1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Н А К А З
15.12.2009 N 381
Про внесення змін до наказу Головдержслужби України від 29.12.2006 N 441
З метою вдосконалення діяльності Головдержслужби України
НАКАЗУЮ:
1. Внести наступні зміни до Порядку підготовки та видання річного Звіту про діяльність Головного управління державної служби України (далі - Порядок), затвердженого наказом Головдержслужби України від 29.12.2006 N 441:
1.1. Абзац 4 розділу 1 "Загальні положення" викласти у наступній редакції:
"У розробці проекту Звіту беруть участь структурні підрозділи Головдержслужби України, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Школа вищого корпусу державної служби".
1.2. У абзаці 5 розділу 1 "Загальні положення" після слів "Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу" доповнити словами ", Школа вищого корпусу державної служби".
1.3. У абзаці 6 розділу 1 "Загальні положення" та абзаці 2 розділу 2 "Орієнтовна структура Звіту" після слів "директором Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу," доповнити словами "директором Школи вищого корпусу державної служби,".
1.4. Абзац 4 розділу 3 "Підготовка проекту Звіту Головдержслужби України" викласти у наступній редакції:
"Матеріали до Звіту готуються структурними підрозділами центрального апарату Головдержслужби України, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Школою вищого корпусу державної служби відповідно до погодженої структури, підписуються керівниками структурних підрозділів, директором Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, директором Школи вищого корпусу державної служби, візуються заступниками Начальника Головдержслужби (відповідно до розподілу обов'язків) і подаються управлінню аналізу політики і стратегії розвитку державної служби до 5 березня для узагальнення. Після опрацювання поданих матеріалів проект Звіту передається управлінням аналізу політики і стратегії розвитку державної служби на редагування літературному редактору (коректору)."
1.5. Абзац 5 розділу 3 "Підготовка проекту Звіту Головдержслужби України" вилучити.
1.6. Абзаци 6-10 вважати відповідно абзацами 5-9.
1.7. Розділ 3 доповнити новим абзацом такого змісту:
"Після затвердження Начальником Головдержслужби проекту річного звіту структурні підрозділи Головдержслужби України, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Школа вищого корпусу державної служби у тижневий термін подають російськомовну версію звіту по напрямках діяльності до управління аналізу політики і стратегії розвитку державної служби".
2. Після розділу 2 "Орієнтовна структура Звіту" доповнити Порядок новим розділом:
"3. Вимоги до оформлення Звіту Головдержслужби України
Текст Звіту повинен бути стислим, лаконічним, логічно послідовним, презентаційним та інформативним. Кожен абзац має відображати певну аргументовану інформацію, викладену зрозуміло та об'єктивно, без повторень та вживання слів і зворотів, які не несуть змістового навантаження. Матеріал не повинен містити граматичних, орфографічних та пунктуаційних помилок.
Текст кожного розділу Звіту повинен містити інформаційні блоки, які послідовно описують наступні теми:
1. Мета та нормативно-правові підстави для здійснення певного напрямку діяльності.
2. Реалізація завдань, спрямованих на досягнення мети протягом звітного періоду.
3. Заходи, спрямовані на досягнення мети, та участь і роль зацікавлених сторін у цих заходах, отримані за допомогою проведених заходів результати та перспективи подальшої взаємодії із зацікавленими сторонами.
4. Основні проблеми, які постають перед Головдержслужбою у перспективі, виходячи з досягнутих результатів, наявних політичних, соціальних, економічних тенденцій розвитку системи державної служби та орієнтовні підходи до їх вирішення та шляхи в наступному періоді.
Аналіз вимірюваних результатів діяльності слід показати у динаміці за останні три роки, змістовні результати мають бути поданими у контексті зусиль Головдержслужби у попередні роки, сучасних тенденцій та завдань на майбутнє.Числові дані відсотків обов'язково відображати до десятих (4,3%).
Текст Звіту формується кеглем 14 шрифтом Times New Roman з інтервалом між рядками - 1.
Текст слід друкувати, витримуючи параметри сторінок: верхній, нижній береги - не менш 20 мм, лівий - 30, правий - не менш 10 мм. Орієнтація сторінок - виключно альбомна.
Заголовки розділів, підрозділів, пунктів і підпунктів тексту слід починати з абзацного відступу і друкувати маленькими літерами, крім першої великої, не підкреслюючи, без крапки в кінці.
3.1. Нумерація сторінок
Сторінки Звіту слід нумерувати арабськими цифрами, додержуючись наскрізної нумерації. Номер сторінки потрібно проставляти у правому нижньому кутку сторінки без крапки після номера.
3.2. Нумерація розділів та пунктів
Розділи Звіту повинні мати порядкову нумерацію в межах викладу тексту і позначатися римськими цифрами без крапки, наприклад: I, II, III і т.д.
Пункти повинні мати наскрізну порядкову нумерацію в межах всього Звіту та нумеруватися арабськими цифрами.
Підрозділи та підпункти Звіту не нумеруються.
3.3. Ілюстрації
Ілюстрації (рисунки, схеми, діаграми, графіки, фотознімки) слід розміщувати безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше або на наступній сторінці. На всі ілюстрації мають бути посилання у Звіті.
Ілюстрації повинні мати назву, яка розміщується зверху поза її межами та оформлюється відповідно до прикладу нижче.
Номер ілюстрації складається з номеру пункту, в якому вона розміщується, і порядкового номера ілюстрації, відокремлених крапкою, наприклад: Рисунок 39.1. означає "перший рисунок тридцять дев'ятого пункту".
Приклад: Рисунок 39.1. Афіша фотодокументальної виставки.
Діаграми служать для відображення рядів числових даних у графічному форматі, зручному для осягнення великих обсягів даних і співвідношень між різними рядами даних.
Будувати схеми, діаграми, графіки необхідно у програмі Microsoft Excel 2007.
Обраний тип діаграми має виходити з необхідності чітко та однозначно відобразити тенденцію чи факт, який доводиться до відома читача. Для графічного відображення даних у стовпчастих та секторних діаграмах необхідно використовувати об'ємні малюнки.
Стовпчасті діаграми корисні для показу змін у даних із плином часу або для наочного порівняння елементів. На стовпчастих діаграмах категорії зазвичай відкладаються по горизонтальній осі, а значення - по вертикальній.
Приклад:
Діаграма 4.1. Проекти нормативно-правових актів, розроблених та опрацьованих у 2006-2008 роках
Стовпчасті діаграми з накопиченням показують відношення окремих елементів до цілого, порівнюючи внески кожного значення до загального підсумку по різних категоріях. На об'ємній стовпчастій діаграмі з накопиченням дані відображаються прямокутниками об'ємного вигляду.
До стовпчастої діаграми з накопиченням можна звернутися, якщо є кілька рядів даних і якщо потрібно зробити наголос на загальному підсумку.
Приклад:

................
Перейти до повного тексту