1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Н А К А З
01.12.2010 N 434
( Наказ скасовано на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства N 20 від 22.03.2011 )
Про організацію роботи робочої групи Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства
З метою належної реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки, підготовки інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства
НАКАЗУЮ:
1. Утворити робочу групу Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства у складі згідно з додатком.
2. Затвердити Положення про робочу групу Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, що додається.
3. Департаменту реформування житлово-комунального господарства (Н.І.Олійник) довести цей наказ до відома Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій та забезпечити розміщення цього наказу на веб-сайті Міністерства.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Семчука Г.М.
Міністр Ю.Є.Хіврич
Додаток
до наказу Міністерства
з питань
житлово-комунального
господарства України
01.12.2010 N 434
СКЛАД
робочої групи Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства
Семчук Г.М. - перший заступник Міністра, голова робочої групи;
Ласіков С.А. - заступник Міністра, заступник голови робочої групи;
Олійник Н.І. - директор Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства, секретар робочої групи;
Романюк О.П. - заступник Міністра;
Шаповаленко В.Г. - заступник Міністра;
Малихін О.В. - заступник начальника Фінансово-економічного управління;
Ігнатенко О.П. - директор Департаменту благоустрою, комунального обслуговування та міського електротранспорту;
Бригадир М.І. - начальник Управління водопровідно-каналізаційного господарства;
Малежик О.М. - начальник Управління теплоенергетики;
Кривобородов О.О. - начальник Управління житлової політики;
Хуснутдінов О.Я. - начальник Управління зовнішньоекономічної діяльності та міжнародних зв'язків;
Ніконов А.А. - начальник Юридичного управління;
Гуріна О.М. - завідувач Сектору з питань запобігання та протидії корупції;
Карпенко А.П. - директор ДП "Агентство розвитку житлово-комунального господарства";
Шаповалов В.В. - начальник Управління капітального будівництва Мінжитлокомунгоспу;
Бербенець В.М. - директор ДП "Інноваційний центр".
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства з питань
житлово-комунального
господарства України
01.12.2010 N 434
ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства
1. Робоча група Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства (далі - Робоча група) створюється для формування бази даних, оцінки, попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, які реалізуються суб'єктами господарювання в рамках Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки (далі - Замовники проектів), та надання рекомендацій щодо залучення фінансування. Склад Робочої групи затверджується наказом Мінжитлокомунгоспу.
2. Робоча група у своїй діяльності керується чинним законодавством України.
3. Робоча група утворюється у складі голови, заступника голови Робочої групи, членів Робочої групи та секретаря. Персональний склад Робочої групи затверджується наказом Мінжитлокомунгоспу.
Засідання Робочої групи проводиться у разі потреби, але не рідше одного разу на місяць. Проводить засідання голова або за його дорученням заступник голови Робочої групи.
4. Голова Робочої групи керує її діяльністю та несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї завдань.
4.1. Голова Робочої групи визначає дату, час і місце проведення засідання Робочої групи з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, але не пізніше ніж за 15 робочих днів до дати проведення засідання Робочої групи.
4.2. У разі потреби до участі у засіданнях Робочої групи голова Робочої групи залучає експертів, фахівців відповідних управлінь Мінжитлокомунгоспу, відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, Замовників проектів для надання роз'яснень та розгляду питань, що належать до їх компетенції.
5. Основними завданнями Робочої групи є:
5.1. Формування бази даних, організація процесу оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, які реалізуються в рамках Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки, відповідно до встановленої процедури та термінів.
5.2. Проведення аналізу, оцінки та попереднього відбору поданих інвестиційних проектів/об'єктів документів щодо їх відповідності критеріям та напрямкам реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки.
5.3. Надання Замовникам проектів та Мінжитлокомунгоспу рекомендаційних висновків щодо відповідності інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства критеріям та заходам реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки та рекомендацій щодо залучення фінансування.
5.4. Розміщення оголошень про проведення засідань Робочої групи на офіційному веб-сайті Мінжитлокомунгоспу з інформацією про умови та граничний строк подання на засідання документів.
6. Робоча група має право:
6.1. Звернутись до Замовників проектів за роз'ясненнями стосовно поданих матеріалів.
6.2. Рекомендувати Замовникам проектів усунути недоліки та неточності, виявлені у процесі роботи Робочої групи з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства.
