1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
29.12.2009 N 1480
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства економіки N 730 від 23.06.2010 )
Про внесення змін до порядків, затверджених наказом Міністерства від 09.09.2005 N 281
З метою приведення у відповідність із чинним законодавством та з урахуванням змін у структурі Мінекономіки
НАКАЗУЮ:
1. Унести до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад для роботи в торговельно-економічних місіях у складі закордонних дипломатичних установ України та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад для роботи в торговельно-економічних місіях у складі закордонних дипломатичних установ України, що затверджені наказом Міністерства економіки України від 09.09.2005 N 281 "Про організацію проведення конкурсу для роботи в торговельно-економічних місіях у складі закордонних дипломатичних установ України" (із змінами), зміни, що додаються.
2. Склад конкурсної комісії з відбору кадрів для роботи в торговельно-економічних місіях у складі закордонних дипломатичних установ України викласти в редакції, що додається.
3. Розділ III додатка І до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад для роботи в торговельно-економічних місіях у складі закордонних дипломатичних установ України набирає чинності з 01.01.2010
Міністр Б.М.Данилишин
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
економіки України
29.12.2009 N 1480
ЗМІНИ,
що вносяться до порядків, затверджених наказом Міністерства від 09.09.2005 N 281 ( v0281665-05 )
1. У Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад для роботи в торговельно-економічних місіях у складі закордонних дипломатичних установ України:
пункт 2 викласти в такій редакції:
"2. Рішення про проведення конкурсу приймає Міністр. Для проведення конкурсу та відбору кандидатур на заміщення вакантних посад державних службовців у Міністерстві утворюється конкурсна комісія, склад якої затверджує Міністр.
Очолює конкурсну комісію заступник Міністра, який згідно з розподілом обов'язків між Міністром, його першими заступниками та заступниками відповідає за роботу торговельно-економічних місій.
Конкурсна комісія здійснює відбір осіб для заміщення вакантних посад торговельно-економічних місій у складі закордонних дипломатичних установ України, ураховуючи особливості їх діяльності, політичну ситуацію та специфіку країни перебування.";
у пункті 14 слова "Про боротьбу з корупцією" замінити словами "Про засади запобігання та протидії корупції";
пункт 17 виключити;
у пункті 18 слова "відділом по роботі з торговельно-економічними місіями та іноземними представництвами департаменту двостороннього торговельно-економічного співробітництва" замінити словами "відділом роботи з торговельно-економічними місіями управління торговельно-економічних представництв".
2. У Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад для роботи в торговельно-економічних місіях у складі закордонних дипломатичних установ України:
у тексті Порядку слова "Про боротьбу з корупцією" замінити словами "Про засади запобігання та протидії корупції";
у пункті 1.1 після слів і цифр "в Міністерстві юстиції України 24.05.2002 N 446/6734" доповнити словами і цифрами "із змінами, затвердженими наказом Головного управління державної служби України та Національної академії державного управління при Президентові України від 09.09.2009 N 239/251 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.09.2009 за N 908/16924).";
пункт 1.7 викласти в такій редакції:
"Перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень торговельно-економічних місій (далі - перелік функціональний) складається управлінням торговельно-економічних представництв, департаментом двостороннього торговельно-економічного співробітництва і департаментом співробітництва з СНД та Російською Федерацією відповідно до компетенції, затверджується заступником Міністра, який згідно з розподілом функціональних повноважень координує роботу торговельно-економічних місій у складі закордонних дипломатичних установ України. Питання повинні бути актуальними, грунтуватися на нормах чинного законодавства України. Питання, що ґрунтуються на правових нормах, які втратили чинність, замінюються на підставі службової записки заступника Міністра.
Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України "Про державну службу" і "Про засади запобігання та протидії корупції" (далі - перелік загальний) наведено в додатку 1 до цього Порядку.";
у пункті 1.9 слова "керівником відділу по роботі з торговельно-економічними місіями та іноземними представництвами департаменту двостороннього торговельно-економічного співробітництва" замінити словами "відділом роботи з торговельно-економічними місіями управління торговельно-економічних представництв";
додаток 1 до цього Порядку викласти в такій редакції:
Додаток 1
до Порядку проведення іспиту
кандидатів на заміщення
вакантних посад для роботи
в торговельно-економічних
місіях у складі закордонних
дипломатичних установ
України
ПЕРЕЛІК
питань на перевірку знання Конституції України ( 254к/96-ВР ), Законів України "Про державну службу" ( 3723-12 ) та "Про засади запобігання та протидії корупції" ( 1506-17 )
I. Питання на перевірку знання Конституції України ( 254к/96-ВР )
1. Основні розділи Конституції України.
2. Основні риси Української держави за Конституцією України (статті 1,2).
3. Форма правління в Україні (стаття 5).
4. Визнання найвищої соціальної цінності України (стаття 3).
5. Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (стаття 10).
6. Об'єкти права власності Українського народу (статті 13, 14).
7. Найважливіші функції держави (стаття 17).
8. Державні символи України (стаття 20).
9. Конституційне право на працю (стаття 43).
10. Конституційне право на освіту (стаття 53).
11. Конституційне право на соціальний захист (стаття 46).
12. Конституційне право на охорону здоров'я (стаття 49).
13. Обов'язки громадянина України (статті 65-68).
14. Право громадянина України на вибори (стаття 70).
15. Повноваження Верховної Ради України (стаття 85).
16. Питання, правове регулювання яких визначається та встановлюється виключно законами України (стаття 92).
17. Державний бюджет України (стаття 96).

................
Перейти до повного тексту