- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Н А К А З
Про участь представників Фонду в міжурядових комісіях та комітетах з питань співробітництва
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду
державного майна
N 76 від 20.01.2004 )
З метою організації участі представників Фонду державного майна України у роботі міжурядових Комісій з питань співробітництва та Комітеті з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом, його Підкомітетах
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про порядок участі представників Фонду державного майна України у роботі міжурядових Комісій з питань співробітництва та Комітетів з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом, що є додатком 1 до цього наказу.
2. Затвердити відповідальних працівників Фонду державного майна України представниками в міжурядових Комісіях з питань співробітництва згідно з додатком 2.
3. Розподілити участь у Комітеті з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом та його підкомітетах, що є додатком 3 до цього наказу.
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду від 11.07.2003 N 1209.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду В. Васильєва.
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного
майна України
27.11.2003 N 2114
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок участі представників Фонду державного майна України у роботі міжурядових Комісій з питань співробітництва та Комітеті з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом
Основні положення
1.1. Це Положення визначає порядок призначення та участі представників Фонду державного майна України (далі - Фонд) у роботі міжурядових Комісій Кабінету Міністрів України з питань співробітництва (далі - Комісії) та Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом, його підкомітетах (далі - Комітет).
1.2. Метою цього Положення є впорядкування участі представника Фонду в Комісії (Комітеті) (далі - представник Фонду), а також повного і ефективного використання можливостей Комісії (Комітету) при проведенні Фондам маркетингової, рекламної та інформаційної діяльності, спрямованої на залучення іноземних інвесторів в процесі приватизації українських підприємств та вирішенні проблемних питань двостороннього співробітництва.
Призначення представника Фонду до складу Комісії (Комітету)
2.1. При формуванні складу Комісії (Комітету) Фонд подає на адресу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції пропозиції щодо кандидатури до її складу.
2.2. Представнику Фонду у складі Комісії (Комітету) відповідно до цього Положення надається доручення Голови Фонду на виконання функцій представника Фонду.
Основними завданнями представника Фонду у складі Комісії (Комітету) є:
сприяння розвитку двостороннього (багатостороннього) співробітництва з країною-партнером (країнами-партнерами) для задоволення інтересів та потреб України;
аналіз стану двостороннього (багатостороннього) Співробітництва, виявлення найбільш перспективних його напрямів і шляхів удосконалення форм взаємодії;
сприяння розвитку перспективних напрямів співробітництва на основі розроблення першочергових заходів, довготермінових програм, спрямованих на залучення інвестицій в економіку України, зокрема, у процесі приватизації та шляхом створення СП;
участь у розробленні проектів рішень Комісії (Комітету) з обговорюваних питань і здійсненні заходів для їх виконання;
інформування членів Комісії (Комітету) під час спільних засідань щодо поточного стану процесу приватизації в Україні, планів Уряду в цій сфері на найближчу та середньострокову перспективу, інвестиційного клімату в державі, законодавчого поля, що регламентує умови участі в приватизації українських підприємств тощо;
презентація під час спільних засідань Комісії (Комітету) інвестиційно-приватизаційних проектів підприємств, які заплановані до продажу;
одержання інформації про зацікавленість з боку іноземних інвесторів в участі у приватизації, внесенні інвестицій тощо;
вирішення питань міждержавних майнових відносин та власності за кордоном;
вирішення інших питань двостороннього співробітництва.
Підготовка до засідання Комісії (Комітету)
4.1. Підготовка участі представника Фонду в засіданні Комісії (Комітету) покладається на Управління міжнародної інтеграції у складі Департаменту політики реформування власності та стратегічного планування.
4.2. Підготовка передбачає:
вивчення протоколів попереднього засідання Комісії (Комітету);
розробку та надання секретаріату Комісії (Комітету) пропозицій до порядку денного засідання та щодо участі в інших заходах у рамках роботи;
узгодження із секретаріатом Комісії (Комітету) порядку денного та інших необхідних документів;
розробку інформаційно-аналітичних та презентаційних матеріалів для розповсюдження серед членів Комісії (Комітету) та ділових кіл країни-партнера;
підготовка тез до виступу.
