1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Л И С Т
N 14/1-3141-ЕП від 01.10.99
м.Київ
Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць
( Лист втратив чинність на підставі Листа Державної митної служби N 11/1-14/14418-ЕП від 15.11.2005 ) ( Додатково див. Лист Державної митної служби N 11/4-11862 від 15.11.1999 )
На виконання рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі N СП-8/1999 від 14 вересня 1999 року "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну хутра штучного та полотна ворсового походженням з Республіки Білорусь, Китайської Народної Республіки (у тому числі з Тайваню, Гонконгу, Макао), Російської Федерації та Угорської Республіки" повідомляємо наступне.
Відповідно до рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі N СП-8/1999 від 14 вересня 1999 року установлюються спеціальні заходи щодо імпорту в Україну хутра штучного та полотна ворсового походженням з Республіки Білорусь, Китайської Народної Республіки (у тому числі з Тайваню, Гонконгу, Макао), Російської Федерації та Угорської Республіки. Зазначені спеціальні заходи застосовуються щодо імпорту в Україну:
1) хутра штучного та виробів з нього (далі - хутро штучне), які класифікуються згідно з ТН ЗЕД за кодом 4304;
2) полотна трикотажного ворсового (включаючи довговорсові полотна) та полотна махрового (далі - полотно ворсове), які класифікуються згідно з ТН ЗЕД за кодом 6001.
Спеціальні заходи щодо імпорту зазначених товарів застосовуються шляхом запровадження квотування їх імпорту в Україну. Річний обсяг спеціальної квоти становить 1026 тонн. Строк застосування спеціальних заходів починається з дня набрання чинності цього рішення Міжвідомчої комісії (опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" N 182 (1617) від 29 вересня 1999 року і набирає чинності з дня опублікування) і закінчується 21 травня 2003 року.
Квотування імпорту в Україну зазначених товарів здійснюється шляхом видачі Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України спеціальних ліцензій.
Мінімальною партією хутра штучного та полотна ворсового походженням з Республіки Білорусь, Китайської Народної Республіки (у тому числі з Тайваню, Гонконгу, Макао), Російської Федерації та Угорської Республіки, які можуть бути ввезені (переслані) на митну територію України та (або) надходити на митну територію України без пред'явлення спеціальної ліцензії, є 9,99 кг зазначеного товару.
У разі, коли ввозиться (пересилається) на митну територію України та (або) надходить на митну територію України вищезазначений товар в обсязі, що перевищує мінімальну партію, таке ввезення, пересилання, надходження на митну територію України повинно супроводжуватися спеціальною ліцензією, виданою Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України.
Термін дії спеціальної ліцензії на митній території України - 90 днів від дати її підписання, за винятком випадків, коли закінчується відповідний річний період або термін, зазначений у підпункті 5.4.13 зазначеного рішення, відповідно до якого заяви стосовно перенесення невикористаних залишків річної спеціальної квоти можуть подаватися з 1 по 31 січня відповідного річного періоду, а ввезення в Україну за спеціальними ліцензіями, виданими з метою використання таких залишків, - з 1 січня до 31 березня такого річного періоду. При цьому перенесення невикористаних залишків річної квоти допускається у межах 6 % від річного обсягу спеціальної квоти.

................
Перейти до повного тексту