- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
АСОЦІАЦІЯ МИТНИХ БРОКЕРІВ УКРАЇНИ
Л И С Т
Першому заступнику Голови
Державної митної служби України
О.Б. Єгорову
Шановний Олександре Борисовичу!
У зв'язку із запитами членів Асоціації щодо питань митного оформлення товарів просимо Вашого доручення підготувати та направити на нашу адресу відповідні роз'яснення фахівців Держмитслужби з наступних питань:
1. Українським суб'єктом ЗЕД укладено бартерний контракт з російським. Українська сторона виконала свої зобов'язання за контрактом, після чого в доповнення до контракту було укладено додаткову угоду, де російський суб'єкт ЗЕД передав всі повноваження за контрактом своєму правонаступнику - іншому російському суб'єкту ЗЕД.
Чи є законною ця додаткова угода до вже діючого бартерного контракту, якщо ні, то які умови повинні бути виконані українським суб'єктом ЗЕД для подальшої роботи за цим контрактом (а саме - для митного оформлення товару з Росії), із змінами, внесеними додатковою угодою?
Чи необхідно реєструвати вже діючий контракт на переробку давальницької сировини українського замовника, який передбачав ввезення готової продукції на митну територію України, за умови, що після вивезення сировини на переробку було знайдено покупця й укладено контракт на продаж готової продукції за межами України?
3. Відповідно до вимог Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації, затвердженої наказом ДМСУ
N 307 від 09.07.97 р., у графі 6 - "Кількість місць" - "...Для товарів, що перевозяться в контейнерах, ящиках або на піддонах, зазначається відповідно кількість контейнерів, ящиків, піддонів", що викликає непорозуміння у визначенні термінів під час митного оформлення вантажів.
Яка кількість місць зазначається у графі 6, якщо вантаж знаходиться у контейнері (на піддоні) й упакований у 10 ящиках, - відповідно кількості контейнерів (піддонів) - 1, чи відповідно кількості ящиків - 10?
Заздалегідь вдячні.
З повагою,
Голова правління Асоціації | С.Трусов |
Перейти до повного тексту