4.3. З метою підготовки інформаційно-аналітичних та презентаційних матеріалів, які будуть надаватися на засіданні Комісії (Комітету), визначення їх пріоритетів та спрямованості, Департамент політики реформування власності та стратегічного планування разом із Управлінням взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю попередньо проводить "вивчення громадської думки" щодо виявлення зацікавленості та попиту з боку представників іноземних компаній країни-партнера окремими українськими підприємствами, запропонованими до продажу.
4.4. Для отримання відповідної інформації та подальшої підготовки матеріалів, зазначених у п. 4.2, Департамент політики реформування власності та стратегічного планування залучає необхідні структурні підрозділи Фонду, його регіональні відділення та, в разі необхідності, керівництво підприємств зазначених у п. 4.3.
Звітування та організація виконання домовленостей, досягнутих в ході роботи Комісії (Комітету)
5.1. Представник Фонду у складі Комісії (Комітету) протягом одного тижня від дати завершення роботи Комісії (Комітету) готує звіт за результатами своєї роботи як члена Комісії (Комітету) за типовою формою звіту представника Фонду в Комісії (Комітеті), наведеною в додатку 1 цього Положення. Звіт підлягає затвердженню керівником Фонду. Затверджений звіт передається до відділу міжнародних зв'язків Адміністративно-господарського департаменту, а в копії - Департаменту політики реформування власності та стратегічного планування.
5.2. Представник Фонду забезпечує отримання Департаменту політики реформування власності та стратегічного планування протоколу засідання Комісії (Комітету), за який він звітує, за формою, що додається.
5.3. Після отримання Фондом Протоколу засідання Комісії (Комітету) чи Плану заходів з реалізації досягнутих домовленостей Департамент політики реформування власності та стратегічного планування готує доручення Голови Фонду про організацію його виконання в межах компетенції Фонду. Інформування секретаріату Комісії (Комітету) про результати роботи покладається на Департамент політики реформування власності та стратегічного планування.
5.4. Представник у складі Комісії (Комітету) протягом усього часу свого представництва (за винятком засідань Комісії (Комітету) та інших спільних заходів у рамках їх роботи) взаємодіє з Департаментом політики реформування власності та стратегічного планування та іншими структурними підрозділами Фонду з усіх питань, пов'язаних з його діяльністю в цій Комісії (Комітеті).
Заступник Голови Фонду | В.Васильєв |
Додаток 1
до Положення
ТИПОВА ФОРМА ЗВІТУ
представника Фонду в Комісії (Комітеті) перед Фондом державного майна України
1. Представник Фонду.
2. Повна назва Комісії (Комітету).
3. Дата, місце проведення засідання Комісії (Комітету) (чергове, позачергове засідання; якщо позачергове, то за чиєю ініціативою було скликано).
4. Діяльність Комісії (Комітету). Стан та перспективи розвитку двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва країн - учасниць засідання Комісії (Комітету).
5. Порядок денний засідання Комісії (Комітету).
6. Хід засідання Комісії (Комітету) (хто виступав; в яких з доповідей порушувались питання, що відносяться до компетенції/діяльності Фонду, відповідні роз'яснення тощо). Виступ представника Фонду.
7. Рішення прийняті на засіданні Комісії (Комітету) (по підписаному обома сторонами Протоколу засідання Комісії (Комітету) чи Плану заходів з реалізації досягнутих домовленостей).
8. Інші рішення Комісії (Комітету).
9. Окремі доручення органу приватизації, відповідно до яких представник Фонду приймав участь в засіданні.
10. Додаткові відомості.
11. Порушення, суперечності, виявлені у діяльності Комісії (Комітету).
12. Пропозиції представника Фонду щодо організації подальшої роботи в Комісії (Комітеті). Можливі перспективні напрямки торговельно-економічного співробітництва з країною-партнером.
