1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
03.12.2003 N 493
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства промислової політики N 385 від 31.10.2006 )
Про склад конкурсної комісії та Порядок конкурсного відбору підприємств машинобудування для АПК, яким надаються кошти на здійснення заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів виробництва та розвитком ринку техніки для агропромислового комплексу
Відповідно до Порядку використання коштів Державного бюджету України, що надходять від повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України підприємствам вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу для здійснення заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів виробництва та розвитком ринку техніки для агропромислового комплексу, затвердженого спільним наказом Міністерства промислової політики і Міністерства фінансів від 09.06.2003 р. N 233/391, зареєстрованого Міністерством юстиції 27.06.2003 за N 524/7845,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок конкурсного відбору підприємств машинобудування для агропромислового комплексу, яким надаються кошти на здійснення заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів виробництва та розвитком ринку техніки для агропромислового комплексу, що додається (додаток 1).
2. Затвердити склад конкурсної комісії з відбору підприємств машинобудування для агропромислового комплексу, яким надаються кошти на здійснення заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів виробництва та розвитком ринку техніки для агропромислового комплексу, що додається (додаток 2).
3. Конкурсній комісії у своїй роботі керуватися вимогами Порядку конкурсного відбору підприємств машинобудування для агропромислового комплексу, яким будуть спрямовуватись кошти на здійснення заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів виробництва та розвитком ринку техніки для агропромислового комплексу.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра промислової політики Моцного В.К.
Міністр А.К.М'ялиця
Додаток 1
до наказу Міністерства
промислової політики України
03.12.2003 N 493
ПОРЯДОК
конкурсного відбору підприємств машинобудування для агропромислового комплексу, яким надаються кошти на здійснення заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів виробництва та розвитком ринку техніки для агропромислового комплексу
1. Цей порядок визначає процедуру конкурсного відбору підприємств машинобудування для агропромислового комплексу, яким будуть спрямовуватись кошти на здійснення заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів виробництва та розвитком ринку техніки для агропромислового комплексу.
2. До конкурсу приймаються пропозиції підприємств, що входять до сфери діяльності Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування Мінпромполітики України.
3. До конкурсу можуть також прийматись пропозиції інших підприємств Міністерства, які залучені до виготовлення складної техніки для агропромислового комплексу.
4. Державний департамент тракторного і сільськогосподарського машинобудування разом з відповідними функціональними підрозділами Мінпромполітики України визначає перелік підприємств, номенклатуру техніки та обсяги коштів, які спрямовуються на фінансування заходів, пов'язаних із збільшенням обсягів її виробництва та розвитком ринку цієї техніки, за рахунок коштів Державного бюджету.
5. Для участі у конкурсі підприємства подають до Мінпромполітики України наступні документи:
- замовлення на участь у конкурсі;
- довідку про напрями використання коштів з техніко-економічним обгрунтуванням;
- копії статуту, документів про державну реєстрацію підприємства та його реєстрацію в органах Державної податкової служби, завірені в установленому порядку;
- довідку про фінансово-економічний стан підприємства за попередній і за звітний період поточного року;
- довідку відповідного органу Державної податкової служби про відсутність або наявність простроченої податкової заборгованості.
6. Основною умовою включення до Переліку та визначення обсягів коштів, які спрямовуються підприємствам на заходи, пов'язані із збільшенням обсягів виробництва техніки та розвитком ринку цієї техніки, є врахування фактичного стану технічного забезпечення АПК відповідною технікою вітчизняного виробництва та наявних потреб і замовлень господарств АПК щодо її придбання.
7. При визначенні переліку підприємств, номенклатури та обсягів фінансування заходів по збільшенню обсягів виробництва техніки, основними критеріями оцінки являються:
- техніко-експлуатаційні показники роботи техніки;
- існуючий попит;

................
Перейти до повного тексту