7. Секретар Робочої групи отримує від Замовників проектів пропозиції щодо потреби коштів в розрізі заходів, населених пунктів та інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства.
8. Секретар Робочої групи розпочинає прийом інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства з дня публікації оголошення про проведення засідання Робочої групи і закінчує за 15 робочих днів до дати проведення останнього засідання.
8.1. Секретар Робочої групи перевіряє подані документи та реєструє їх у книзі реєстрації учасників засідання щодо відповідності переліку необхідних документів.
8.2. Якщо подано неповний перелік документів або вони оформлені неналежним чином, реєстрація не здійснюється і не пізніше ніж за 5 робочих днів з дня прийому документів секретар Робочої групи інформує Замовників проектів про виявлені недоліки.
8.3. Після реєстрації прийнятих документів від Замовників проектів, секретар Робочої групи передає їх профільним структурним підрозділам Мінжитлокомунгоспу для попередньої оцінки.
9. За 10 робочих днів до дати проведення засідання Робочої групи секретар Робочої групи передає, прийняті від Замовників проектів, документи разом з копією книги реєстрації до Державного підприємства "Агентство розвитку житлово-комунального господарства" для підготовки організаційно-методичного забезпечення засідання Робочої групи.
10. Член Робочої групи від Державного підприємства "Агентство розвитку житлово-комунального господарства" перевіряє подані документи, забезпечує їх належне оформлення та не пізніше ніж за 3 робочі дні до дати засідання Робочої групи розміщує перелік прийнятих на розгляд інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства на офіційному веб-сайті Мінжитлокомунгоспу.
11. Перелік документів, які подаються Замовником проектів, і критерії для оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства за заходами реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки:
11.1. Захід - розвиток та реконструкція систем водопостачання та водовідведення.
11.1.1. Критерії відбору інвестиційних проектів:
- відхилення в якості питної води у конкретному населеному пункті від вимог державного стандарту на питну воду, підтверджене в установленому законодавством порядку;
- відсутність безперебійного централізованого водопостачання.
11.1.2. Перелік документів, що подаються до кожного інвестиційного проекту/об'єкта:
- заява Замовника проекту на участь у засіданні Робочої групи Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, що додається;
- оригінал довідки відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про суб'єкт господарювання (на об'єктах якого реалізується інвестиційний проект) із зазначенням загальних відомостей (повне та скорочене найменування, організаційно-правова форма, повна юридична та фактична адреса, відомості про керівника та головного бухгалтера, їх контактні телефони);
- завірена в установленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;
- завірена в установленому порядку копія затвердженої проектно-кошторисної документації;
- оригінал розрахунку обсягів економії матеріальних ресурсів у натуральних та грошових показниках;
- оригінал довідки про економічний ефект від впровадження проекту та період його окупності;
- оригінал довідки органів місцевого самоврядування або місцевих органів виконавчої влади про кількість мешканців, для яких буде покращено якість питної води або забезпечено її безперебійне цілодобове постачання;
- оригінал довідки територіальних органів санітарно-епідеміологічної служби про відхилення в якості питної води у конкретному населеному пункті від вимог державного стандарту на питну воду;
- завірена в установленому порядку копія рішення органу місцевого самоврядування або місцевих органів виконавчої влади щодо подачі питної води за графіком.
11.2. Захід - реконструкція та капітальний ремонт житлових будинків із застосуванням енергозберігаючих технологій і обладнання (ремонт або заміна ліфтів, які перебувають в аварійному стані).
11.2.1. Критерії відбору інвестиційних проектів:
- незадовільний технічний стан інженерних мереж, обладнання та конструктивних елементів будинку;
- аварійність ліфтів;
- кількість мешканців, для яких буде поліпшено надання послуг;
- енергоефективність.
11.2.2. Перелік документів, що подаються до кожного інвестиційного проекту:
- заява Замовника проекту на участь у засіданні Робочої групи Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, що додається;
- оригінал довідки відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про суб'єкт господарювання (на об'єктах якого реалізується інвестиційний проект) із зазначенням загальних відомостей (повне та скорочене найменування, організаційно-правова форма, повна юридична та фактична адреса, відомості про керівника та головного бухгалтера, їх контактні телефони);
- завірена в установленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;
- завірена в установленому порядку копія затвердженої проектно-кошторисної документації;
- оригінал розрахунку обсягів економії матеріальних ресурсів у натуральних та грошових показниках;
- оригінал довідки про економічний ефект від впровадження проекту та період його окупності;
- завірена в установленому порядку копія висновку експертного центру Держгірпромнагляду щодо аварійності ліфтів;
- завірена в установленому порядку копія позитивного експертного висновку територіального органу НАЕР про відповідність інвестиційного проекту вимогам законодавства про енергозбереження щодо енегроефективності;
- оригінал довідки відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про кількість мешканців багатоквартирного будинку, для яких буде поліпшено надання послуг.
