1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
08.11.2016 № 916
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної фіскальної служби № 475 від 12.07.2017 )
Про опрацювання інформації, яка надходить на антикорупційний сервіс "Пульс"
(Витяг)
З метою реалізації антикорупційного проекту Державної фіскальної служби України "Пульс", забезпечення оперативного реагування на інформацію суб'єктів господарювання та громадян, що надходить на антикорупційний сервіс "Пульс",
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок опрацювання інформації, яка надходить на антикорупційний сервіс "Пульс" (далі - Порядок), що додається.
[...]
5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ДФС від 13.01.2015 № 6 "Про опрацювання інформації, яка надходить на сервіс "Пульс".
6. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Голова Р.М. Насіров
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДФС
08.11.2016 № 916
ПОРЯДОК
опрацювання інформації, яка надходить на антикорупційний сервіс "Пульс"
I. Загальні положення
1.1. Порядок опрацювання інформації, яка надходить на антикорупційний сервіс "Пульс" (далі - Порядок), визначає механізм взаємодії Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі - ІДД ДФС) зі структурними підрозділами ДФС (далі - структурні підрозділи), головними управліннями ДФС в областях та м. Києві, Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби, митницями ДФС, Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень ДФС (далі - територіальні органи ДФС) в частині опрацювання інформації від суб'єктів господарювання та громадян (далі - Заявник) щодо можливих корупційних та кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів та територіальних органів ДФС (зокрема, щодо одержання, надання, обіцянки чи пропонування неправомірної вигоди, загроза особистій безпеці та знищення матеріальних цінностей), переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, а також з незаконним звільненням від митного контролю, утворення черг на митних постах та в пунктах пропуску, Центрах обслуговування платників (далі - ЦОП), виникнення ситуацій, які можуть бути вирішені оперативно (перевищення терміну надання адміністративної послуги, відмова в записі на особистий прийом, відмова в прийнятті вхідної кореспонденції) структурними підрозділами та територіальними органами ДФС (далі - Інформація), яка надходить за єдиним телефонним номером: (044) 284-00-07.
[...]
II. Опрацювання Інформації
2.1. ІДД ДФС цілодобово приймає і реєструє Інформацію в електронній інформаційній картці (далі - Інформаційна картка) яка заповнюється за формою відповідно до Порядку залежно від напряму Інформації (податковий/митний) та невідкладно (крім нічних годин, вихідних та святкових днів) після завершення розмови й оформлення надсилає її в електронному вигляді до структурного підрозділу або територіального органу ДФС відповідно до компетенції, про що в оперативному порядку повідомляє посадову особу, відповідальну за оперативний розгляд Інформації та достовірність внесення результатів її розгляду до Інформаційної картки (далі - відповідальна особа), проводить моніторинг результатів розгляду.
При надходженні інформації про можливі корупційні дії з боку працівників органів ДФС, а також про переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, а також з незаконним звільненням від митного контролю, ІДД ДФС негайно, після реєстрації такої інформації, повідомляє про це чергового по Головному управлінню внутрішньої безпеки (далі - ГУВБ)...
Інформація, що надійшла на антикорупційний сервіс "Пульс" у неробочі та нічні години (з 18 год. 00 хв. до 9 год. 00 хв. наступного дня), вихідні та святкові дні, приймається, реєструється за допомогою Програмного модулю та після завершення розмови в залежності до компетенції повідомляється в телефонному режимі працівнику митного поста, пункту пропуску, цілодобового поста Моніторингового центру тощо.
Інформація щодо можливих корупційних та кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів, Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС, ІДД ДФС, керівників головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, митниць ДФС та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС та їх заступників направляється на розгляд до ГУВБ, інших посадових осіб - до підрозділів внутрішньої безпеки головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (далі - підрозділ внутрішньої безпеки ГУ ДФС).
[...]
2.7. Терміни опрацювання Інформації.
2.7.1. Відповідальна особа у межах компетенції невідкладно вживає заходів для забезпечення вирішення по суті порушеного в Інформації питання та забезпечує оперативне направлення до ІДД ДФС Інформаційної картки з відображенням у відповідних полях результатів розгляду (реагування) та заходів, вжитих до працівників структурних підрозділів або територіальних органів ДФС, які допустили неналежне виконання функціональних обов'язків, у термін:

................
Перейти до повного тексту