- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНИЙ МИТНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 183 від 01.10.92 м.Київ |
Про типові посадові інструкції співробітників кінологічних підрозділів митниць
З метою вдосконалення діяльності кінологічної служби органів Державного митного комітету України та упорядкування роботи кінологів в митницях,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити типові посадові інструкції для інструктора-кінолога, старшого інспектора-кінолога, інспектора-кінолога митної служби (додатки NN 1, 2, 3).
2. Керуючись типовими інструкціями начальникам митниць розробити і затвердити до 20 жовтня 1992 року посадові інструкції для вказаних категорій співробітників.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Вінника С.Ф.
Голова Комітету Дійсний державний радник митної служби | О.М.Коваль |
Додаток N 1
до наказу N 183
від 01.10.92
Типова посадова інструкція інструктора-кінолога митної служби
1. Загальні положення.
1.1. Інструктор-кінолог - особа, яка забезпечує організацію діяльності кінологічних підрозділів митниць у ввіреній йому зоні і перебуває в штаті митниці, яка має кінологічний центр по підготовці службових собак.
1.2. Інструктор-кінолог призначається на посаду і звільняється з посади наказом Голови Державного митного комітету України і в своїй роботі підпорядкований Управлінню по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил і начальнику митниці.
1.3. На посаду інструктора-кінолога призначається, як правило, особа, яка має досвід оперативної роботи зі службовими собаками в митних установах.
1.4. У своїй роботі інструктор-кінолог керується
Митним кодексом України, наказами ДМК України, інструкціями та розпорядженнями, які регламентують діяльність кінологічної служби, а також положеннями цієї Інструкції.
2. Обов'язки інструктора-кінолога.
Інструктор-кінолог зобов'язаний:
2.1. Проводити організацію діяльності кінологічної служби у ввіреній йому зоні та контролювати роботу кінологічних підрозділів митниць в цій зоні.
2.2. Розробляти перспективні та поточні плани підготовки кінологів і службових собак.
2.3. Організовувати практичне навчання кінологів та підготовку службових собак, особисто проводити тренування собак у митницях та в навчальному центрі цієї зони.
2.4. Проводити теоретичні заняття для оперативного складу митниць з питань застосування службових собак при пошуку наркотиків.
2.5. Постійно вивчати оперативну обстановку, динаміку, канали та способи переміщення контрабанди наркотиків в зоні та в залежності від особливостей їх зміни проводити практичну підготовку кінологів та собак.
2.6. На основі систематичного аналізу результатів застосування службових собак розробляти рекомендації і проводити заходи по удосконаленню форм та методів організації кінологічної служби в регіоні, по підвищенню ефективності застосування службових собак у боротьбі з контрабандою наркотиків.
2.7. Вивчати, узагальнювати та вводити в практику передовий досвід роботи вітчизняної кінологічної служби та аналогічних служб митних органів зарубіжних країн.
2.8. Надавати співробітникам кінологічних підрозділів митниць зони практичну та методичну допомогу в організації тренувань собак в реальних умовах і здійснювати контроль за якістю їх проведення.
2.9. Слідкувати за виконанням правил утримання, збереження собак, за своєчасним проведенням ветеринарно-санітарних заходів у ввіреній йому зоні.
2.10. Контролювати в митницях виконання наказів та нормативних актів, які регламентують діяльність кінологічної служби митних органів.
2.11. Вживати заходи по організації фінансування та матеріально-технічного забезпечення кінологічних підрозділів зони.
2.12. Контролювати заходи по комплектації кінологічних служб митниць службовими собаками та своєчасне їх вибракування.
2.13. Спільно з відділами по роботі з особовим складом митниць забезпечувати підбір кандидатів на посади кінологів у зоні і відповідати за їх професійну підготовку.
2.14. Розробляти та вносити на розгляд керівництва Управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил ДМК України пропозиції по удосконаленню діяльності кінологічної служби, підвищенню ефективності використання службових собак у боротьбі з контрабандою наркотиків.
2.15. Звітувати перед Управлінням по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил ДМК України про діяльність кінологічних підрозділів зони.
3. Відповідальність.
Інструктор-кінолог несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього обов'язків, а також за бездіяльність та неприйняття рішень з питань, віднесених до його компетенції.
Додаток N 2
до наказу N 183
від 01.10.92
Типова посадова інструкція старшого інспектора-кінолога митної служби
1. Загальні положення.
1.1. Старший інспектор-кінолог призначається на посаду і звільняється з посади наказом начальника митниці по узгодженню з Управлінням по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Державного митного комітету України.
1.2. На посаду старшого інспектора-кінолога призначається особа, яка має кінологічну підготовку і досвід роботи зі службовими собаками.
1.3. На старшого інспектора-кінолога покладаються функції по організації роботи кінологічного підрозділу в митниці, а також самостійна робота з спеціально підготовленою для виявлення наркотиків службовою собакою.
1.4. Старший інспектор-кінолог оперативно підпорядковується начальнику відділу по боротьбі з контрабандою.
1.5. У своїй роботі старший інспектор-кінолог керується
Митним кодексом України, наказами ДМК України, інструкціями та розпорядженнями, які регламентують діяльність кінологічної служби, а також положеннями цієї Інструкції.
2. Обов'язки старшого інспектора-кінолога.
Старший інспектор-кінолог зобов'язаний:
2.1. Безпосередньо організовувати роботу інспекторів-кінологів, надавати їм постійну практичну допомогу в застосуванні та тренуванні службових собак, проводити контроль за виконанням інспекторами-кінологами покладених на них функцій.
................Перейти до повного тексту