1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 217 від 20.04.94
м.Київ
( Наказ відмінено на підставі Наказу Фонду державного майна N 558 від 09.09.94 )
Про затвердження Порядку здійснення інвестиційним фондом та інвестиційною компанією додаткової емісії інвестиційних сертифікатів у 50-разовому розмірі до обсягу прийнятих для розміщення приватизаційних паперів
З метою виконання Державної програми приватизації майна державних підприємств на 1994 р. і Указу Президента N 55/94 від 19.02.1994 р. "Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії" та забезпечення участі громадян України в приватизації із застосуванням приватизаційних паперів
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок здійснення фондом та інвестиційною компанією додаткової емісії інвестиційних сертифікатів у 50-разовому розмірі до обсягу прийнятих для розміщення приватизаційних паперів (додається).
Голова Фонду державного
майна України
Заступник Міністра фінансів
України

В.Прядко

С.А.Буковинський
22 липня 1994 р. N 64
Затверджено
наказом Фонду державного майна України
та Міністерства фінансів України від
20 квітня/22 липня 1994 р. N 217/64
Порядок здійснення інвестиційним фондом або інвестиційною компанією додаткової емісії інвестиційних сертифікатів у 50-разовому розмірі до обсягу прийнятих для розміщення приватизаційних паперів
1. Цей порядок розроблено у відповідності до Положення про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії, затвердженого Указом Президента України N 55/94 від 19.02.1994 р.
2. Інвестиційний фонд або інвестиційна компанія мають право здійснити додаткову емісію інвестиційних сертифікатів у 50-разовому розмірі до обсягу прийнятих для розміщення приватизаційних паперів (далі - додаткова емісія) після повного розміщення інвестиційних сертифікатів першого випуску.
3. Для здійснення додаткової емісії інвестиційних сертифікатів інвестиційний фонд або інвестиційна компанія повинні отримати довідку депозитарію інвестиційного фонду чи інвестиційної компанії, посвідчену Фондом державного майна України про обсяг розміщених інвестиційних сертифікатів та кількість прийнятих до розміщення приватизаційних паперів, за формою яка додається.
4. Додаткова емісія здійснюється після її реєстрації в установленому порядку в фінансових органах. При цьому в реєструючий фінансовий орган подається довідка, вказана у пункті 3 цього Порядку.
5. У разі, коли реєстрацію випуску інвестиційних сертифікатів у встановлений термін не проведено або в ній відмовлено з мотивів, які емітент вважає необгрунтованими, він може звернутись до суду.
6. Повторне здійснення додаткової емісії не дозволяється.
7. Контроль за здійснення додаткової емісії проводиться Міністерством фінансів України, Фондом державного майна України та Антимонопольним комітетом України у межах їх компетенції у порядку, встановленому чинним законодавством України.
Додаток 1

................
Перейти до повного тексту