11.3. Захід - реконструкція централізованих систем водопостачання і водовідведення з використанням енергоощадного обладнання та технологій, у т.ч. реалізація проектів з енергозбереження на насосних станціях, розміщених на магістральних водоводах (водогонах) та каналах, що здійснюють транспортування води.
11.3.1. Критерії відбору інвестиційних проектів:
- наявність регіональних та/або місцевих програм (заходів) щодо забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості;
- період окупності інвестиційного проекту не більш як чотири роки.
11.3.2. Перелік документів, що подаються до кожного інвестиційного проекту:
- заява Замовника проекту на участь у засіданні Робочої групи Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства;
- оригінал довідки відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про суб'єкт господарювання (на об'єктах якого реалізується інвестиційний проект) із зазначенням загальних відомостей (повне та скорочене найменування, організаційно-правова форма, повна фактична адреса, відомості про керівника та головного бухгалтера, їх контактні телефони);
- завірена в установленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;
- завірена в установленому порядку копія затвердженої проектно-кошторисної документації;
- оригінал розрахунку обсягів економії електроенергії в натуральних та грошових показниках;
- оригінал довідки про економічний ефект від впровадження проекту та період його окупності;
- оригінал довідки відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про наявність насосних станцій, розміщених на магістральних водоводах (водогонах) та каналах, що здійснюють транспортування води (крім насосних станцій першого підйому та тих, що здійснюють подачу води у розподільчі мережі);
- завірена в установленому порядку копія регіональної та/або місцевої програми (заходів) щодо забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості.
11.4. Захід - енергозбереження, розвиток та реконструкція систем теплопостачання.
11.4.1. Критерії відбору інвестиційних проектів:
- наявність регіональних програм модернізації систем теплозабезпечення;
- наявність схем теплопостачання;
- наявність затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації;
- період окупності інвестиційного проекту не більш як чотири роки.
11.4.2. Перелік документів, що подаються до кожного інвестиційного проекту:
- заява Замовника проекту на участь у засіданні Робочої групи Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, що додається;
- оригінал довідки відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про суб'єкт господарювання (на об'єктах якого реалізується інвестиційний проект) із зазначенням загальних відомостей (повне та скорочене найменування, організаційно-правова форма, повна фактична адреса, відомості про керівника та головного бухгалтера, їх контактні телефони);
- завірена в установленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;
- завірена в установленому порядку копія затвердженої проектно-кошторисної документації;
- оригінал розрахунку обсягів економії енергоресурсів у натуральних та грошових показниках;
- оригінал довідки про економічний ефект від впровадження проекту та період його окупності;
- завірена в установленому порядку копія регіональної програми модернізації систем теплозабезпечення;
- завірена в установленому порядку копія схеми теплопостачання.
11.5. Захід - благоустрій територій районних центрів та малих міст (переоснащення мереж зовнішнього освітлення вулиць, реконструкція вулиць райцентрів та малих міст).
11.5.1. Критерії відбору інвестиційних проектів:
- окупність проекту не більш як чотири роки.
- економія споживання електроенергії після впровадження проекту не менш як 20 відсотків від поточного споживання.
11.5.2. Перелік документів, що подаються до кожного інвестиційного проекту:
- заява Замовника проекту на участь у засіданні Робочої групи Мінжитлокомунгоспу з оцінки та попереднього відбору інвестиційних проектів/об'єктів у сфері житлово-комунального господарства, що додається;
- оригінал довідки відповідних управлінь з питань житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про суб'єкт господарювання (на об'єктах якого реалізується інвестиційний проект) із зазначенням загальних відомостей (повне та скорочене найменування, організаційно-правова форма, повна фактична адреса, відомості про керівника та головного бухгалтера, їх контактні телефони);

................
Перейти до повного тексту