтованих) українськими підприємствами і організаціями суден, що ввозиться на митну територію України надсилаємо Тимчасовий порядок митного оформлення продукції морського промислу.
При цьому наголошуємо, що митне оформлення продукції морського промислу, виловленої (виробленої) іноземними риболовецькими підприємствами, яка ввозиться на митну територію України, здійснюється на загальних підставах зі сплатою всіх необхідних платежів.
До 15 липня 1997 року подати до Державної митної служби (управління нетарифного регулювання) свої пропозиції щодо митного оформлення продукції морського промислу та заповнення ВМД при ввезенні продукції морського промислу.
Лист Державної митної служби України від 13.12.96 р. N 11/6-9321 вважати таким, що втратив чинність.
Заступник Голови Служби Ю.Соловков
Тимчасовий порядок митного оформлення продукції морського промислу
Цей порядок розроблено відповідно до Митного Кодексу України, Закону України "Про Єдиний митний тариф" (2097-12 ) з метою вдосконалення митного контролю при ввезенні продукції морського промислу на митну територію України.
Дія цього порядку поширюється на будь-яку продукцію морського промислу, яка добута або вироблена в Світовому океані українськими та орендованими (зафрахтованими) українськими підприємствами і організаціями суднами незалежно від їх юридичного статусу та форми власності.
1. Визначення термінів
Риболовецькі підприємства - українські підприємства та організації, що ведуть морський промисел своїми та орендованими (зафрахтованими) суднами;
- продукція морського промислу - вилов рибопродукції, морської риби, безхребетних, ракоподібних або мушлей, а також продукція її переробки (рибні консерви, рибна мука, риб'ячий жир та інше), що вироблена риболовецькими підприємствами безпосередньо на своїх або орендованих (зафрахтованих) суднах, які ведуть морський промисел у Світовому океані;
- контрольні служби - органи ветеринарної медицини, служби екологічного контролю, санітарно-епідеміологічної служби та інших, які згідно з чинним законодавством України уповноважені здійснювати відповідний контроль продукції морського промислу при ввезенні її на територію України;
- риболовне судно - будь-яке судно, що використовується для рибного або іншого морського промислу.
2. Загальні вимоги до митного оформлення ввезення продукції морського промислу
2.1. Митне оформлення продукції морського промислу, що ввозиться на митну територію України, проводиться після завершення контролю та видачі дозволу на переміщення через митний кордон України відповідними контрольними службами.
2.2. Для митного оформлення зазначеної продукції може подаватися загальний експертний висновок, виданий контрольними службами. Порядок проходження підконтрольних вантажів при проведенні експертизи та форма експертного висновку визначається контрольними службами.

................
Перейти до повного тексту