Додаток 2
до наказу Фонду
27.11.2003 N 2114
Список міжурядових комісій з питань співробітництва
N п/п |
Назва Комісії |
Представник Фонду в складі Комісії |
1. |
Українсько-австрійська змішана Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва |
Гриненко А.С. |
2. |
Українсько-італійська Рада з питань економічного, промислового та фінансового співробітництва |
Григоренко Є.М. |
3. |
Міжурядова українсько-словацька Комісія з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва |
Черноіванов В.В. |
4. |
Змішана українсько-російська Комісія по співробітництву |
Назаренко С.Ж. |
5. |
Міжурядова українсько-іспанська Комісія з питань економічного і промислового співробітництва |
Бондар О.М. |
6. |
Українсько-турецька спільна Комісія з торговельно-економічного співробітництва |
Черноіванов В.В. |
7. |
Міжурядова українсько-угорська Комісія з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва |
Гриненко А.С. |
8. |
Українсько-швейцарська Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва |
Черноіванов В.В. |
9. |
Українсько-болгарська Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва |
Каленська О.Б. |
10. |
Міжурядова українсько-хорватська Комісія з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва |
Бобровніков О.Ф. |
11. |
Українсько-американська міждержавна Комісія (УАМК) (Українсько-американський Комітет з питань економічного співробітництва) |
Григоренко Є.М. |
12. |
Українсько-білоруська Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва |
Кальніченко Л.Ф. |
13. |
Міжурядова українсько-молдовська Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва |
Лазаренко С.Ж. |
14. |
Спільна міжурядова українсько-азербайджанська Комісія з питань економічного співробітництва |
Лазаренко С.Ж. |
15. |
Українсько-грецька міжурядова спільна Робоча група з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва |
Лебідь Н.П. |
16. |
Спільна міжурядова українсько-грузинська Комісія з питань економічного співробітництва |
Григоренко Є.М. |
17. |
Міжурядова українсько-німецька Коопераційна рада з питань співробітництва |
Васильєв В.В. |
18. |
Міжурядова українсько-румунська Консультативна рада з питань торговельно-економічного співробітництва |
Бобровніков О.Ф. |
19. |
Міжурядова українсько-португальська Комісія з питань економічного співробітництва |
Кальніченко Л.Ф. |
20. |
Міжурядова українсько-канадська Комісія з питань економічного співробітництва |
Васильєв В.В. |
21. |
Українсько-туркменська Спільна Комісія |
Кальніченко Л.Ф. |
22. |
Міжурядова українсько-чеська Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва |
Бондар О.М. |
23. |
Міжурядова українсько-латвійська Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва |
Лебідь Н.П. |
24. |
Спільна українсько-бразильська виконавча Комісія (Українсько-бразильска Комісія технологічного, промислового та торговельного співробітництва в галузі енергетичного машинобудування) |
Ларцев В.С. |
25. |
Міжурядова українсько-сербсько-чорногорська Комісія з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва |
Бобровніков О.Ф. |
26. |
Українсько-польська змішана Комісія з питань торгівлі та економічного співробітництва |
Лєдомська С.Ю. |
27. |
Міжурядова українсько-естонська Комісія з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва |
Голота М.І. |
28. |
Українсько-казахська Комісія з всебічного співробітництва |
Каленська О.Б. |
29. |
Українсько-датська Консультативна група з питань розвитку економічного, промислового і науково-технічного співробітництва |
Черноіванов В.В. |
30. |
Змішана українсько-французька міжурядова Комісія з питань економічного співробітництва |
Каленська О.Б. |
31. |
Українсько-баварська постійна робоча Комісія |
Ларцев В.С. |
32. |
Спільна українсько-узбецька комісія зі всебічного співробітництва |
Васильєв В.В. |
33. |
Спільна міжурядова таджицько-українська Комісія з питань економічного співробітництва |
Клименко Ю.В. |
................Перейти до повного тексту