- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
аграрної політики та продовольства
N 490 від 22.12.2015 )
Про затвердження Порядку пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств - виробників спирту та спиртовмісної продукції
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
аграрної політики
N 607 від 20.08.2009 )
З метою забезпечення виконання Державним концерном спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерном "Укрспирт") статутних завдань щодо здійснення контролю за технологією виробництва, повнотою оприбуткування і зберігання продукції, збереженням державної власності та її раціональним використанням на державних підприємствах-виробниках спирту та спиртовмісної продукції, що входять до сфери управління Мінагрополітики
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств - виробників спирту та спиртовмісної продукції, що додається.
2. Державному концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерну "Укрспирт") здійснювати пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств - виробників спирту та спиртовмісної продукції.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Демчака І.М.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики України
26.06.2008 N 389
(в редакції наказу
Міністерства аграрної
політики України
20.08.2009 N 607)
( v0607555-09 )
ПОРЯДОК
пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств - виробників спирту та спиртовмісної продукції
1. Загальні положення
1.1. Порядок пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств - виробників спирту та спиртовмісної продукції визначає механізм пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств - виробників спирту та спиртовмісної продукції.
1.2. Пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств проводиться спеціалістами концерну "Укрспирт" з метою здійснення контролю за технологією виробництва, повнотою оприбуткування і зберігання продукції, збереженням державної власності та її раціональним використанням на державних підприємствах - виробниках спирту та спиртовмісної продукції.
2. Замовлення, зберігання та видача засобів пломбування
2.1. Засоби пломбування - це номерні індикаторні одноразові пломби.
2.2. Виготовлення засобів пломбування здійснюється на замовлення концерну "Укрспирт".
2.3. Засоби пломбування зберігаються у приміщенні концерну "Укрспирт" у сейфі або металевій шафі.
2.4. Виносити засоби пломбування за межі концерну "Укрспирт" без відповідного дозволу керівництва категорично забороняється.
2.5. Підставою для видачі засобів пломбування є наказ концерну "Укрспирт" про відрядження спеціаліста для виконання робіт, якими передбачається проведення пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств.
2.6. Засоби пломбування видаються спеціалісту для виконання робіт в кількості, що йому необхідна.
2.7. Відомості щодо видачі та повернення засобів пломбування заносяться до Журналу реєстрації видачі та повернення засобів пломбування (додаток 1).
2.8. Невикористані засоби пломбування здаються особі, відповідальній за видачу та зберігання засобів пломбування, в перший робочий день після повернення спеціаліста з відрядження, згідно з актом перевірки та описом пломб, де відмічено кількість засобів пломбування, що були використані.
2.9. У разі неможливості повернення засобів пломбування в установлений строк спеціаліст письмово доводить до відома керівництва причину його неповернення.
2.10. Вилучення з використання засобів пломбування здійснюється у разі пошкодження засобів пломбування.
3. Порядок проведення пломбування
3.1. Для опломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств використовуються одноразові номерні індикаторні пломби, кожна з яких має неповторювальний фабричний номер, які закріплюються за допомогою плетеного дроту.
3.2. Пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств проводиться спеціалістами концерну "Укрспирт" в присутності спеціалістів Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України (за згодою), представника податкового посту (за згодою) та комісії, яка призначається керівником підприємства, з обов'язковим залученням до її складу особи, відповідальної за зберігання пломб.
3.3. Пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах державних підприємств здійснюється згідно з Переліком місць накладання пломб (додаток 2).
3.4. Пломба встановлюється шляхом пронизування її дротом через спеціальні отвори і фіксування дроту за допомогою спеціального пристрою в конструкції пломби таким чином, щоб дріт неможливо були відділити від пломби. Після фіксування пломба повинна бути ретельно оглянута. В разі виявлення дефектів здійснюється повторне пломбування.
3.5. За результатами пломбування на підприємстві складається акт у трьох примірниках, скріплюється підписами спеціаліста концерну "Укрспирт", якій здійснював пломбування, членами комісії підприємства, спеціаліста Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України (за згодою у разі його присутності при пломбуванні), представника податкового посту (за згодою у разі його присутності при пломбуванні). В акті обов'язково повинно бути вказано місце встановлення засобу пломбування та його номер. Перший примірник акта направляється в концерн "Укрспирт", другий - в Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України (в разі присутності представників Департаменту при пломбуванні), третій - залишається на підприємстві. Спеціалістом, який здійснював пломбування, робиться запис у Журналі обліку вироблення спирту за показниками спиртовимірювальних апаратів про кількість пломб, який підтверджується підписами членів комісії, представника Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України (за згодою у разі його присутності при пломбуванні), представника податкового посту (за згодою у разі його присутності при пломбуванні).
................Перейти до повного тексту