- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Центральної виборчої комісії
N 227 від 05.09.2015 )
Про Порядок надання послуг із транспортного обслуговування територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів
1. Затвердити Порядок надання послуг із транспортного обслуговування територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (додаток 1).
2. Встановити:
форму договору про надання юридичною особою послуг із транспортного обслуговування територіальної виборчої комісії (додаток 2);
форму договору про надання фізичною особою послуг із транспортного обслуговування територіальної виборчої комісії (додаток 3).
3. Цю постанову надіслати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям для доведення до відома територіальних виборчих комісій.
Голова Центральної виборчої комісії | В.ШАПОВАЛ |
Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 28 вересня 2010 року N 373
ПОРЯДОК
надання послуг із транспортного обслуговування територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів
1. Загальні положення
1.1. Для забезпечення здійснення своїх повноважень та повноважень дільничних виборчих комісій, визначених
Законом, територіальна виборча комісія укладає договори з юридичними або фізичними особами про надання послуг із транспортного обслуговування.
1.2. Договір про надання послуг із транспортного обслуговування (далі - договір) укладається територіальною виборчою комісією відповідно до положень глави 63
Цивільного кодексу України.
1.3. Обов'язковою умовою укладання договору є наявність у юридичних або фізичних осіб власного або орендованого автотранспорту, що відповідає вимогам територіальної та дільничних виборчих комісій та знаходиться у справному технічному та належному санітарному стані. У разі залучення виконавця, який використовує орендовані транспортні засоби, умови договору не повинні суперечити зобов'язанням виконавця за укладеним договором оренди.
1.4. Рішення про визначення виконавця послуг із транспортного обслуговування приймається територіальною виборчою комісією згідно із Порядком закупівлі товарів і послуг, необхідних для підготовки і проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2010 року
N 833.
1.5. Договір щодо транспортного обслуговування територіальних і дільничних виборчих комісій укладається від імені територіальної виборчої комісії головою комісії, а за його відсутності - заступником голови комісії.
1.6. Оплата вартості послуг із транспортного обслуговування здійснюється територіальною виборчою комісією в межах виділених бюджетних асигнувань на зазначені цілі за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
2. Істотні умови та форма договору про надання послуг із транспортного обслуговування
2.1. Істотними умовами договору є:
- предмет договору;
- вартість послуг із транспортного обслуговування та порядок розрахунків;
- відповідальність сторін;
- строк дії договору.
Договір може містити інші умови.
2.2. Серед інших умов договору зазначаються: контроль за понесеними витратами та оформленням транспортної документації; порядок вирішення спорів, що виникають із зобов'язань за договором; внесення змін до договору, а також порядок його розірвання.
2.3. У разі укладання договору з юридичною особою у вступній частині цього договору зазначаються назва установи (організації, підприємства), посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка укладає договір від імені юридичної особи, а також найменування документа, яким така посадова особа уповноважена підписати договір.
Якщо договір укладається з фізичною особою у вступній частині зазначаються прізвище, ім'я, по батькові особи, яка надає послуги з транспортного обслуговування, її паспортні дані та ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.
2.4. Предметом договору є надання відповідних послуг виконавцем (юридична або фізична особа) замовнику (територіальна виборча комісія) певною кількістю транспортних засобів для здійснення відповідними комісіями повноважень, визначених
Законом.
У разі укладання договору територіальною виборчою комісією для обслуговування дільничних виборчих комісій у предметі договору зазначається: "Виконавець надає послуги з транспортного обслуговування дільничної виборчої комісії ____________________ за завданням Замовника".
У предметі такого договору зазначаються технічні характеристики всіх транспортних засобів, які використовуватимуться для обслуговування територіальної або дільничної виборчої комісії.
2.5. Вартість послуг із транспортного обслуговування за договором визначається за згодою сторін відповідно до розділу 3 цього Порядку, виходячи з потреб ефективного та цільового використання бюджетних коштів, передбачених на підготовку і проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, у межах виділених бюджетних асигнувань на відповідні цілі.
2.6. Підставою для обліку послуг із транспортного обслуговування легковими автомобілями та списання витраченого пального на загальний пробіг, а також для взаєморозрахунків між виконавцем і замовником за надання послуг із транспортного обслуговування відповідно до пункту 1.3. Інструкції про порядок застосування подорожнього листа службового легкового автомобіля та обліку транспортної роботи, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 17 лютого 1998 року
N 74, є подорожній лист службового легкового автомобіля типової форми
N 3.
Порядок оформлення, видачі та заповнення такого подорожнього листа встановлено зазначеною
Інструкцією.
Підставою для обліку послуг із транспортного обслуговування вантажними автомобілями та списання витраченого пального на загальний пробіг, а також для взаєморозрахунків між виконавцем і замовником за надання послуг із транспортного обслуговування відповідно до пункту 1 спільного наказу Міністерства транспорту України та Міністерства статистики України від 29 грудня 1995 року
N 488/346 "Про затвердження типових форм первинного обліку роботи вантажного автомобіля", є подорожній лист вантажного автомобіля типової форми
N 2.
2.7. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором сторони несуть відповідальність, передбачену договором і законодавством України.
За невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань виконавець сплачує замовнику штраф у розмірі, визначеному у відсотках вартості послуг із транспортного обслуговування за договором.
У разі затримки Замовником платежів за умови його належного бюджетного фінансування він на вимогу Виконавця сплачує пеню у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діяла в період прострочення платежу, від суми несвоєчасно перерахованих коштів за кожен день порушення зобов'язання, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла в період прострочення платежу.
За винятком випадків, коли
Законом установлено інше, сторони не несуть відповідальності за порушення умов договору, яке сталося не з їх вини, або якщо доведуть, що вжили всіх заходів для виконання умов договору.
2.8. Договір діє з дати його підписання до дати, погодженої сторонами, але не пізніше дати завершення виборчого процесу.
2.9. Договір про надання юридичною або фізичною особою послуг із транспортного обслуговування територіальної виборчої комісії укладається за встановленими формами (додатки 2, 3).
При укладанні договору територіальна виборча комісія може вносити до нього зміни шляхом включення додаткових положень.
3. Розрахунок вартості послуг із транспортного обслуговування
3.1. У разі укладання договору з фізичною особою договірна вартість послуг із транспортного обслуговування розраховується, виходячи з:
- оплати послуг водія;
- обов'язкових нарахувань на суму вартості послуг водія;
- відшкодування амортизаційних відрахувань транспортного засобу.
3.1.1. Оплата послуг водія визначається залежно від робочого класу автомобіля та обсягу двигуна на підставі погодинної тарифної ставки з встановленими надбавкою за класність та доплатою за роботу в умовах ненормованого робочого часу відповідно до наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року
N 77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів".
Надання послуг із транспортного обслуговування здійснюється відповідно до Положення про робочий час і час відпочинку водіїв автотранспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 17 січня 2002 року
N 18.
3.1.2. Розрахунок амортизаційних відрахувань здійснюється відповідно до статті
8 Закону України
"Про оподаткування прибутку підприємств", згідно з якою для автомобільного транспорту норма амортизації не повинна перевищувати 10 відсотків його вартості (в розрахунку на податковий квартал).
Вартість автомобільного транспорту повинна бути підтверджена довідкою про експертну оцінку автомобіля, виданою в установленому законодавством порядку. В разі відсутності такої довідки амортизаційні відрахування не можуть бути нараховані та включені до загальної вартості договору, укладеним територіальною виборчою комісією з фізичною особою.
3.1.3. Придбання пально-мастильних матеріалів для автомобіля здійснюється відповідно до умов договору.
Оплата вартості пально-мастильних матеріалів, використаних на транспортне обслуговування, здійснюється відповідно до Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 10 лютого 1998 року
N 43.
3.2. У разі укладання договору з юридичною особою або фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності, які мають ліцензію на перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, вартість послуг із транспортного обслуговування може визначатися за розцінками виконавця в межах виділених територіальній виборчій комісії бюджетних асигнувань на зазначені цілі.
Секретар Центральної виборчої комісії | Т.ЛУКАШ |
Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 28 вересня 2010 року N 373
ДОГОВІР
про надання юридичною особою послуг із транспортного обслуговування територіальної виборчої комісії
_________________________ "___" ________________ 20__ року
(населений пункт) (дата укладання)
__________________________________________________________________
(повне найменування територіальної виборчої комісії)
__________________________________________________________________
(далі - Замовник), в особі її голови (заступника голови)
_________________________________________________________________,
(прізвище, ім'я, по батькові)
який (яка) діє на підставі Закону України "Про вибори депутатів
Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та
сільських, селищних, міських голів" та постанови _________________
(Верховної Ради
__________________________________________________________________
Автономної Республіки Крим; найменування виборчої комісії,
__________________________________________________________________
яка створила територіальну виборчу комісію)
від "___" ________________ 20__ року N ____, з однієї сторони, та
__________________________________________________________________
(назва установи, організації, підприємства)
(далі - Виконавець), в особі ____________________________________,
(прізвище, ім'я, по батькові)
який діє на підставі ____________________________________________,
(найменування документа, на підставі якого
особа уповноважена на вчинення дії)
з іншої сторони (далі разом - Сторони, а кожна окремо - Сторона),
уклали цей Договір про таке.
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Виконавець надає Замовнику послуги із транспортного
обслуговування такими транспортними засобами:
- автомобіль марки _____________, модель __________________,
державний реєстраційний номерний знак _______________, рік випуску
__________, об'єм двигуна ____________;
- автомобіль марки ______________, модель __________________,
державний реєстраційний номерний знак _______________, рік випуску
__________, об'єм двигуна ____________.
Зазначені транспортні засоби знаходяться у справному
технічному та належному санітарному стані.
2. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
2.1. Виконавець зобов'язаний:
- надавати Замовнику послуги із транспортного обслуговування
для забезпечення виконання ним своїх повноважень, визначених
Законом України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної
Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських
голів";
- утримувати автомобілі, якими надаватимуться Замовнику
послуги із транспортного обслуговування, у належному технічному та
санітарному стані, заправляти пально-мастильними матеріалами, а
також нести експлуатаційні витрати, здійснювати технічне
................Перейти до повного тексту