- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 532 від 27.08.98
м.Київ
( Наказ скасовано на підставі Наказу Державної митної служби
N 479 від 03.09.2002 )
Про затвердження Порядку взаємодії митниць при здійсненні контролю за вивезенням з митної території України давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини
З метою посилення контролю за вивезенням з митної території України давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини, а також для спрощення процедури митного оформлення
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок взаємодії митниць при здійсненні контролю за вивезенням з митної території України давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини.
2. Інформаційно-аналітичному митному управлінню (Копосов С.А.) розробити до 15.09.98 програмне забезпечення, яке дасть можливість у спрощеному порядку проводити контроль за вивезенням з митної території України давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини.
3. Начальникам регіональних митниць, начальникам митниць під особисту відповідальність забезпечити чітке і неухильне виконання вимог цього наказу.
4. Наказ ввести в дію з 16.09.98.
5. Визнати таким, що втратив чинність наказ Держмитслужби від 22.06.97
N 283.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Соболя І.М.
В.о. Голови Служби О.Єгоров
Затверджено
наказом Державної митної
служби України
від 17.08.98 р. N 532
Порядок взаємодії митниць при здійсненні контролю за вивезенням з митної території України давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини
1. Загальні положення
1.2. Терміни, що використовуються для цілей цього Порядку, мають таке значення:
"внутрішня митниця" - митниця, яка проводить митне оформлення вантажних митних декларацій на вивезення з митної території України давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини;
"прикордонна митниця" - митниця, підрозділи якої розташовані на митному кордоні України і в зоні діяльності якої здійснюється фактичне переміщення через митний кордон України давальницької сировини або готової продукції, виготовленої з давальницької сировини; цією митницею здійснюється остаточний контроль за вивезенням давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини.
2. Порядок митного контролю за вивезенням з митної території України давальницької сировини та готової продукції, виготовленої з давальницької сировини
2.1. Після оформлення вантажної митної декларації (далі - ВМД), заповненої відповідно до п.2.4 Порядку заповнення граф вантажної митної декларації відповідно до митних режимів експорту, імпорту, транзиту, тимчасового ввезення (вивезення), митного складу, магазину безмитної торгівлі, затвердженого наказом Держмитслужби від 30.06.98
N 380, внутрішня митниця у термін, що не перевищує двох діб з моменту оформлення зазначеної ВМД, використовуючи електронний зв'язок з центральною базою даних Інформаційно-аналітичного митного управління (далі - ЦБД ІАМУ), передає в електронному вигляді до ЦБД ІАМУ інформацію про оформлення ВМД на вивезення давальницької сировини (далі - ДС) або готової продукції, виготовленої з давальницької сировини (далі - ГП).
2.2. Прикордонна митниця здійснює випуск за межі митної території України ДС або ГП за четвертим аркушем ВМД, оформленим внутрішньою митницею.
Відсутність у ЦБД ІАМУ електронної копії ВМД, оформленої у внутрішній митниці, не є підставою для відмови у пропуску через митний кордон України вантажу з ДС або ГП.
Інспектор прикордонної митниці заносить відомості про номер ВМД, транспортний засіб і вантаж з ДС або ГП до окремого журналу реєстрації експорту ДС та ГП, робить відповідну відмітку про перетин митного кордону, випускає вантаж за межі України та в оперативному режимі передає інформацію про пропуск вантажу до ЦБД ІАМУ, а саме про:
- номер своєї печатки;
- номер службового посвідчення інспектора;
- дату та час перетину кордону;
- вид та номери транспортного засобу;
- перевізника (прізвище, ім'я та по батькові, адресу, назву фірми);
- кількість товару, який фактично переміщується в цій партії товару, в додаткових одиницях виміру, а за їх відсутності - в основних.
................Перейти до повного тексту